Investice do nového bydlení: FINEP se o lokality opravdu stará

PR článek | rubrika: FINEXPO | 14. 3. 2023
V posledních letech raketově rostly ceny nemovitostí, hlavně v atraktivních lokalitách. Pokud plánujete investici do bydlení, zaměřte se na moderní rezidenční projekty v lukrativních částech hlavního města. Cena takového bytu poroste.
Investice do nového bydlení: FINEP se o lokality opravdu stará

Zdroj: FINEP

Komerční spolupráce

V hlavním městě realizuje developerské projekty hned několik různých společností. Dovolujeme si vám usnadnit výběr a představit vám skupinu FINEP. I z ne příliš zajímavého místa totiž dokáže vykouzlit rezidenční bydlení na vysoké úrovni, o které se permanentně stará. Investice do nového bydlení by měla být promyšlená.

FINEP o lokality i nadále pečuje

I po dokončení developerského projektu se FINEP o lokality důkladně stará, neboť se snaží budovat dobré kulturní žití. Stejně tak si nechává záležet na výběru nájemců do komerčních prostor. Ti musí dokonale zapadnout do celkového konceptu. Společnosti zkrátka záleží na nově budované komunitě.

Britská čtvrť

Jednou ze zajímavých realizací je Britská čtvrť s velice dobrou dostupností centra metropole. Britská čtvrť nabízí pestrou škálu kvalitních služeb, kavárny s odlehčenou atmosférou, vnitřní i venkovní posilovnu a restaurace s výtečnými pokrmy. Pro rodiny s dětmi jsou připravena dětská hřiště a v blízkosti bytových domů nechybí ani bankomat. Britská čtvrť vám poskytne to, co očekáváte od bydlení. FINEP spustil prodej bytů z další etapy výstavby, v nabídce jsou dispozice od 1+kk až po 4+kk.

Nad Krocínkou

Dalším zajímavým projektem, který si zakládá na komfortním bydlení v harmonii s přírodou, je Nad Krocínkou. Prosluněná lokalita poskytuje byty ve vysoké kvalitě, jež jsou obklopeny parky. Lokalita kombinuje vše, co moderní rodina potřebuje, a to praktickou infrastrukturu a aktivity pro oddech a volný čas.

Více informací a taktéž seznam aktuálně volných bytů najdete na www.finep.cz.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Daňové přiznání online

Zjistěte tržní cenu nemovitosti i výši nájmu

Odborným garantem této služby je Quantum reality - realitní kancelář Praha

A tohle už jste četli?

Bydlení už víc nezlevní, hlásí banka. Ceny pozemků dál rostou

22. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Bydlení už víc nezlevní, hlásí banka. Ceny pozemků dál rostou

Ceny bytů i rodinných domů v loňském roce klesly. Vyplývá to ze statistiky ČSOB Index bydlení (dříve HB Index) za čtvrté čtvrtletí 2023. Základem jsou odhady tržních cen nemovitostí... celý článek

Trh s bydlením ožil. Ceny mírně klesly, ukazují nová čísla

21. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Trh s bydlením ožil. Ceny mírně klesly, ukazují nová čísla

Realitní trh v Česku po několika letech útlumu postupně ožívá. Prodeje nemovitostí začaly opět mírně stoupat. V mezinárodním srovnání dlouhodobě patříme mezi země, kde se zdražuje nejrychleji.... celý článek

Hypotéky výrazně zlevnily, ukazují nová čísla z bank

9. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Hypotéky výrazně zlevnily, ukazují nová čísla z bank

Průměrná úroková sazba nově nabízených hypotečních úvěrů v Česku klesla na nejnižší hodnotu od června 2022. Ukazuje to statistika Swiss Life Hypoindex.

Jak se kupuje dům za šest miliard. Šéf fondu podrobně o Arkádách Pankrác

7. 2. 2024 | Martin Vlnas

Jak se kupuje dům za šest miliard. Šéf fondu podrobně o Arkádách Pankrác

Nemovitostní fond Trigea získal pražské obchodní centrum Arkády Pankrác. Jak se mu to podařilo a jaké s ním má další plány? Rozhovor s Tomášem Trčkou, zakladatelem a generálním ředitelem... celý článek

Soutěž Realiťák roku zná vítěze. Titul získal už potřetí

1. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Soutěž Realiťák roku zná vítěze. Titul získal už potřetí

Vítězem šestého ročníku soutěže Realiťák roku, který každoročně oceňuje nejlepší realitní makléře v Česku, se letos stal Adam Šimoník z Olomouckého kraje. 

Partners Financial Services