Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Získejte titul „Ing.“ na Vysoké škole finanční a správní

| 9. 7. 2004

V České republice dnes působí 35 soukromých vysokých škol; téměř polovina z nich se orientuje na obory ekonomie a hospodářské politiky, třetina na humanitní studia a zbytek na ostatní disciplíny. Z těchto 35 škol pouze pět nabízí vedle tříletého bakalářského studia též návazné studium magisterské. A od letošního roku pojala magisterské studium do svého programu i největší česká soukromá škola – Vysoká škola finanční a správní. Její absolvent získá po složení státních závěrečných zkoušek a po obhajobě diplomové práce titul Ing. (inženýr).

Toto studium je náročné obsahem výuky a rozsahem nároků. Velký důraz se v něm klade na komplexní poznání teoretických základů zvoleného oboru a zvládnutí praktických dovedností. Pečlivá pozornost se věnuje propojení teoretických a praktických poznatků a pochopení jejich souvislostí. Ke studiu neodmyslitelně patří i seznámení s aktuální situací rozvoje vědeckého poznání a se soudobými trendy.

Absolventi všech oborů návazného magisterského studia VŠFS, tj. oboru Finance a finanční služby, Veřejná správa i Řízení podniku a podnikové finance, získají solidní teoretické vědomosti a osvojí si schopnost jejich efektivního praktického využití. Koncepce výuky zahrnuje rozvíjení předpokladů k dalšímu samostatnému studiu po absolutoriu a k prohlubování kvalifikace získané vysokoškolským studiem, směřující k celoživotnímu vzdělávacímu procesu, bez něhož se dnes již žádný odborník neobejde.

Úspěšné absolvování magisterského studia je rovněž nutným předpokladem pro eventuální pokračování v doktorském studiu, jež je v současnosti nejvyšším stupněm institucionalizovaného vzdělávání a svým charakterem představuje značně individuální vědeckou přípravu.

Z ohlasů a zkušeností získaných od zástupců nejrůznějších institucí je známo, že po absolventech VŠFS je zejména ve sféře státní správy velká poptávka. Zájemci o uvedené studium na VŠFS mohou podat přihlášky na adrese školy nebo na www.vsfs.cz.

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

-1
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Oblíbená témata

titul, vysoká škola

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Burza cenných papírů, Technická analýza, Penzijní plán, Western Union, ceny nemovitostí, blokace karty, ztráta karty, dovolená, název firmy, Jiří Rusnok, většina, fresenius medical care, marka, plošné, investice na penzi, CBOE, stanislav beránek, elektronická aukce

5AN1140, 1AK7081, 2AU2981, 2AU2988, 2AU2988

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK