Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

UŠETŘETE AŽ 45 % NA VAŠICH TELEFONNÍCH POPLATCÍCH!

| 27. 5. 2003

Společnost TISCALI pro vás připravila inovované hlasové služby, které vám umožní uspořit až 45% vašich nákladů na telefonních poplatcích. Jsou založené na předvolbě operátora neboli pevné volbě operátora.

logo TISCALI

Hlasové služby TISCALI jsou určeny všem, jak domácnostem - služba TISCALI CALL - tak i menším a středním firmám, stejně tak i pobočkám velkých firem a firem využívajících vytáčené připojení k Internetu (prostřednictvím modemu a telefonní linky vč. ISDN) - zde se jedná o službu TISCALI CALL Profi.

Kromě základních výhod, jakými jsou zřízení služby zdarma, žádné měsíční paušály, vteřinová tarifikace či on-line bezplatné výpisy hovorů na Internetu, vám tato služba přináší hlavně výrazné úspory na telefonních poplatcích, a to až v řádu desítek procent. Neméně důležitým přínosem je i zjednodušené volání a jeho větší komfort. Odpadá totiž nutnost vytáčet předvolbu operátora či instalovat speciální směrovací zařízení, přičemž vaše telefonní číslo zůstává stejné.

Vzhledem k tomu, že díky stávajícímu stavu liberalizace telekomunikačního trhu není možné směrovat všechny hovory do sítí alternativních operátorů, některé typy hovorů jsou stále směrovány do sítě Českého Telecomu. A těmi jsou příchozí hovory, volání na čísla začínající 800 a 900, dále tísňová volání a volání na čtyř- až šestimístná čísla začínající číslicí 1 (tzv. spec. služby). Jak jsme již uvedli, tato volání budou nadále směrována do sítě stávajícího operátora, zákazníci tak nemusejí mít obavy, že se jim na tato čísla nepodaří dovolat.

Velice důležitou a z hlediska úspor neméně zajímavou součástí hlasových služeb TISCALI je připojení k Internetu. Na volání do sítě Internetu ve špičce lze uspořit až 60 % na telefonních poplatcích.

Kolik uspoříte konkrétně vy, vám rádi sdělíme zdarma na telefonním čísle 800 100 363.

Více informací o hlasových službách TISCALI naleznete na adrese http://hlas.tiscali.cz.

Zvolte si svého operátora - TISCALI!

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+6
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Oblíbená témata

poplatky, služby

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK