Equa bank dočasně ruší vstupní poplatky u investování

| rubrika: Aktuality | 2. 12. 2019 10:40 | 1 komentář

Nákup investičních fondů prostřednictvím Equa bank je ode dneška do konce roku osvobozen od vstupního poplatku. Akci můžou využít noví i stávající klienti.

Standardně klienti v Equa neplatí poplatky za zřízení, vedení či zrušení investičního účtu, stejně jako za správu a úschovu cenných papírů. Neplatí ani žádné výstupní nebo výkonnostní poplatky.

Jednoduché investování v internetovém bankovnictví začala Equa nabízet loni v listopadu. „Aktuálně s námi investuje už více než 4000 klientů. Přijali jsme 100 tisíc objednávek k obchodům s investičními fondy v celkovém objemu více než 400 milionů korun,“ upřesňuje mluvčí Markéta Dvořáčková.

Na výběr je 32 korunových fondů pokrývající globální i regionální akciové a dluhopisové trhy od společností BNP Paribas AM, Fidelity a NN IP.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.