Babičko, ty máš ale velké dluhy...

| rubrika: Kvíz týdne | 6. 10. 2012
Je za námi další týden. Srovnali jsme studentské účty, zamáčkli slzu nad Šiškou, zeptali se expertů, koho by rádi na nové bankovce, a nezapomněli jsme ani starší generaci. Četli jste nás pozorně? Otestujte se!

Jaké trio slavných českých osobností by na novou českou bankovku navrhl Miroslav Motejlek, novinář a provozovatel serveru www.motejlek.com?

Jak přivítal Vladimír Šiška, bývalý první náměstek ministra práce a sociálních věcí toho času ve vazební věznici, našeho reportéra Ondřeje Tůmu, který s ním pořídil jeden z posledních velkých rozhovorů před zatčením?

Kolik podílových fondů zaměřujících se na brazilský akciový trh mají podle Jana Traxlera k dispozici menší čeští investoři?

Před čím varuje babičky Petra Dlouhá?

Kolik studentských účtů srovnáváme v našem Srovnání bankovních účtů pro studenty a mladé, které jsme publikovali tento týden?

Co dělal Přemysl Sobotka v srpnu 1968?

Jak vysokým servisním poplatkem se společnost M77 Group, pod níž spadají dva největší provozovatelé satelitních služeb Skylink a CS Link, rozhodla obšťastnit své klienty?

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.