Karty má přijímat víc podnikatelů. Dostanou terminál na rok zdarma

Petr Kučera | rubrika: Co se děje | 25. 2. 2020 | 5 komentářů
O deset tisíc terminálů bez poplatků mohou živnostníci žádat od 1. března.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

22. 3. 2020 11:41 | kakadel

no a ve finále je to zase kšeft jen pro nadnárodní firmy - banky. Proč by obchodník přijímající platby kartou měl vůbec platit nějaké poplatky ? Miliardové zisky bank v Česku - záměrně píšu v Česku protože to nejsou české banky - jdou pryč z republiky. A korunka ke korunce v desetitisícových položkách denně už něco nastřádá ....A teď se do mě puste :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2020 11:21 | Michal Kubeček

Citace - Marie Homolková / 25.02.2020 22:14

Proč i za moje peníze kupuje terminály? Copak se už vážně všichni zbláznili? Proč nám věčně někdo cpe, co máme chtít?
Asi jsme každý četli jiný článek. V tom, který jsem četl já, není nic o "cpaní", naopak se tam píše, že o zapůjčení terminálu je potřeba požádat. Když nepožádáte, nikdo nepřijde a terminál vám pod pohrůžkou násilí nenainstaluje.
Stejně tak se tam nepíše nic o tom, že by se "za vaše peníze kupovaly terminály", naopak v memorandu stojí "Účastníci memoranda si sami nesou výdaje vzniklé na základě tohoto memoranda nebo v souvislosti s tímto memorandem." Veškeré výdaje MPO mají být výhradně v oblasti marketingových aktivit. Ale ono je holt jednodušší nadávat než pozorně číst, že?
Naše vlády se nepotřebují nic učit, vymýšlely ptákoviny dávno před vstupem do EU, vymýšlejí je dál a v mnoha případech daleko horší než celá slavná EU, na kterou je v módě svalovat všechno včetně špatného počasí.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2020 22:16 | Marie Homolková

Nerozčilujte se. I když se vám vůbec nedivím. Každé sprosté slovo je pro ně málo. Vážně jsem se rozlobila.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2020 22:14 | Marie Homolková

Co je státu do toho, jestli mám v krámu nebo v restauraci platební terminál nebo ne ???? Copak tady opravdu chceme Švédsko, které již plánuje brzské zamezení plateb v hotovosti? Proč bych měla platit poplatky bance, když mám jen malý obrat? Co je státu do toho? Proč i za moje peníze kupuje terminály? Copak se už vážně všichni zbláznili? Proč nám věčně někdo cpe, co máme chtít? Copak stát poslouchá provozovatele terminálů a platebních karet? Já s tímto nesouhlasím. Co to je za blbost, to svět neviděl. Kocourkov hadr. Nadáváme na Brusel, co si tam vymýšlí za ptákoviny - a ejhle, oni se vládě rychle učí, jak vidno. Pytlíci.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2020 21:36 | Jan

takže já když si 2 měsíce nic nevydělám a pak dostanu platbu na 120 000 tak narvu jako poplatek za svou práci ještě za terminál ? Jděte do zadele !!!!!!!!!!!!!! NEBUDU PLATIT prdím vám na to !!!!!!!!!! jasný ?????????
A jestli najdu způsob, jak se vyhnout tomuhle zkurvenýmu státu cpát peníze do chřtánu, využiju toho to si pište
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Vaněk

kuchař a podnikatel

Jaromír Drábek

politik

Roman Vaněk
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services