Pět způsobů, jak obejít EET. Nenaleťte na ně!

S blížícím se startem elektronické evidence tržeb (EET) se vyrojila i řada návodů, jak e-tržby obejít. Je ale opravdu tak jednoduché se jim vyhnout? Většina ze „zaručených“ rad je podle našich zjištění spíše zavádějících. Místo toho, abyste si ušetřili administrativu spojenou s EET, si můžete spíše naběhnout.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

8. 11. 2016 14:19 | Jiří

Vkládám dodatek, přehlédl jsem nadpis a je v něm uvedeno Nenaleťte, autor má tedy přehled a na nelegální možnosti jak EET obejít svým příspěvkem upozorňuje. Má omluva je tedy za můj předešlý příspěvek na místě, příště musím nejprve pořádně číst a potom případně reagovat, jsem sám sebou hluboce zklamán.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 11. 2016 14:12 | Jiří

Ještě bych doplnil jednu možnost jak se vyhnout EET, nepřijímat hotovost a služby inkasovat na fakturu převodem na účet podnikatele. Článek je o ničem, když nezohledňuje všechny anebo alespoň ty nejzásadnější a hlavně zcela legální možnosti. V článku uvedené možnosti jsou nelegální a dalo by se to brát jako nabádání k trestné činnosti, autor je asi buď neznalý a nerozumný anebo si dělá srandu, chci věřit v to druhé. Přeji hezký den.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2016 17:04 | David Burian

No já to až tak neřeším, beru to že to být musí a pro mě se moc nezmění. Nabídek je spousta já jsem to vyřešil na tomhle webu www.eet-centrum.cz poradili mi celkem slušně.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2016 16:50 | Jarin

Je to jen obludné zastrašování, aby se z toho všichni složili a Babiš si mohl postavit další hnízdo. Vždycky se budu snažit dohodnout s prodávajícím, aby mi to dal bez papírů a tedy o 21% levněji. Hlavně v kadeřnictví, truhlárně, na trhu, a všude, kde vím, že ty nezdaněné příjmy zůstanou těm chudým řemeslníkům a jejich dětem.
+56
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Nečas

politik

Klára Samková

advokátka

Petr Nečas
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Klára Samková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services