Rychlá půjčka na pár dní před výplatou

PR článek | rubrika: FINMARKET | 15. 1. 2017 | 1 komentář
Přišel vám účet za plyn? Chybí vám hotovost do výplaty a v bance vám nepůjčí, protože máte záznam v registru či nemáte příjem? Nebojte, nejste v tom sami.
Rychlá půjčka na pár dní před výplatou

Ideálním účelem pro rychlou půjčku před výplatou je pokrytí nenadálých nutných výdajů od nepojízdného auta, pokažené pračky, až po nečekaný daňový nedoplatek nebo pro potřeby vašich dětí.

Vhodným řešením při vaší situaci může být půjčka u jedné z nebankovních institucí, tedy společností, které poskytují úvěry, nejsou však klasickými bankami.

Rychlost hraje hlavní roli

Peníze můžete mít dokonce během několika minut. Stačí vyplnit online formulář, zaslat scan vašich dokladů totožnosti a do několika minut víte, zda vám byla půjčka před výplatou schválena. Pokud ano, peníze máte za pár minut na svém účtě a můžete je utratit dle libosti.

Při potřebě půjčit si peníze předtím, než vám zaměstnavatel pošle vaši zaslouženou výplatu, oceníte především rychlost. Kvalitní nebankovní společnosti nabízí tak rychlé vyřízení díky profesionálnímu systému, který jim dokáže velmi rychle vyhodnotit věrohodnost žádosti. Do deseti minut od podání může být tedy hotovo.

Je to nejen rychlé, ale také jednoduché

Uzavření smlouvy o úvěru může být tak jednoduché, že dnes již řada renomovaných společností nabízí pohodlné sjednání půjčky on-line, což uvítají především opakovaní uživatelé těchto služeb, pro které je pak celý proces rychlejší a mnohdy i vhodnější.

U rychlé půjčky před výplatou nemusíte dokládat příjem ani zasílat speciální doklady o příjmech a podobně. Je potřeba nemít exekuce či návrh na insolvenci.

Jak je možné, že může být půjčka poskytnuta takto jednoduše? Půjčka do výplaty se zpravidla pohybuje v částkách, jejichž vrácení je pohodlné pro každého pracujícího, případně i nepracujícího, člověka. Můžete si takto půjčit kolem 10 tisíc, proto se nejedná o tak rizikovou částku.

Jak to funguje?

Na trhu funguje řada firem poskytujících půjčku do výplaty. Jedná se o krátkodobý nebankovní produkt a můžete jej využít opakovaně. Stačí o něj požádat online z domova, bez docházení na pobočku. Většinou vám stačí vlastní telefon, email a bankovní účet, na který peníze do pár minut dorazí.

Většinou nedokládáte žádné příjmy, nešťourá se v registrech a v případě včasného splacení můžete službu využít kdykoliv znovu. Půjčku do výplaty si můžete půjčit bez udávání účelu, na co půjčku použijete.

Kolik si takto můžete půjčit?

Každá společnost, která tyto úvěry poskytuje, má trochu jiné podmínky. Většinou se ale jedná pouze o malé půjčky, nejčastěji do 5 až 20 000 Kč ihned na účet se splatností 30 dní. Často tyto půjčky fungují tak, že napoprvé je částka nižší a teprve po jejím řádném splacení získá klient možnost získat vyšší úvěr na delší dobu.

Ideálním řešením jsou pak půjčky zdarma, kde nebankovní společnosti svým novým klientům nabízejí první úvěr zcela bez poplatků a bez úroků.

Můžete si půjčit i vy?

Nevíte, zda byste splnili podmínky úvěru? Vždy záleží na konkrétní společnosti a na jejích podmínkách. Většinou vám však musí být více než 18 let, musíte být občanem České republiky a neměli byste nikde dlužit a být tak například v insolvenčním řízení nebo registru dlužníků.

Obecně ale platí, že půjčky před výplatou od nebankovních společností patří k těm nejschvalovanějším a drtivá většina žadatelů na ně bez problémů dosáhne.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů
Simplecoin

A tohle už jste četli?

P2P musí zůstat mezi lidmi. Roger ukazuje cestu

30. 6. 2022 | Dominik Stroukal

P2P musí zůstat mezi lidmi. Roger ukazuje cestu

Rovný rovnému, dalo by se přeložit anglické peer-to-peer, zkracované na P2P. Sdílení dokumentů mezi lidmi později s nástupem fenoménu fintechu doplnily například P2P půjčky či investice.... celý článek

Nová šance pro dlužníky. Milostivé léto čeká pokračování

26. 6. 2022 | Jiří Hovorka | 6 komentářů

Nová šance pro dlužníky. Milostivé léto čeká pokračování

Druhé milostivé léto začne 1. září a skončí 30. listopadu 2022. Původní pravidla této „amnestie sankcí“ se pro pokračování akce mírně změnila.

Splátky hypoték vyskočí o tisíce. Pomůžeme, slibují banky

24. 6. 2022 | Olga Skalková | 39 komentářů

Splátky hypoték vyskočí o tisíce. Pomůžeme, slibují banky

Nejdůležitější je včasná reakce klienta, zdůrazňují banky. Možností je odklad splátky, ale i prodloužení celkové splatnosti.

Půjčka na nečekané výdaje? Víme, na které si dát pozor

22. 6. 2022 | Jiří Hovorka | 1 komentář

Půjčka na nečekané výdaje? Víme, na které si dát pozor

Může být férová, nebo se taky pořádně prodražit. Nový žebříček ukazuje, u koho se nespálíte a komu se radši vyhnout.

Kvůli poplatkům za předčasné splacení hypotéky padla další pokuta

17. 6. 2022 | Petr Kučera | 10 komentářů

Kvůli poplatkům za předčasné splacení hypotéky padla další pokuta

Komerční banka dostala od České národní banky pokutu sedm a půl milionu korun za porušení zákona o spotřebitelském úvěru. Důvodem je účtování nepřiměřeně vysokých poplatků za předčasné... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.