Partners mají novou finanční ředitelku

redakce Peníze.CZ | rubrika: Aktuality | 3. 10. 2022
Partners mají novou finanční ředitelku
Daniela Hynštová
Zdroj: Partners

Novou finanční ředitelkou skupiny Partners je od začátku října Daniela Hynštová. Bude řídit finanční oddělení se zodpovědností za skupinové finance a finanční reporting. Také bude mít na starosti daně, rozpočty a audity skupiny a bude úzce spolupracovat s řediteli jednotlivých dceřiných společností skupiny na přípravě strategických plánů.

Před příchodem do Partners dlouhodobě působila v poradenské společnosti Deloitte, ve které se vypracovala až na pozici partnerky a vedla auditní i neauditní projekty pro finanční instituce.

 „Ředitel Partners Petr Borkovec mě oslovil s nabídkou vedení financí skupiny. Souhlasila jsem, protože mě zaujala jeho jasná vize. Zároveň se mi líbí tah na branku, který Partners v posledních letech mají, a také schopnost nacházet pro jednotlivé projekty skvělé lídry. V neposlední řadě mě nadchla obrovská lidskost a pokora, která tady z lidí dýchá,“ říká Hynštová.

Daniela Hynštová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na obor komerční právo a podnikové finance. V roce 2002 nastoupila do společnosti Deloitte na asistentskou pozici, kde připravovala zejména podklady k auditům.

Později už v pozici seniorního konzultanta odjela na výměnný pobyt do Francie. Tuto zkušenost považuje za klíčovou. „Věnovala jsem se zejména auditu finančních institucí a pracovala jsem na auditu jedné z nejvýznamnějších francouzských bank. Na profesních vztazích, které jsem si tam tenkrát vybudovala, stavím dodnes,“ říká. Dál se ve firmě posouvala a od roku 2018 vedla celé oddělení už jako partnerka v Deloitte.

redakce Peníze.CZ

Jsme největší web o osobních financích v Česku. Přinášíme aktuality, praktické návody, kalkulačky a další přehledy. Do rodiny vydavatelství NextPage Media s námi patří i Finmag, Heroine a Footbal Club. Můžete nás sledovat... Další články autora.

Pojistěte potíže, ne jen vůz

Pojistěte potíže, ne jen vůz

Nejde jen o peníze. Dobrá pojistka vás rychle vrátí na silnici a váš život do normálních kolejí. Proto si zvolte…

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Partners, personální změny

Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

S věkem přichází kromě zkušeností i stáří. Češi se bojí ztráty soběstačnosti

26. 2. 2024 | Michal Korejs

S věkem přichází kromě zkušeností i stáří. Češi se bojí ztráty soběstačnosti

Život lidí v Česku se prodlužuje. V důchodu tak velmi pravděpodobně strávíme až o 10 let víc než naši prarodiče. Zní to jako pozitivní zpráva. Dlouhověkost ale s sebou přináší i obavy.... celý článek

Dálniční známku už máte? Pozor na předražené e-shopy

19. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Dálniční známku už máte? Pozor na předražené e-shopy

Když si koupíte elektronickou dálniční známku mimo oficiální státní web eDalnice.cz, může se vám výrazně prodražit. Opakovaně na to upozorňuje na to ministerstvo dopravy spolu s Českou... celý článek

Největší pojišťovny v Česku. Žebříčky za rok 2023

14. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Největší pojišťovny v Česku. Žebříčky za rok 2023

Trh pojištění v Česku loni stoupl meziročně o 7,1 %, celkový předpis smluvního pojistného dosáhl 168,49 miliardy korun. Vyplývá to z předběžných údajů za rok 2023, které podle své metodiky... celý článek

Air Bank přidává pojištění karet a osobních věcí

9. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Air Bank přidává pojištění karet a osobních věcí

Air Bank začíná nabízet pojištění osobních věcí a platebních prostředků. Služba, na které spolupracuje s Maxima pojišťovnou, je dostupná v bankovní aplikaci My Air.

KB mění pojištění karet. Za vylepšení si klienti připlatí

1. 2. 2024 | Kateřina Hovorková

KB mění pojištění karet. Za vylepšení si klienti připlatí

Pojištění Merlin, které využívá zhruba třetina majitelů platebních karet od Komerční banky, postupně nahradí nová služba nazvaná Extra služba Bezpečí. Přinese vyšší krytí, ovšem bude... celý článek

Partners Financial Services