Náš domov – pojištění plné novinek

PR článek | rubrika: FINEXPO | 5. 10. 2015
ČSOB Pojišťovna, podle soutěže Hospodářských novin klientsky nejpřívětivější pojišťovna roku 2015, přišla během léta s aktualizovanou verzí pojištění Náš domov, za kterou získala od HN titul Pojišťovací inovátor roku 2015. V čem je převratné a na co se můžete těšit? Pojistí téměř vše od poškození fasády živočichy až po „mobilheim“.
Náš domov – pojištění plné novinek

Komerční spolupráce

S neživotním pojištěním Náš domov si, jak už napovídá název produktu, můžete pojistit stavbu a domácnost. Součástí produktu je ale také pojištění odpovědnosti. Aby bylo vše na první pohled přehledné, jsou varianty pojištění Náš domov přehledně rozdělené do tří variant: Standard, Dominant a Premiant, podle náročnosti vašich požadavků. Varianta Standard obsahuje základní rizika pojištění, varianta Premiant obsahuje kompletní nabídku rizik a vysoké pojistné limity pro nejnáročnější klienty. Ke každé zmíněné variantě lze volitelně připojistit i velký počet doplňkových pojištění.

Co všechno nabízí pojištění Náš domov

• Rozšířené základní pojištění

• Nová rizika pojištění

• Redukce výluk z pojištění

• Možnost pojistit i mobilheim

• Možnost pojistit studentské ubytování

• Možnost pojistit věci v zavazadlovém prostoru vozidla

• Vyšší limity pojištění odpovědnosti za újmu

Tou opravdu nejzásadnější novinkou je ve variantě Premiant pojištění technických poruch. O co jde? V případě technické poruchy uhradíme jakékoli závady a poruchy na zařízeních a elektronice, na které se nevztahuje záruční lhůta. U pojištění domácnosti jde o věci denní potřeby (pračka, lednička), u pojištění nemovitostí se pak jedná o strojní vybavení (tepelné čerpadlo, kotel). To ale není zdaleka jediná novinka, na kterou se můžete u pojištění Nás domov těšit.

V nabídce nyní najdete také pojištění atmosférických srážek, pojištění poškození fasády živočichy, pojištění sklokeramické desky a další připojištění šitá na míru vašim specifickým potřebám. Nově také při vodovodních škodách kryjeme ztrátu unikající vody a zaplatíme i náklady na uvedení místa škody do původního stavu. V novém produktu umíme pojistit i tzv. mobilheim.

Rozšířili jsme i místa, která si můžete pojistit. Nyní umíme pojistit například zavazadlový prostor vozidla včetně zamčeného boxu na střeše, společné prostory, studentské ubytování nebo místo, kam se stěhujeme. V rámci našich asistenčních služeb pak můžete bezplatně dvakrát do roka využít mimo jiné opravu domácích elektrospotřebičů. V rámci inovace produktu jsme také navýšili všechny limity asistence, které můžete využít.

Poslední zásadní proklientskou novinkou pak je úprava vlivu povodňových map tak, aby cena za pojištění odpovídala reálným podmínkám místa pojištění. Výslednou povodňovou zónu nyní určujeme nejen podle povodňové mapy, ale také podle odpovědi klienta na otázku „Kolikrát bylo místo pojištění za posledních 20 let postiženo povodní nebo záplavou“. Tato kombinace nám dává mimo jiné možnost pojistit nemovitost ve 2. povodňové zóně za cenu té první, nebo pojistit jinak nepojistitelnou nemovitost v zóně čtvrté za cenu zóny třetí.

Změn je opravdu spousty. Po prvních ohlasech a reakcích jsme přesvědčeni, že se ČSOB Pojišťovna s novým produktem Náš domov „trefila do černého“. Vyzkoušejte ho i vy! Více informací o pojištění najdete na stánkách ČSOB Pojišťovny.

SJEDNEJTE SI POJISTĚNÍ MAJETKU PŘÍMO NA PENÍZE.CZ


Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Záplava není povodeň. Jak nepřijít o peníze z pojišťovny

13. 7. 2022 | dTest | 2 komentáře

Záplava není povodeň. Jak nepřijít o peníze z pojišťovny

Co si pohlídat, když si chcete správně pojistit nemovitost nebo domácnost proti velké vodě? Tady jsou rady od spotřebitelského sdružení dTest.

Pojištění pro případ války. Připlatili byste si?

21. 4. 2022 | Petr Kučera | 11 komentářů

Pojištění pro případ války. Připlatili byste si?

Více než dvě pětiny obyvatel Česka by mělo zájem o pojištění majetku i pro případ válečných událostí. Ukázal to průzkum společnosti EMA data z konce března na vzorku 1116 lidí ve věku... celý článek

Allianz nabídne opravu jako alternativu k penězům

5. 4. 2022 | redakce Peníze.CZ | 3 komentáře

Allianz nabídne opravu jako alternativu k penězům

Pojišťovna Allianz spustila novou službu nazvanou Oprava od Allianz. Klientům s privátním majetkovým pojištěním (domácnosti, nemovitosti) ji nabídne jako alternativu k finančnímu plnění. celý článek

Kdo vlastní pojišťovny a které jsou české. Přehled

28. 3. 2022 | Jana Divinová | 11 komentářů

Kdo vlastní pojišťovny a které jsou české. Přehled

Komu patří pojišťovny v Česku? Projděte si přehled vlastníků a jejich stručnou historii.

Pojištění a válka. Kdo by platil? Porovnali jsme podmínky

1. 3. 2022 | Dušan Šídlo, Daniel Šafrán | 3 komentáře

Pojištění a válka. Kdo by platil? Porovnali jsme podmínky

Co si nikdo nepřál, se bohužel stalo skutečností. Kvůli válce jsou v ohrožení životy i majetek. Jak se na válku dívají pojistné podmínky různých pojišťoven v Česku?

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.