Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Náš domov – pojištění plné novinek

| rubrika: FINEXPO | 5. 10. 2015
ČSOB Pojišťovna, podle soutěže Hospodářských novin klientsky nejpřívětivější pojišťovna roku 2015, přišla během léta s aktualizovanou verzí pojištění Náš domov, za kterou získala od HN titul Pojišťovací inovátor roku 2015. V čem je převratné a na co se můžete těšit? Pojistí téměř vše od poškození fasády živočichy až po „mobilheim“.

S neživotním pojištěním Náš domov si, jak už napovídá název produktu, můžete pojistit stavbu a domácnost. Součástí produktu je ale také pojištění odpovědnosti. Aby bylo vše na první pohled přehledné, jsou varianty pojištění Náš domov přehledně rozdělené do tří variant: Standard, Dominant a Premiant, podle náročnosti vašich požadavků. Varianta Standard obsahuje základní rizika pojištění, varianta Premiant obsahuje kompletní nabídku rizik a vysoké pojistné limity pro nejnáročnější klienty. Ke každé zmíněné variantě lze volitelně připojistit i velký počet doplňkových pojištění.

Co všechno nabízí pojištění Náš domov

• Rozšířené základní pojištění

• Nová rizika pojištění

• Redukce výluk z pojištění

• Možnost pojistit i mobilheim

• Možnost pojistit studentské ubytování

• Možnost pojistit věci v zavazadlovém prostoru vozidla

• Vyšší limity pojištění odpovědnosti za újmu

Tou opravdu nejzásadnější novinkou je ve variantě Premiant pojištění technických poruch. O co jde? V případě technické poruchy uhradíme jakékoli závady a poruchy na zařízeních a elektronice, na které se nevztahuje záruční lhůta. U pojištění domácnosti jde o věci denní potřeby (pračka, lednička), u pojištění nemovitostí se pak jedná o strojní vybavení (tepelné čerpadlo, kotel). To ale není zdaleka jediná novinka, na kterou se můžete u pojištění Nás domov těšit.

V nabídce nyní najdete také pojištění atmosférických srážek, pojištění poškození fasády živočichy, pojištění sklokeramické desky a další připojištění šitá na míru vašim specifickým potřebám. Nově také při vodovodních škodách kryjeme ztrátu unikající vody a zaplatíme i náklady na uvedení místa škody do původního stavu. V novém produktu umíme pojistit i tzv. mobilheim.

Rozšířili jsme i místa, která si můžete pojistit. Nyní umíme pojistit například zavazadlový prostor vozidla včetně zamčeného boxu na střeše, společné prostory, studentské ubytování nebo místo, kam se stěhujeme. V rámci našich asistenčních služeb pak můžete bezplatně dvakrát do roka využít mimo jiné opravu domácích elektrospotřebičů. V rámci inovace produktu jsme také navýšili všechny limity asistence, které můžete využít.

Poslední zásadní proklientskou novinkou pak je úprava vlivu povodňových map tak, aby cena za pojištění odpovídala reálným podmínkám místa pojištění. Výslednou povodňovou zónu nyní určujeme nejen podle povodňové mapy, ale také podle odpovědi klienta na otázku „Kolikrát bylo místo pojištění za posledních 20 let postiženo povodní nebo záplavou“. Tato kombinace nám dává mimo jiné možnost pojistit nemovitost ve 2. povodňové zóně za cenu té první, nebo pojistit jinak nepojistitelnou nemovitost v zóně čtvrté za cenu zóny třetí.

Změn je opravdu spousty. Po prvních ohlasech a reakcích jsme přesvědčeni, že se ČSOB Pojišťovna s novým produktem Náš domov „trefila do černého“. Vyzkoušejte ho i vy! Více informací o pojištění najdete na stánkách ČSOB Pojišťovny.

SJEDNEJTE SI POJISTĚNÍ MAJETKU PŘÍMO NA PENÍZE.CZ


  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+4
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK