Maltská lira, MTL

Zaniklá měna: poslední známý kurz 31. 12. 2007

ČNB
62,018 Kč/MTL

Neoficiální přepočet Eurozóny


55,0750,51 %

Maltská lira měla kód LM, občas se používal také kód MTL. Jedna maltská lira se dělila na 100 centů. Až do roku 1994 se navíc 1 cent dělil na 10 mils. V roce 2008 byla maltská lira nahrazena eurem v konverzním kurzu 1 EUR = 0.429300 MTL. V poslední sérii maltských lir byly v oběhu mince v hodnotách 1, 2, 5, 10, 25, 50 cents, 1 lira a bankovky v hodnotách 1, 2, 10, 20 liri.

Převodník měn – měnová kalkulačka

Graf kurzu maltská lira, mtl podle kurzovního lístku ČNB

Základní údaje

Název státuMalta
Název měnyMaltská lira, MTL
Dělení měny100 centů
Množství ke Kč1

Maltská lira - Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Kurzy měn - Doplňky pro web

Umístěte si na vaše stránky aktuální kurzy až 35 světových měn . Můžete si zvolit, které měny se na vašich stránkách mají zobrazovat. Aktualizace kurzů probíhá každé odpoledne, jakmile Česká národní banka (ČNB) vydá nový kurzovní lístek platný pro příští den.
HTML kód ke stažení zde.

Interaktivní grafiky

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Jak je chráněna nová tisícovka

Jak je chráněna nová tisícovka

Tisícikorunu s novými ochrannými prvky začala Česká národní banka vydávat 1. dubna 2008. Podívejte se, jak vypadá třeba pod UV lampou.

Partners Financial Services