Partners mají novou finanční ředitelku

redakce Peníze.CZ | rubrika: Aktuality | 3. 10. 2022
Partners mají novou finanční ředitelku
Daniela Hynštová
Zdroj: Partners

Novou finanční ředitelkou skupiny Partners je od začátku října Daniela Hynštová. Bude řídit finanční oddělení se zodpovědností za skupinové finance a finanční reporting. Také bude mít na starosti daně, rozpočty a audity skupiny a bude úzce spolupracovat s řediteli jednotlivých dceřiných společností skupiny na přípravě strategických plánů.

Před příchodem do Partners dlouhodobě působila v poradenské společnosti Deloitte, ve které se vypracovala až na pozici partnerky a vedla auditní i neauditní projekty pro finanční instituce.

 „Ředitel Partners Petr Borkovec mě oslovil s nabídkou vedení financí skupiny. Souhlasila jsem, protože mě zaujala jeho jasná vize. Zároveň se mi líbí tah na branku, který Partners v posledních letech mají, a také schopnost nacházet pro jednotlivé projekty skvělé lídry. V neposlední řadě mě nadchla obrovská lidskost a pokora, která tady z lidí dýchá,“ říká Hynštová.

Daniela Hynštová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na obor komerční právo a podnikové finance. V roce 2002 nastoupila do společnosti Deloitte na asistentskou pozici, kde připravovala zejména podklady k auditům.

Později už v pozici seniorního konzultanta odjela na výměnný pobyt do Francie. Tuto zkušenost považuje za klíčovou. „Věnovala jsem se zejména auditu finančních institucí a pracovala jsem na auditu jedné z nejvýznamnějších francouzských bank. Na profesních vztazích, které jsem si tam tenkrát vybudovala, stavím dodnes,“ říká. Dál se ve firmě posouvala a od roku 2018 vedla celé oddělení už jako partnerka v Deloitte.

redakce Peníze.CZ

Jsme největší web o osobních financích v Česku. Přinášíme aktuality, praktické návody, kalkulačky a další přehledy. Do rodiny vydavatelství NextPage Media s námi patří i Finmag, Heroine a Footbal Club. Můžete nás sledovat... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Partners, personální změny

A tohle už jste četli?

Ušetřit na životním pojištění? Zaměřte se na nejzávažnější rizika

6. 12. 2022 | Radim Zelený

Ušetřit na životním pojištění? Zaměřte se na nejzávažnější rizika

Doba utahování opasků je tu. Lidi stále víc přemýšlejí, které výdaje jsou opravdu nezbytné a kde by se eventuálně dalo ušetřit. Dá se šetřit i na životním pojištění? A na čem se šetřit... celý článek

Než bys řekl grog. Kdo a jak vám pojistí lyže před restaurací proti krádeži

5. 12. 2022 | Jana Divinová

Než bys řekl grog. Kdo a jak vám pojistí lyže před restaurací proti krádeži

Heady, Atomiky, Rossignoly. Lyže a snowboardy stojí spoustu peněz. Jenže někdy je prostě musíte nechat o samotě, než se vyčuráte, ohřejete, najíte. Příležitost pro zloděje. Dá se proti... celý článek

Kdo se vyzná v pojištění, může vyhrát. Nebojte se a vyzkoušejte

30. 11. 2022 | redakce Peníze.CZ

Kdo se vyzná v pojištění, může vyhrát. Nebojte se a vyzkoušejte

Rozumíte pojištění? Tak schválně, otestujte se. Když se vám v našem kvízu bude dařit, můžete si i zasoutěžit o pěkné ceny.

Ergo pojišťovna se přejmenovala, zviditelní nového vlastníka

31. 10. 2022 | Petr Kučera

Ergo pojišťovna se přejmenovala, zviditelní nového vlastníka

Ergo pojišťovna se 28. října přejmenovala na SV pojišťovnu. S novým názvem chce veřejně zviditelnit změnu vlastníka, která byla dokončena před rokem.

Povinné ručení je levnější než před třemi lety

19. 10. 2022 | redakce Peníze.CZ

Povinné ručení je levnější než před třemi lety

Průměrná cena typického povinného ručení v Česku byla v září 6617 korun ročně, což je o přibližně o 1100 korun méně než před třemi lety. Ukazuje to index, který sestavuje společnost... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.