Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

13. 1. 2015 11:37

mBank mám 4 roky a ještě jsem neplatil ani korunu - naopak jsem dostal dárky a pak 500,- za doporučení nového klienta..
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-11
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zabiják 22. 02. 2014 11:47)

18. 6. 2015 15:52 | pl

Jsem opravdu rád, že nejsem klientem tohoto institutu. Byl jsem zde 8 let. Řešil jsem nákup bytu. Zašel jsem na pobočku, byl jsem ujištěn, že se mi hypoteční bankéřka ozve. Čekal jsem zhruba týden, kdenic tunic, telefonát nikde. Vzal jsem telefon a zavolal jsem bankéřce. Bankéřka, která po vyslechnutí co potřebuji mi sdělila : takový produkt neposkytujeme, musíte se obrátit na jinou banku. Poděkoval jsem ji a oznamil, že děkuji a i s osobním účtem jsem se sbalil a šel do mbank. V mBank mi celkem ochotně pomohli a Hypoteku a vlastní bydlení již mám. Třešnička na dortu je však ta, že mi Ge money Bank stale zasílá sms s nabídkama půjček s oslovením Vážený kliente!
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

23. 8. 2015 16:09 | emulze

to je nejhorší banka
Reagovat | Citovat

+11
Líbí
Nelíbí

1. 12. 2015 14:43 | Josef Mikel

Taky jsem byl okolnostmi donucen a po 15 letech odejít z této banky protože okrádá klienty.7 let jsem spořil a nutně jsem tuto částku potřeboval vybrat,byla mi napařena sankce 7000,-kč.Proto souhlasím s tím že z banky které jsem věřil se stali podvodníci a zloději.
Reagovat | Citovat

-7
Líbí
Nelíbí

28. 5. 2016 17:33 | Wolf

Předpokládám, že ta sankce byla podložena smlouvou, kterou jste uzavřel, jinak by byla nevymahatelná. Pak je to ovšem o zamyšlení se nad vaší svéprávností, pokud uzavíráte smlouvu a pak se divíte, co jste podepsal. :) Banky obecně finance uložené klienty dále investují. O tom, jakým způsobem rozhodují preference klienta - buď co nejvyšší zisk a nebo velká flexibilita/dostupnost prostředků. Vyššího zisku se dosahuje např. na burze. Je ovšem jasné, že vaše peníze můžete požadovat v době, kdy zrovna cena akcií klesla, a proto se banka před hromadnými výběry a z důvodů krytí ztrát zajišťuje sankcemi. To Vy jste ten, kdo zřejmě nedodržel podmínky tím, že jste požadoval peníze dříve, než bylo ujednáno. Nadávejte tomu pánovi v zrcadle. :)
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Josef Mikel 01. 12. 2015 14:43)

28. 6. 2016 19:13 | Cibulka

Wolfe nevím,nevím,ale něco mi tam nejde pod nos. Jsem u této banky víc jak 10 let a teď jdu jinam.Stále posílají několik listů novinek,vše drobným písmem už mě to obtěžuje neboť je to každý měsíc,neustále mi cpou nějaké půjčky o které nestojím a za vše jsou pokuty.Tak a dost. Jsou i jiné banky.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

2. 8. 2016 10:52 | stefan

nejhorší ústav na celém světě. Nedodržují podepsanou smlouvu a i když je to evidentně na jejich neschopnosti, je jim to úplně jedno. S tímto ústavem končím!!!
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

10. 8. 2016 15:41 | Pavla

Zloději a hajzli nic jiného. Už nikdy víc.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

10. 8. 2016 21:11 | ZED

Je vtipné, jak rychle všichni zapomněli, že se jedná o službu a za všechno se platí. Je iluze si myslet, že to, že je všechno zdarma dlouho vydrží. Dříve se platilo za všechno, za účet, měsíční poplatek za hypotéky, za všechny položky (příchozí, odchozí) a nikdo nic neříkal. Bylo to normální, protože to měly všechny banky. Teď chtějí všichni všechno zadarmo, ale je to přece firma jako každá jiná. Pokud někomu naúčtovali poplatek, tak ten poplatek byl uvedený v sazebníku/smlouvě (nikdo nečte), ale všichni se tomu blbě diví, když to přijde. Vždy musí dodržovat podmínky ve smlouvě, jen prostě nečtete, co podepisujete, nebo tomu prostě nerozumíte, ale to je Váš problém. Když jdete k zubaři a budou Vám čistit zuby, tak za to zaplatíte, když jdete k doktorovi, taky zaplatíte za recept a když jdete do banky, tak zaplatíte za ty služby, které se Vám poskytují a to že posílají nabídky?, tak jim máte říct, že nedáváte marketingový souhlas a je to vyřešené - ale potom se najde "kokot", který nadává, že mu nikdo nedal vědět, že je třeba akce na úvěr a že musel odejít, protože jsou to "hajzli"...vždy bude někdo, kdo bude nadávat
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

