Rychlá půjčka na pár dní před výplatou

PR článek | rubrika: BrandInsight | 15. 1. 2017 | 1 komentář
Přišel vám účet za plyn? Chybí vám hotovost do výplaty a v bance vám nepůjčí, protože máte záznam v registru či nemáte příjem? Nebojte, nejste v tom sami.
Rychlá půjčka na pár dní před výplatou

Ideálním účelem pro rychlou půjčku před výplatou je pokrytí nenadálých nutných výdajů od nepojízdného auta, pokažené pračky, až po nečekaný daňový nedoplatek nebo pro potřeby vašich dětí.

Vhodným řešením při vaší situaci může být půjčka u jedné z nebankovních institucí, tedy společností, které poskytují úvěry, nejsou však klasickými bankami.

Rychlost hraje hlavní roli

Peníze můžete mít dokonce během několika minut. Stačí vyplnit online formulář, zaslat scan vašich dokladů totožnosti a do několika minut víte, zda vám byla půjčka před výplatou schválena. Pokud ano, peníze máte za pár minut na svém účtě a můžete je utratit dle libosti.

Při potřebě půjčit si peníze předtím, než vám zaměstnavatel pošle vaši zaslouženou výplatu, oceníte především rychlost. Kvalitní nebankovní společnosti nabízí tak rychlé vyřízení díky profesionálnímu systému, který jim dokáže velmi rychle vyhodnotit věrohodnost žádosti. Do deseti minut od podání může být tedy hotovo.

Je to nejen rychlé, ale také jednoduché

Uzavření smlouvy o úvěru může být tak jednoduché, že dnes již řada renomovaných společností nabízí pohodlné sjednání půjčky on-line, což uvítají především opakovaní uživatelé těchto služeb, pro které je pak celý proces rychlejší a mnohdy i vhodnější.

U rychlé půjčky před výplatou nemusíte dokládat příjem ani zasílat speciální doklady o příjmech a podobně. Je potřeba nemít exekuce či návrh na insolvenci.

Jak je možné, že může být půjčka poskytnuta takto jednoduše? Půjčka do výplaty se zpravidla pohybuje v částkách, jejichž vrácení je pohodlné pro každého pracujícího, případně i nepracujícího, člověka. Můžete si takto půjčit kolem 10 tisíc, proto se nejedná o tak rizikovou částku.

Jak to funguje?

Na trhu funguje řada firem poskytujících půjčku do výplaty. Jedná se o krátkodobý nebankovní produkt a můžete jej využít opakovaně. Stačí o něj požádat online z domova, bez docházení na pobočku. Většinou vám stačí vlastní telefon, email a bankovní účet, na který peníze do pár minut dorazí.

Většinou nedokládáte žádné příjmy, nešťourá se v registrech a v případě včasného splacení můžete službu využít kdykoliv znovu. Půjčku do výplaty si můžete půjčit bez udávání účelu, na co půjčku použijete.

Kolik si takto můžete půjčit?

Každá společnost, která tyto úvěry poskytuje, má trochu jiné podmínky. Většinou se ale jedná pouze o malé půjčky, nejčastěji do 5 až 20 000 Kč ihned na účet se splatností 30 dní. Často tyto půjčky fungují tak, že napoprvé je částka nižší a teprve po jejím řádném splacení získá klient možnost získat vyšší úvěr na delší dobu.

Ideálním řešením jsou pak půjčky zdarma, kde nebankovní společnosti svým novým klientům nabízejí první úvěr zcela bez poplatků a bez úroků.

Můžete si půjčit i vy?

Nevíte, zda byste splnili podmínky úvěru? Vždy záleží na konkrétní společnosti a na jejích podmínkách. Většinou vám však musí být více než 18 let, musíte být občanem České republiky a neměli byste nikde dlužit a být tak například v insolvenčním řízení nebo registru dlužníků.

Obecně ale platí, že půjčky před výplatou od nebankovních společností patří k těm nejschvalovanějším a drtivá většina žadatelů na ně bez problémů dosáhne.

Peníze BrandInsight

Pojistěte potíže, ne jen vůz

Pojistěte potíže, ne jen vůz

Nejde jen o peníze. Dobrá pojistka vás rychle vrátí na silnici a váš život do normálních kolejí. Proto si zvolte…

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů
Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

Hypotéky mají dva krále. Žebříček bank podle prodejů

12. 2. 2024 | Olga Skalková | 4 komentáře

Hypotéky mají dva krále. Žebříček bank podle prodejů

Loňský rok ovládla Hypoteční banka, když po čtyřech letech předběhla svého největšího konkurenta. Česká spořitelna zůstává jedničkou v celkovém objemu splácených hypoték.

Hypotéky výrazně zlevnily, ukazují nová čísla z bank

9. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Hypotéky výrazně zlevnily, ukazují nová čísla z bank

Průměrná úroková sazba nově nabízených hypotečních úvěrů v Česku klesla na nejnižší hodnotu od června 2022. Ukazuje to statistika Swiss Life Hypoindex.

Jak si snížit daně. Velký přehled odpočtů a slev

9. 2. 2024 | Petr Kučera

Jak si snížit daně. Velký přehled odpočtů a slev

Také při vyplňování přiznání za rok 2023 můžete využít odečitatelné položky a daňové slevy. Na daních díky nim zaplatíte mnohem méně než patnáct procent z příjmů. Tady je aktuální přehled. celý článek

Evropská komise chce zkrátit splatnost faktur. Žije mimo realitu

9. 2. 2024 | Adam Šoukal | 1 komentář

Evropská komise chce zkrátit splatnost faktur. Žije mimo realitu

Opožděné platby představují vážné riziko pro hospodářskou stabilitu firem. Navrhovaná opatření Evropské komise na stanovení maximální lhůty splatnosti na 30 dnů ale narazila na odpor... celý článek

ČNB snižuje úrokové sazby. Výrazněji než minule

8. 2. 2024 | Petr Kučera | 1 komentář

ČNB snižuje úrokové sazby. Výrazněji než minule

Bankovní rada České národní banky na svém dnešním jednání rozhodla o snížení úrokových sazeb o 0,5 procentního bodu počínaje 9. únorem. 

Partners Financial Services