Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

MONETA Money Bank, a. s.

Kontakty

AdresaVyskočilova 1422/1aPraha 4 - Michle140 00
Telefon224 443 636
Infolinka224 444 333
Webhttps://www.moneta.cz/
Internetové bankovnictvíhttps://www.moneta.cz/lide/prime-bankovnictvi

Další Informace

IČO25672720
Základní kapitál510 000 000 Kč
Kód banky0600
SWIFT kódAGBACZPP

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

MONETA Money Bank, a. s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem ge money bank, moneta money bank, a. s.

Výsledky největších bank za první pololetí: Zisky rostou, ale už to dá fušku

24. 8. 2016 | Zdeněk Bubák | 2 komentáře

Výsledky největších bank za první pololetí: Zisky rostou, ale už to dá fušku

Pět velkých českých bank vydalo zprávy o výsledcích hospodaření za první letošní pololetí. Všechny dosáhly zisku, Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, UniCredit, a Reiffeisenbank měly zisk vyšší než za stejné období minulého roku, v některých případech ale jen díky prodeji podílu ve společnosti Visa Europe.

Nový impulz pro pražskou burzu

18. 4. 2016 | Jan Traxler | 2 komentáře

Nový impulz pro pražskou burzu

Dvě velké společnosti oznámily vstup na českou burzu. Jestli se emise GE Money Bank a EP Infrastructures ze stáje Daniela Křetísnkého vydaří, bude to pro český trh znamenat víc, než si zatím většina lidí uvědomuje.

Velké srovnání bankovních účtů pro děti

15. 2. 2016 | Ondřej Tůma | 8 komentářů

Velké srovnání bankovních účtů pro děti

Bankovních účtů určených nejmladším není v Česku na trhu mnoho. A dost se od sebe liší. Přinášíme přehled, u kterých bank můžete dítěti sjednat účet a jaké u něj stanovily podmínky a možnosti.

Magie h-indexu: Předpoví úspěch na YouTube příští Banku roku?

24. 11. 2015 | Martin Víta | 1 komentářů

Magie h-indexu: Předpoví úspěch na YouTube příští Banku roku?

Vítěze všech kategorií soutěže Banka roku 2015 už známe. A aby těch žebříčků nebylo málo, přidáme ještě jeden – pořadí bank na základě kvality jejich youtubových kanálů. Horní šprušle našeho žebříčku a Banky roku totiž zajímavě korelují. Uvidíme napřesrok, jestli se prokáže, že dobrá banka to musí dobře umět i s kamerou.

Kdo s koho! Jak se banky perou o klienty

19. 8. 2015 | Ondřej Tůma | 11 komentářů

Kdo s koho! Jak se banky perou o klienty

Hraje se o velké peníze. O vaše peníze. Komu z nich dáte ukousnout. Sledujeme, jak v Česku probíhá boj o bankovní klienty, jaké je skóre a čím vás banky v nejbližší době zkusí dostat na svoji stranu.

Vybíráte kreditkou z bankomatu? Víme, kolik to stojí

29. 4. 2015 | Zdeněk Bubák, Helena Kadlecová | 7 komentářů

Vybíráte kreditkou z bankomatu? Víme, kolik to stojí

Včera jsme vám radili, jak šikovně šetřit používáním kreditní karty. Varovali jsme ale, že je to disciplína vhodná pouze pro jedince s pevnou disciplínou. Pro ty, kteří si dokážou hlídat konec bezúročného období a kteří se vyvarují například toho, aby vybírali kreditkou z bankomatů, neb to je drahé. Jak drahé?

Hledání ideální nuly. Přehled běžných účtů zdarma

9. 2. 2015 | Ondřej Tůma | 18 komentářů

Hledání ideální nuly. Přehled běžných účtů zdarma

Každé zadarmo něco stojí. Aspoň u většiny „bezplatných“ běžných účtů to tak funguje. Abyste nemuseli solit, musíte splnit nějaké podmínky. A samozřejmě: co je pro někoho brnkačka, může být pro jiného nemožný úkol. Vyberte svého favorita v našem přehledu nejlevnějších účtů.

Účet bez poplatků už i od Raiffeisen. Umí toho hodně

31. 8. 2014 | Jiří Hovorka | 13 komentářů

Účet bez poplatků už i od Raiffeisen. Umí toho hodně

Nové konto od Raiffeisenbank se řadí mezi nejvýkonnější účty v kategorii těch, které mohou být bez poplatků. Nezruinuje vás ani při nesplnění podmínek.

Srovnání termínovaných vkladů: Drsný pád úroků

5. 5. 2014 | Ondřej Tůma

Srovnání termínovaných vkladů: Drsný pád úroků

Úroky ročních a dvouletých termínovaných vkladů v posledních měsících razantně poklesly. U stotisícového vkladu se sotva vyrovnají spořicím účtům, u milionového vkladu už jsou o něco zajímavější. Přečtěte si naše srovnání.

Pokuty pro banku. Nesmí zvýšit poplatek za úvěr, říká arbitr

23. 3. 2014 | Jiří Hovorka | 8 komentářů

Pokuty pro banku. Nesmí zvýšit poplatek za úvěr, říká arbitr

GE Money Bank prohrála u finančního arbitra další spory kvůli zvyšování poplatku za vedení úvěrového účtu v průběhu trvání smlouvy. Spor míří k soudu, bance jde o hodně.

MONETA Money Bank, a. s. - Zkušenosti

10. 4. 2017 10:31 | Petra

Kreditní karta u Monety je strašně drahá záležitost. Nechala jsem se zlákat a teď se biju do hlavy. Utratila jsem z ní asi 2000,- limit mám asi 30 tis. Měla jsem problémy s výplatou - opožděná, takže jsem ihned volala do banky abych se domluvila kdy splátku uhradím. Byli neochotní, přitom tam mám léta účet a úvěr, splácím bez problémů, výplata mi chodí k nim, a ne malá. Než mi peníze došly, naúčtovali mi 600,- za upomínku. A to už šestý den po splatnosti. Chápu že splátky se mají hradit včas, ale 600 Kč ? A to mohou dát prý až 2x za jedno období. Kreditní karta je obecně moc drahý úvěr, pokud člověk to co vyčerpá nehradí v bezúročném období - což z okolí vím, že se dřív nebo později každému vymkne. Když si vzpomenu jak mi 3x denně volali abych si ji zřídila, slibovali hory doly..pak mi nepočkali ani týden. Kartu jsem zrušila a už nikdy víc!!! Pokud peníze nepotřebujete nutně, neberte si ji.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Květa 05. 04. 2017 21:58)

5. 4. 2017 21:58 | Květa

Má někdo zkušenosti s kreditní kartou této banky?Je tam vše v pořádku? Děkuji
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

4. 4. 2017 9:49 | Katka

U monety jsem šest let a nikdy jsem neměla sebemenší problém. Mám u nich jak úvěr, tak běžný účet s flexikreditem, jednání vždy slušné co se týče bankéřek na pobočce a není problém kdykoli s čímkoli zavolat a vždy pomůžou. Ceny mají také pěkné a úroky nejsou také špatné.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

7. 3. 2017 14:51 | marek

Chtěl jsem si u nich půjčit , ale když to tu čtu , tak utíkám co mi nohy stačí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

16. 1. 2017 16:50 | Tomáš

Rozhodně nedoporučuji. Velmi slabý zákaznický servis a místo řádných informací infantilní spoty. Obtěžování nevyžádanými telefonáty. Předražené služby, nulová flexibilita. Po rozhodnutí přejít do jiné banky mi zrušili neprodleně internetové bankovnictví, ačkoli výpovědní lhůta běžela ještě měsíc a platil jsem plnou sazbu za služby. Takže jsem si nemohl zkontrolovat odchozí platby a stáhnout v elektronické podobě pohyby na účtu, jež potřebuji pro účetnictví.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

4. 12. 2016 18:06 | Brave89

Už od této banky nic nikdy nevezmu...vzal jsem si u nich hypotéku všechno bylo rychlý a v pohodě,ale pak když jsem žádal o další čerpání peněz tak nastaly hrozný problémy a už měsíc čekám na zbytek pěněz z hypotéky......a furt nic !! HYPOTÉKU OD MONETY NEDOPORUČUJI!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