17. 8. 2016 16:44 | flumi

Takže mě již Moneta také leze krkem. Napálila mě přímo sama paní vedoucí jejich provozovny... Mám u nich menší půjčičku na auto a paní vedoucí mi poradila, že po splacení několika splátek mohu požádat o snížení úroků. Tak jsem udělala. Přišla jsem za pár měsíců na provozovnu a takto požádala...byla jsem zrovna v dlouhodobé nemoci s rukou, měla jsem i sádru. O tomto stavu jsem si s paní vesele povídala. Poradila mi, že mi mohou za čas opět snížit. No tak jsem vesele odešla a opět po pár měsících dorazila. Byla tam jiná paní, která na mě koukala, co jí to povídám, že vlastně začínám vždy platit odznova úroky. No řekla jsem jí, že mi to někdo poradil a že jsem tam byla, jak jsem tam byla v neschopnosti. Mladá paní opět vykulila oči a pověděla mi, že obvykle radí v neschopnosti nic neměnit, nehledě na to, že jsem měla splácení pojištěné a vztahovalo se i na tu moji neschopnost....Takže milé pojištění jsem platila na nic, protože paní kdyby byla co k čemu, tak by tedy v rámci našeho nezávazného hovoru, se zajímala o to co jí říkám, tedy, že jsem doma tak dlouho, že můžu pojištění splácení využít. Místo toho mi vnutila vlastně novou půjčku s tím, že opět pojistit ji budu moci až po skončení neschopnosti. Při rozhovoru s tou jinou paní jsem pochopila jak na tom jsem. Pokud budu opět dlouhodobě marodit, bude to opět s touto rukou, jelikož mé zaměstnání je tím pověstné....tudíž nemusím se již pojišťovat...pojištění bude na nic, protože to bude opakované. Rozumíte?? Už abych splácení skončila a jdu pryč. K tomu mě ale popostrčilo něco jiného. jejich předpisy říkají, že když si dáte svolení k inkasu na sipo a nemáte tak ve chvíli strhávání peníze, zablokují vám vše co tam máte...... Jsem obyčejný člověk a nemám peněz na zbyt. Ovšem před výplatou na účtu nějakou tu korunku mám. Jenže ne dostatek. Tudíž když je 14. v neděli, výplata přijde až v pondělí, no nic se neděje. Neděje? Je pátek,na účtu posledních pár tisíc na nákup a na natankování. Natankuji nádrž a zjistím, že karta je zablokovaná. Můžu se zeptat proč?? Je to můj účet, moje peníze, moje svolení k inkasu. Pokud se jim nepodaří strhnou to, co jsem si sama nastavila, domnívám se, že je správné si říct, no něco chtěla, nepovedlo se má smůlu, ženská jedna. Ale zablokovat zbytek peněz, jako by ten příkaz dal soud, exekutor, nebo nějaký úřad?? A totéž tento víkend, jen horší okolnosti. Vracíme se z Chorvatska, je sobota, chci tankovat na místní pumpě, poté musím zaplatit to jejich mýto.....Na účtu 9000 ovšem zablokované. Opravdu musím hlídat nejen aby mi účet někdo nevykradl, ale také kolikátého přesně je, aby nebyl malér?? Tu situaci v Chorvatsku na pumpě bych vám nikomu nepřála. Lituji toho, že jsem se nechala přetáhnout od Poštovky. Ty totiž tuto situaci řešili jinak. Prostě v ten pátek co mi toužili strhnout to sipo, napsali sms, že v tento datum nebylo na účtu požadované množství peněz, proto nebylo provedeno. Úhledné řešení. Poštovka má dva nebo tři termíny strhávání. Provedou tedy znovu za 3-5 dní. Tahle situace mnou tak otřásla, hlavně proto, že nemám upomínky, nejsem dlužník, vše mám včas zaplacené. Jen nejsem tak bohatá, abych měla na účtu peníze na dva nájmy najednou. Takže splatím půjčku a pápá Moneto. Jsem tak naštvaná, že bych nejradši odešla již zítra. Všem pěkný den. :)
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

30. 8. 2016 14:21 | Olina

souhlasím s Flumi...ta blokace účtů a všech peněz je hrozná. Mám stejný problém...bohužel musím počkat, až doplatím úvěr a mizím. Když se mnou uzavírali smlouvy, tak bylo všechno růžové a zadara....škoda, že mi neřekli, že to "zadara" trvá jen 3 měsíce....Platím si jakési pojištění, kdybych náhodou nemohla splácet a přišla o práci, ale je to k ničemu. Berou si další 500 navíc, ale účty Vám blokují stále.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

2. 9. 2016 13:40

Je to tak.Také mam velice spatnou zkušenost.Hned jak to půjde odejdu jinam!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Tomas 06. 01. 2015 08:45)

