Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

CLICKBOX, první skutečně univerzální schránka

| 17. 9. 2001

Pokud zásadně a rádi využíváte pouze to nejnovější, co mohou komunikační prostředky nabídnout, určitě vám neušly unikátní možnosti služby Paegas Click.

Jedinečné spojení internetu a mobilního telefonu.

Paegas Click využívá to nejlepší z možností obou nejprogresivnějších komunikačních kanálů. Díky této službě si například můžete měnit nastavení služeb Paegas ze svého počítače, surfovat po internetu v mobilním telefonu a využívat další, většinou, unikátní služby, některé z mobilu, jiné z internetu. Jednou ze služeb, které propojují všechny kanály, je univerzální schránka - ClickBox.

Hlasové zprávy, e-mail a fax v jedné schránce.

ClickBox je v podstatě e-mailová schránka, ve které se ukládají hlasové, e-mailové a faxové zprávy jako datové soubory. Svou hlasovou schránku si můžete vybírat z mobilního telefonu nebo z počítače. Se zprávami uloženými ve schránce můžete dále pracovat jako s počítačovými soubory - přehrát, prohlédnout, upravovat, smazat, přeposílat na jiné adresy nebo čísla apod.

Jak se ke svým zprávám dostanete?

ClickBox je univerzální schránka. To platí nejen pro zprávy, které přijímá, ale také pro způsoby, jak se k nim dostanete - mobil, internet nebo w@p. Jako každá e-mailová schránka je samozřejmě přístupná po internetu. Po přihlášení na stránce www.click.cz klikněte na tlačítko ClickBox a vstoupíte do schránky. ClickBox na internetu umožňuje mimo jiné použít filtry pro příchozí e-maily, nastavit si automatickou odpověď, řeposílat hlasové zprávy na jiná telefonní čísla, přehrát, upravovat, smazat atd.Pokud zrovna nesedíte u počítače, prostě použijte mobilní telefon. Zavolejte 3322. Po spojení vás automatický průvodce bude navigovat podle čísel, jako v normální hlasové schránce. S mobilem, který podporuje w@p služby, se do schránky můžete dostat také přes ClickW@P.

Hlasové ovládání a čtení textu

Při volání do schránky můžete využít dvě nové, revoluční funkce. Díky hlasovému vládání můžete schránku používat s hands-free sadou. Prostě zapnete hlasové ovládání a pak už se pomocí jednoduchých a snadno zapamatovatelných povelů ("e-maily", "další", "přečíst" apod.) pohybujete ve schránce a spouštíte její funkce. ClickBox Vás však bude nejen poslouchat na slovo - dokáže také přečíst text e-mailové zprávy. Pro čtení textu můžete volit českou nebo anglickou výslovnost.

Zprávy si vás najdou samy.

Ve chvíli přijetí vyšle schránka krátkou textovou zprávu (SMS) na váš mobilní telefon. Z ní se dozvíte nejen o vlastním přijetí zprávy, ale také o jejím druhu.

Pro více informací klikněte zde.

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

-1
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Krytá opční pozice, Hranice chudoby, Protekcionismus, taxi, osobní doprava, průmysl 4.0, automobilová doprava, martin úlovec, výplata penzí, výživový poradce, transparence, Indie, inflační indexy, Jan Wiesner, OBK Finance, výsledky hospodaření, BD, Miroslav Kalous

6S52676, 4AR4264, 3AE8918, 1AN3520, 2A13883

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK