Komerční banka spustí novou verzi internetového bankovnictví MojeBanka

PR článek | rubrika: PR Článek | 14. 5. 2012 | 7 komentářů
MojeBanka, internetové bankovnictví KB, je uživateli hodnocena jako jedna z nejlepších aplikací internetového bankovnictví na českém trhu. Dobrou pověst má díky stabilnímu fungování, přehlednosti i širokému spektru užitečných funkcí pro individuální klienty i firemní klientelu.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

23. 6. 2012 7:32, Paja

Souhlasím se vším negativním, co zde zaznělo. Totálně nepřehledné a chaotické.

Paja

+13
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

26. 11. 2012 20:35 | Lenka

Vážená KB, vraťte zpátky to, co bylo a nevymýšlejte inovace, kterým sami nerozumíte. Chcete po lidech, aby využívali vaše služby, tak jim to umožněte a neznemožňujte!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2012 21:36 | Josef Novák

dobrý den, jsem uživatelem aplikace mojebanka více jak 10 roků. S novou verzí která byla nedávno spuštěna nejsem spokojen z důvodu nepřehlednosti a kopmlikovaného ovládání. U staré verze to bylo daleko jednodušší a přehlednější (tak jako i u jiných nových verzí programů). Podle mě jsou nové verze vyráběny aby byli zaměstnány firmy, které se zabývají vývojem software. Pokud bych si mohl vybrat jednoznačně bych zůstal u původní verze.
J. Novák
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2012 7:32 | Paja

Souhlasím se vším negativním, co zde zaznělo. Totálně nepřehledné a chaotické.
Paja
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2012 7:48 | Daniela

Nic horšího než vylepšení té otřesné aplikace se fakt už vymyslet nedalo.Dnes je to přesně 7 den, kdy se nejsem schopná do Mojibanky vůbec přihlásit!Na info lince doporučují se přihlašovat mimo špičku, protože prý díky obrovskému zájmu o tak fantastické internetové bankovnictví je bohužel server přetížený!Hmmm, myslím to že bude spíše tím, že to je celé úplně blbě..No nic, beru miliony a v KB po letech skřípění zubů končím a děkuji, že díky tomu že jsem se vytočila, a přestala být líná tohle udělat ušetřím pořádný balík peněz na nesmyslných poplatcích za kde co... Daniela
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2012 9:33 | Pez

Primarne z duvodu hloupeho a vecne nefunkcniho frontendu jsem KB zavrhnul a presel k MBank
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2012 9:18 | MojeBanka

NEFUNGUJE!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2012 23:29 | tla

No nejlepsi je zacit otazkou "Lze vůbec na této aplikaci něco vylepšit?". Malem jsem spadnul ze zidle. Smichy a placem. Neco tak strasnyho, jako je mojeBanka, se nevidi. Ta aplikace vypada, jakoby ji napsal nejaky student IT. Struktura menu vypada tak trochu jako exportovany datovy model. Je to cele nestrukturovane, neprehledne, jedina moznost, jak se prihlasit, je pres applet. Coz je davno prekonana technologie. Navic operace neprobihaji v realnem case, takze po prevodu porad vidim puvodni zustatek. Atd atd. Ten clovek, co se takhle zepta, tu aplikaci nikdy nevidel. V tom lepsim pripade. Jsou i jina vysvetleni.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jannis Samaras

podnikatel, Kofola

Martin Hausenblas

podnikatel a investor, Adler

Jannis Samaras
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Martin Hausenblas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services