8. 9. 2016 12:43 | Martin

Přesně tak, jsou to nejvetsi zloději, vlastně byly vždy, ale teď co to koupil Kelner nebo jak se jmenuje, tak to jsou tupl hajzlové, jakmile vše doplatim, odcházím, kašlu na ně.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

22. 9. 2016 21:52 | Jiri fincmajstr

Vzít si dobrovolně půjčku kde je o 2000 vyšší splátka než se domluvíme může jen člověk mdlého rozumu
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zuzana 03. 03. 2014 16:25)

22. 9. 2016 22:02

Když nemáte peníze na zaplacení nájmu včas nejezděte na dovolenou, ale zase se můžete pochlubit kolegyním v práci jakou ste měla krásnou dovolenku
Reagovat | Citovat

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (flumi 17. 08. 2016 16:44)

2. 11. 2016 10:16 | Hana

Jestli mohu radit - vůbec tam nechoďte!! Okrádají lidi, jak a kde můžou. Na půjčkách, na úrocích na poplatcích, na kartách... Naúčtují si peníze za sjednání půjčky, po řádném splacení, Vám místo potvrzení o splacení úvěru z účtu zmizí čtyři tisíce a bez Vašeho vědomí se Vám navýší kontokorent. Když zavoláte na klientskou linku- žádné potvrzení o ukončení úvěru neposkytují a 4 000,- je za vedení půjčky (krom dalších měsíčních poplatků a poplatků za administrativu)- máte si pořádně přečíst smlouvu o úvěru. Ale jak ji pročítám odshora dolů nic jsem tam o tomto poplatku nečetla. Když jsem šla účet rušit, paní na pobočce mě vyslýchala 20 min, proč chci od tak skvělé banky odejít??!! a ihned mezi hovorem už měla pro mne namodelovaný nový úvěr! Nikdy víc!!!!!!!!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

21. 11. 2016 16:18 | Mirek

Moneta = legalizovaný zloději s praktikama šmejdů, směřují si lidi dle svých potřeb, zbytečně vytvářejí záznamy o dotazy v registrech, zvou si lidi i když vědí, že zbytečně apod..., zkušenosti z Hradce Králové , Futurum, Šrámek a Rybová
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hana 02. 11. 2016 10:16)

25. 11. 2016 17:45 | Jirka

Moneta už nikdy a po dnešní zkušenosti ji budu všude jen velbit, naštěstí už jsem od příštího měsíce u jiné a doufám lepší bankovní společnosti. Takže po více než několika letech u me současné banky kdy jsem se rozhodl odejít mylně jsem se domnival ze by tot mohlo proběhnout bez komplikaci. Moneta se celou dobu tvářila jako že nic, ale pak Vám bez jakékoliv informace tyden před požadovanou změnou zablokuje platební karty a na infolince Vám pak jen suše zdělí, že jste přeci požádal o změnu banky tak co se divíte oni přeci plní jen Vaše přání. Přes tuto skutečnost ze Vás odstřihl i od peněz si Vaši celou hotovost nechají ležet do dne "D" ve své bance. Navíc mají tolik drzosti Vám poradit ze se přeci potřebnou hotovost můžete převést pomoci internet banky kam přeci potřebujete, ale kdesi máte vybrat hotovost když Vám karty z vlastní zvůle zablokovaly a po 16-té hodině jsou jejích pobočky uzavřené, slušně řečeno bordel. Jak už tu bylo řečeno jsou to podvodníci a jejich přístup ke klientovi nestojí ani za ........ Takže Moneta ať už se v budoucnu bude jmenovat jakkoliv jedním slovem NIKDY, lepší je mít peníze v matraci??
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

4. 12. 2016 18:06 | Brave89

Už od této banky nic nikdy nevezmu...vzal jsem si u nich hypotéku všechno bylo rychlý a v pohodě,ale pak když jsem žádal o další čerpání peněz tak nastaly hrozný problémy a už měsíc čekám na zbytek pěněz z hypotéky......a furt nic !! HYPOTÉKU OD MONETY NEDOPORUČUJI!!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Vostatek

ekonom

Tomáš Matějček

podnikatel, Miton

Jaroslav Vostatek
ÚSPĚŠNOST
1,60 %

z 125 duelů
Tomáš Matějček
ÚSPĚŠNOST
64,00 %

z 25 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Výkaz cash flow, Měnové (devizové) trhy, Zproštění od placení pojistného, transformované fondy, petr brousil, penzijní připojištění, státní podpora, penzijní fondy, chronická nemoc, metropole, obchodní partneři, In Your Pocket, fond peněžního trhu, příklad, pšenice, ekologický produkt, živnostenský úřad, eBay

2SN4831, 7T09851, 5B55555, 6T44930, 6T41640

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
    Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
    Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK