Náš domov – pojištění plné novinek

PR článek | rubrika: FINEXPO | 5. 10. 2015
ČSOB Pojišťovna, podle soutěže Hospodářských novin klientsky nejpřívětivější pojišťovna roku 2015, přišla během léta s aktualizovanou verzí pojištění Náš domov, za kterou získala od HN titul Pojišťovací inovátor roku 2015. V čem je převratné a na co se můžete těšit? Pojistí téměř vše od poškození fasády živočichy až po „mobilheim“.
Náš domov – pojištění plné novinek

Komerční spolupráce

S neživotním pojištěním Náš domov si, jak už napovídá název produktu, můžete pojistit stavbu a domácnost. Součástí produktu je ale také pojištění odpovědnosti. Aby bylo vše na první pohled přehledné, jsou varianty pojištění Náš domov přehledně rozdělené do tří variant: Standard, Dominant a Premiant, podle náročnosti vašich požadavků. Varianta Standard obsahuje základní rizika pojištění, varianta Premiant obsahuje kompletní nabídku rizik a vysoké pojistné limity pro nejnáročnější klienty. Ke každé zmíněné variantě lze volitelně připojistit i velký počet doplňkových pojištění.

Co všechno nabízí pojištění Náš domov

• Rozšířené základní pojištění

• Nová rizika pojištění

• Redukce výluk z pojištění

• Možnost pojistit i mobilheim

• Možnost pojistit studentské ubytování

• Možnost pojistit věci v zavazadlovém prostoru vozidla

• Vyšší limity pojištění odpovědnosti za újmu

Tou opravdu nejzásadnější novinkou je ve variantě Premiant pojištění technických poruch. O co jde? V případě technické poruchy uhradíme jakékoli závady a poruchy na zařízeních a elektronice, na které se nevztahuje záruční lhůta. U pojištění domácnosti jde o věci denní potřeby (pračka, lednička), u pojištění nemovitostí se pak jedná o strojní vybavení (tepelné čerpadlo, kotel). To ale není zdaleka jediná novinka, na kterou se můžete u pojištění Nás domov těšit.

V nabídce nyní najdete také pojištění atmosférických srážek, pojištění poškození fasády živočichy, pojištění sklokeramické desky a další připojištění šitá na míru vašim specifickým potřebám. Nově také při vodovodních škodách kryjeme ztrátu unikající vody a zaplatíme i náklady na uvedení místa škody do původního stavu. V novém produktu umíme pojistit i tzv. mobilheim.

Rozšířili jsme i místa, která si můžete pojistit. Nyní umíme pojistit například zavazadlový prostor vozidla včetně zamčeného boxu na střeše, společné prostory, studentské ubytování nebo místo, kam se stěhujeme. V rámci našich asistenčních služeb pak můžete bezplatně dvakrát do roka využít mimo jiné opravu domácích elektrospotřebičů. V rámci inovace produktu jsme také navýšili všechny limity asistence, které můžete využít.

Poslední zásadní proklientskou novinkou pak je úprava vlivu povodňových map tak, aby cena za pojištění odpovídala reálným podmínkám místa pojištění. Výslednou povodňovou zónu nyní určujeme nejen podle povodňové mapy, ale také podle odpovědi klienta na otázku „Kolikrát bylo místo pojištění za posledních 20 let postiženo povodní nebo záplavou“. Tato kombinace nám dává mimo jiné možnost pojistit nemovitost ve 2. povodňové zóně za cenu té první, nebo pojistit jinak nepojistitelnou nemovitost v zóně čtvrté za cenu zóny třetí.

Změn je opravdu spousty. Po prvních ohlasech a reakcích jsme přesvědčeni, že se ČSOB Pojišťovna s novým produktem Náš domov „trefila do černého“. Vyzkoušejte ho i vy! Více informací o pojištění najdete na stánkách ČSOB Pojišťovny.

SJEDNEJTE SI POJISTĚNÍ MAJETKU PŘÍMO NA PENÍZE.CZ


Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

Největší pojišťovny v Česku. Žebříčky za rok 2023

14. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Největší pojišťovny v Česku. Žebříčky za rok 2023

Trh pojištění v Česku loni stoupl meziročně o 7,1 %, celkový předpis smluvního pojistného dosáhl 168,49 miliardy korun. Vyplývá to z předběžných údajů za rok 2023, které podle své metodiky... celý článek

Jakou cenu má váš dům podle pojišťoven. Zkuste novou kalkulačku

19. 9. 2023 | Kateřina Hovorková

Jakou cenu má váš dům podle pojišťoven. Zkuste novou kalkulačku

Češi mají podpojištěné domy a často o tom ani nevědí. Česká asociace pojišťoven proto nově nabízí kalkulačku, kde zájemci zjistí, jakou cenu jejich rodinný dům má. Díky tomu si pak... celý článek

Dvě pětiny domácností nemají pojištění proti krádeži

15. 8. 2023 | redakce Peníze.CZ

Dvě pětiny domácností nemají pojištění proti krádeži

Pouze 57 procent domácností v Česku má sjednáno pojištění proti vykradení rodinného domu či bytu. Ukázal to průzkum společnosti ČPP Servis, dceřiné společnosti České podnikatelské pojišťovny,... celý článek

Jakou hodnotu má váš dům? Můžete přijít o miliony

3. 5. 2023 | Hynek Just | 2 komentáře

Jakou hodnotu má váš dům? Můžete přijít o miliony

Ceny nemovitostí prudce rostou, jejich pojištění ale většinou neměníme. S každým růstem inflace, zdražením stavebních materiálů či pozemků přitom klesá suma, kterou dostanete od pojišťovny,... celý článek

Ergo pojišťovna se přejmenovala, zviditelní nového vlastníka

31. 10. 2022 | Petr Kučera

Ergo pojišťovna se přejmenovala, zviditelní nového vlastníka

Ergo pojišťovna se 28. října přejmenovala na SV pojišťovnu. S novým názvem chce veřejně zviditelnit změnu vlastníka, která byla dokončena před rokem.

Partners Financial Services