Přehledy stačí podat později. Nové termíny pro OSVČ

Petr Kučera | rubrika: Co se děje | 30. 3. 2021 | 5 komentářů
Do kdy musí podnikatelé odevzdat přehled o příjmech a výdajích za rok 2020? Konečně je to jasnější. Lhůta se posune pro sociální i zdravotní pojištění. Jednotné řešení ale nečekejte ani letos.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

2. 6. 2021 20:52 | BOGGITEL LLC

Jsem MR. BOGGITEL LLC, konzultant pro zahájení podnikání a investování, pracuji se společností NEW USA FUNDING INVESTMENT VENTURE, soukromými investory / věřiteli, LLC, rizikovými fondy, investičními společnostmi a dalšími zdroji financování, které soukromě hledají příležitosti k investování svých prostředků do životaschopného podnikání, jako * financování nemovitostí, * ropné a plynárenské společnosti, * bioenergie, * automobilové / letecké společnosti, * Výrobní odvětví atd. To může generovat dobrou návratnost zisku jejich portfolia soukromých investic. Pokud máte projekty nebo příležitosti nebo znáte někoho / spolupracovníka, který má životaschopný projekt, který potřebuje financování, kontaktujte mě na tomto e-mailu: newusafinancialfunding@gmail.c om
* Zahájení franšízy * Obchodní akvizice * Obchodní expanze * Kapitál / infrastrukturní projekt * Nákup komerčních nemovitostí * Realizace smlouvy * Financování obchodu
Doufáme, že s vámi budeme mít dobré obchodní vztahy. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí. Pokud máte platný podnik, investici nebo projekt, který chcete financovat, poskytněte nám obchodní plán, shrnutí, finanční informace atd. k posouzení a kontrole. Pro obchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat a v případě zájmu nás kontaktujte E-mail: newusafinancialfunding@gmail.c ompro více informací
E-mail: newusafinancialfunding@gmail.c om Web: newusafunding.com Řekněte: +1 (260) 475-9549
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2021 15:54

Namísto "zranila" má být "těžce tratila"
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2021 15:52 | MarieN

Většina z nás loni těžce zranila a přitom jsme museli platit sociální a zdravotní ve výši odpovídající příjmům o rok zpětně. Pomůže to tedy především pojišťovnám a státu při pozdějších vratkách peněz.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 3. 2021 19:54 | Petr

Dobrý den, mohu poprosit o radu? Jsem OSVČ na vedlejší činnost. Neplátce DPH, za minulý rok (kdy jsem začínal) moje příjmy nepřevýšily 6 000Kč. Výdaje > Příjmy. I tak musím podávat Přehled o příjmech a výdajích za r. 2020? Děkuji za odpověď.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2021 10:14 | Šťoural

Zbytečné zmatky... Přiznání k DPFO je práce tak na půl hodiny. Zejména při využití aplikace berňáků - Moje daně. Není sice uživatelsky nic moc, ale formulář předvyplní - včera jsem to měl hotovo za 10 minut, ale jsem jen mini OSVČ. Komu reálně pomůže odklad termínu přiznání nebo přehledu o měsíc nebo více? Stejně si tu půlhodinku musí člověk najít a časová hodnota peněz je na nule. Spíše budou lidi zmateni z mnoha různých datumů a budou si myslet, že stačí všechny papíry pořešit až do toho 2. srpna...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Železný

podnikatel a politik

Pavel Skřivánek

podnikatel, agentura Skřivánek

Vladimír Železný
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Pavel Skřivánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services