25. 11. 2016 17:45 | Jirka

Moneta už nikdy a po dnešní zkušenosti ji budu všude jen velbit, naštěstí už jsem od příštího měsíce u jiné a doufám lepší bankovní společnosti. Takže po více než několika letech u me současné banky kdy jsem se rozhodl odejít mylně jsem se domnival ze by tot mohlo proběhnout bez komplikaci. Moneta se celou dobu tvářila jako že nic, ale pak Vám bez jakékoliv informace tyden před požadovanou změnou zablokuje platební karty a na infolince Vám pak jen suše zdělí, že jste přeci požádal o změnu banky tak co se divíte oni přeci plní jen Vaše přání. Přes tuto skutečnost ze Vás odstřihl i od peněz si Vaši celou hotovost nechají ležet do dne "D" ve své bance. Navíc mají tolik drzosti Vám poradit ze se přeci potřebnou hotovost můžete převést pomoci internet banky kam přeci potřebujete, ale kdesi máte vybrat hotovost když Vám karty z vlastní zvůle zablokovaly a po 16-té hodině jsou jejích pobočky uzavřené, slušně řečeno bordel. Jak už tu bylo řečeno jsou to podvodníci a jejich přístup ke klientovi nestojí ani za ........ Takže Moneta ať už se v budoucnu bude jmenovat jakkoliv jedním slovem NIKDY, lepší je mít peníze v matraci??
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

21. 11. 2016 16:18 | Mirek

Moneta = legalizovaný zloději s praktikama šmejdů, směřují si lidi dle svých potřeb, zbytečně vytvářejí záznamy o dotazy v registrech, zvou si lidi i když vědí, že zbytečně apod..., zkušenosti z Hradce Králové , Futurum, Šrámek a Rybová
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hana 02. 11. 2016 10:16)

2. 11. 2016 10:16 | Hana

Jestli mohu radit - vůbec tam nechoďte!! Okrádají lidi, jak a kde můžou. Na půjčkách, na úrocích na poplatcích, na kartách... Naúčtují si peníze za sjednání půjčky, po řádném splacení, Vám místo potvrzení o splacení úvěru z účtu zmizí čtyři tisíce a bez Vašeho vědomí se Vám navýší kontokorent. Když zavoláte na klientskou linku- žádné potvrzení o ukončení úvěru neposkytují a 4 000,- je za vedení půjčky (krom dalších měsíčních poplatků a poplatků za administrativu)- máte si pořádně přečíst smlouvu o úvěru. Ale jak ji pročítám odshora dolů nic jsem tam o tomto poplatku nečetla. Když jsem šla účet rušit, paní na pobočce mě vyslýchala 20 min, proč chci od tak skvělé banky odejít??!! a ihned mezi hovorem už měla pro mne namodelovaný nový úvěr! Nikdy víc!!!!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

22. 9. 2016 22:02

Když nemáte peníze na zaplacení nájmu včas nejezděte na dovolenou, ale zase se můžete pochlubit kolegyním v práci jakou ste měla krásnou dovolenku
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (flumi 17. 08. 2016 16:44)

22. 9. 2016 21:52 | Jiri fincmajstr

Vzít si dobrovolně půjčku kde je o 2000 vyšší splátka než se domluvíme může jen člověk mdlého rozumu
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zuzana 03. 03. 2014 16:25)

8. 9. 2016 12:43 | Martin

Přesně tak, jsou to nejvetsi zloději, vlastně byly vždy, ale teď co to koupil Kelner nebo jak se jmenuje, tak to jsou tupl hajzlové, jakmile vše doplatim, odcházím, kašlu na ně.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

2. 9. 2016 13:40

Je to tak.Také mam velice spatnou zkušenost.Hned jak to půjde odejdu jinam!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Tomas 06. 01. 2015 08:45)

30. 8. 2016 14:21 | Olina

souhlasím s Flumi...ta blokace účtů a všech peněz je hrozná. Mám stejný problém...bohužel musím počkat, až doplatím úvěr a mizím. Když se mnou uzavírali smlouvy, tak bylo všechno růžové a zadara....škoda, že mi neřekli, že to "zadara" trvá jen 3 měsíce....Platím si jakési pojištění, kdybych náhodou nemohla splácet a přišla o práci, ale je to k ničemu. Berou si další 500 navíc, ale účty Vám blokují stále.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

