Dáme vám 1234 Kč každý rok, láká banka. Prošli jsme podmínky

Petr Kučera | rubrika: Recenze | 6. 4. 2020 | 5 komentářů
Sberbank přichází s novými účty. Můžou být bez poplatku, navíc slibují zajímavé bonusy. Přinejmenším v základní variantě nejsou podmínky složité.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

7. 4. 2020 15:24 | Martin

Citace - HonzaV / 06.04.2020 21:42

... Už se těším, až se začnou ozývat překvapení klienti, kterým, co já vím, vlivem přecenění při krizi klesla hodnota portfolia pod půl mega a banka je obratem odmění šestikilovou pokutou.

Naprostý souhlas. Zrovna na konci tohohle měsíce asi bude dost lidí, kteří zjistí, že "stačí, když vám každý měsíc přijde výplata ve výši XY tisíc" není vždycky 100% snadno splnitelná podmínka.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 4. 2020 11:07 | Karel V.

Jestli vám nevadí, že jsou pár let za konkurencí... Zrovna na Penězích myslím Sberbank vychází špatně z těch porovnání, kdo ještě neumí okamžité platby, Google Pay, Apple Pay. Dokonce i bezkontaktní karty zavedla loni jako poslední.
+1
+-

7. 4. 2020 0:31 | Ladislav Strnad

Jeden z mála bankovních produktů, který má jasné, stručné a přehledné podmínky užívání. Pokud mají i inteligentní IB (ne jako ... ne to nemůžu, to by byla negativní reklama tří českých retailových bankovních domů :-) ) tak si myslím, že může na trhu uspět. A odsuzování banky jenom proto že má kořeny v Rusku... No pro mně je důležitější fakt, zda je banka spolehlivá. Pokud ano, tak může mít majitele třeba v Tramtárii. Za mně plus.
0
+-

6. 4. 2020 21:46 | Robert

Ta banka je ale ruská, ne? Pokud se nepletu, tak ani taková motivace na moje svědomí nestačí, tak levně se rusákama koupit nedám.
-8
+-

6. 4. 2020 21:42 | HonzaV

No tak fajn... Banka si asi svoje zákazníky na tohle najde. Zajímavá analýza. Ale upřímně, čím více co nejkomplikovanějších a nejdementnějších podmínek, tím větší můj odpor k "produktu". Už se těším, až se začnou ozývat překvapení klienti, kterým, co já vím, vlivem přecenění při krizi klesla hodnota portfolia pod půl mega a banka je obratem odmění šestikilovou pokutou. Díky, ne, existuje našetěstí ještě dost ústavů, kde je karta a vedení účtu včetně většiny provozu zdarma a ten litr ročně vydělám s daleko menším úsilím úplně jinak.
+7
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  12 203 988 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Články na Heroine.cz

Minisérie Mrs. America ukazuje, že bez vzájemné solidarity ženy svá práva nevybojují

Minisérie Mrs. America ukazuje, že bez vzájemné solidarity ženy svá práva nevybojují

Když rozčarovaná Gloria Steinem v sedmé epizodě Mrs. America říká „Je mi zle z utahování...více

Vít Samek Na vlastní otvor 2: Spermiogram

Vít Samek Na vlastní otvor 2: Spermiogram

Je jen málo vyšetření v sérii na vlastní otvor, které by mě stály méně přemáhání. Na stud...více

Řídit rodinu jako stát. Pro Babiše jsou ženy dělohy na výrobu dětí

Řídit rodinu jako stát. Pro Babiše jsou ženy dělohy na výrobu dětí

Současná medicína je na tak vysoké úrovni, že i muži v pokročilém věku mohou zastávat...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Šmucler

podnikatel

Pavel Zeman

nejvyšší státní zástupce

Roman Šmucler
ÚSPĚŠNOST
51,92 %

z 156 duelů
Pavel Zeman
ÚSPĚŠNOST
64,08 %

z 142 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.