17. 8. 2016 16:44 | flumi

Takže mě již Moneta také leze krkem. Napálila mě přímo sama paní vedoucí jejich provozovny... Mám u nich menší půjčičku na auto a paní vedoucí mi poradila, že po splacení několika splátek mohu požádat o snížení úroků. Tak jsem udělala. Přišla jsem za pár měsíců na provozovnu a takto požádala...byla jsem zrovna v dlouhodobé nemoci s rukou, měla jsem i sádru. O tomto stavu jsem si s paní vesele povídala. Poradila mi, že mi mohou za čas opět snížit. No tak jsem vesele odešla a opět po pár měsících dorazila. Byla tam jiná paní, která na mě koukala, co jí to povídám, že vlastně začínám vždy platit odznova úroky. No řekla jsem jí, že mi to někdo poradil a že jsem tam byla, jak jsem tam byla v neschopnosti. Mladá paní opět vykulila oči a pověděla mi, že obvykle radí v neschopnosti nic neměnit, nehledě na to, že jsem měla splácení pojištěné a vztahovalo se i na tu moji neschopnost....Takže milé pojištění jsem platila na nic, protože paní kdyby byla co k čemu, tak by tedy v rámci našeho nezávazného hovoru, se zajímala o to co jí říkám, tedy, že jsem doma tak dlouho, že můžu pojištění splácení využít. Místo toho mi vnutila vlastně novou půjčku s tím, že opět pojistit ji budu moci až po skončení neschopnosti. Při rozhovoru s tou jinou paní jsem pochopila jak na tom jsem. Pokud budu opět dlouhodobě marodit, bude to opět s touto rukou, jelikož mé zaměstnání je tím pověstné....tudíž nemusím se již pojišťovat...pojištění bude na nic, protože to bude opakované. Rozumíte?? Už abych splácení skončila a jdu pryč. K tomu mě ale popostrčilo něco jiného. jejich předpisy říkají, že když si dáte svolení k inkasu na sipo a nemáte tak ve chvíli strhávání peníze, zablokují vám vše co tam máte...... Jsem obyčejný člověk a nemám peněz na zbyt. Ovšem před výplatou na účtu nějakou tu korunku mám. Jenže ne dostatek. Tudíž když je 14. v neděli, výplata přijde až v pondělí, no nic se neděje. Neděje? Je pátek,na účtu posledních pár tisíc na nákup a na natankování. Natankuji nádrž a zjistím, že karta je zablokovaná. Můžu se zeptat proč?? Je to můj účet, moje peníze, moje svolení k inkasu. Pokud se jim nepodaří strhnou to, co jsem si sama nastavila, domnívám se, že je správné si říct, no něco chtěla, nepovedlo se má smůlu, ženská jedna. Ale zablokovat zbytek peněz, jako by ten příkaz dal soud, exekutor, nebo nějaký úřad?? A totéž tento víkend, jen horší okolnosti. Vracíme se z Chorvatska, je sobota, chci tankovat na místní pumpě, poté musím zaplatit to jejich mýto.....Na účtu 9000 ovšem zablokované. Opravdu musím hlídat nejen aby mi účet někdo nevykradl, ale také kolikátého přesně je, aby nebyl malér?? Tu situaci v Chorvatsku na pumpě bych vám nikomu nepřála. Lituji toho, že jsem se nechala přetáhnout od Poštovky. Ty totiž tuto situaci řešili jinak. Prostě v ten pátek co mi toužili strhnout to sipo, napsali sms, že v tento datum nebylo na účtu požadované množství peněz, proto nebylo provedeno. Úhledné řešení. Poštovka má dva nebo tři termíny strhávání. Provedou tedy znovu za 3-5 dní. Tahle situace mnou tak otřásla, hlavně proto, že nemám upomínky, nejsem dlužník, vše mám včas zaplacené. Jen nejsem tak bohatá, abych měla na účtu peníze na dva nájmy najednou. Takže splatím půjčku a pápá Moneto. Jsem tak naštvaná, že bych nejradši odešla již zítra. Všem pěkný den. :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-7
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 144 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  6 567 217 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Optimální množství znečištění, Bonus certifikát, Leasing pro soukromé osoby, náklady na provoz auta, tco, taxify, hromadná doprava, liftago, sleva na pojistném, algoritmický trading, ivan padělek, emisní norma, elektronický výpis, Fritjof Capra, opotřebení, investiční sazba, john fitzgerald kennedy, Hypotéční zástavní listy

2M86519, 3AC4161, 3AC4161, 1B21032, 6T30766

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK