Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 99 komentářů)

25. 5. 2016 12:16 | Kris

Pokud Vám konci technicka kontrola tak za zaslání VTP chtějí poplatek 200 korun.Pobočku ,kde jste si jej mohli vyzvednout zrušili a vy platíte. Tohle dle mého názoru je nehoráznost a žádna služba pro klienta , který jim přinesl dost zizku při splaceni úvěru.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2016 20:03 | martin

ja od nich mam auto od 2014 když sem potreboval nutne TP tak nebyli schopny ho poslat potom mi zaslaly upomínku na 22 000 tu sem zaplatil a zplacel sem normalni nasmlouvanou castku potom si vymysleli nejake nesmyslne pokuty a ted z auta za 80 000 mam auto cca za 190 000 a nedavno mi poslaly ze mam zaplatit do určitého datumu přes 60 000 tudíž GE money auto uz nikdy vic
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2016 14:36 | Viera

Tak bohuzel jsme byli nuceni koupit auto na uver od ge auto! To ze chteji zakazdym 200kc za vyzadani TP je drzost! Ale zaplatit v hotovosti za auto 40% a celkove preplatit s urokem sumu za auto zkoro 2x??? Uzera fakt! A to jeste nepisu dalsi poplatky
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2015 11:59 | Irena Rechová

Rozhodně NE u GE Monye auto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! HRŮZA!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2015 19:58 | Viera

Od spoločnosti GE Money Auto som mala pôžičku na auto v roku 2011 som ju splatila.Keďže som cez banku žiadala teraz pôžičku bolo mo povedané že mám dlh voči GE Money auto.Týždeň som sa s nimi kontaktovala prepajali má kdekoľvek nič nezistili ani na exekúcii.Dnes som dostala šok keď mi došla odpoveď že mám dlh v čiastke 19 335,60Kč.Neviem ako sa k tomu dopracovali.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2015 12:41

Prosím o zaslání e-mailu na atuto společnost. Potřebuji si také od nich vyžádat velký TP. Žádala jsem před 3 týdny dopisem,dosud mi však nic nedošlo. Předem děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 4. 2015 12:29

Tak dobry den,s timto musim plne souhlasit.Mam u teto spolecnosti take auto'60000kc na splatky 90000kc jsme slozili.Jsou to opravdu nekompromisni zli lide a nic neodpusti jen si uctujou penale jde to do 10000kcMe tech sedesat tis. Prislo uz na 180000kc tak jsou ferovy bacha na ne
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 3. 2015 13:50 | Jan

GE Money auto? bacha naně jsou to podvodníci a zloději!!! Po řádném zaplacení úvěru nám přišlo že máme doplatit cca 18000 podali jsme žalobu na soud a ten jsm vyhrál. Ale spouta lidí se bojí a zaplatí GE MONEJ NEBRAT.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2015 13:35 | Lukas Miko

Dobrý den, chci jsi půjčit od GE money auto na kupu ojetého auta. Chtěl bych jse zeptat jestli mi dají hotovost? protože já preferují hotovost při nakupu aut. A to pojištění co oni nabízí musím přijmout? No co tady čtu samé negativní zkušenosti ale myslím si že to je v každé bance nebo leasingové společnosti když jse splátka opozdí, já pracují v UK napřed jsem jsi chtěl půjčit tady ale úrok 39% to je moc a sankce jsou neskutečně.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 2. 2015 11:36 | Peter T.

Pozor na GE Money Auto! Tahle společnost mi po splácení úvěru není schopná a ochotná zaslat velký technický průkaz! Už 3 měsíce se snažím získat svůj technický průkaz a tahle společnost ho není schopná zaslat na mou změněnou adresu! Úvěrová smlouva mi skončila 21.11.2014 a a do teď - 20.2.2015 mi nejsou schopni ani ochotni zaslat TP ani po několika urgencích! A důvod? Změnil jsem si adresu na Slovensko - i přes několik žádostí jak písemných tak po zákaznické lince mi nejsou schopni odeslat velký TP - i když jsem je žádal a nabídnul jim že potřebné peníze pro poštovné na Slovensko jim zašlu. Odpověď? - Máme interní předpis který nám nedovoluje zaslat TP na Slovensko. Musím na Vyskočilovou do GE Money auto zajít z východního Slovenska osobně.... Pozor na ně - pro ně je důležitější jak mají nastavený interní předpis než to aby vyšli zákazníkový nějak vstříc!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 2. 2015 11:31 | Michael

NIKDY nepodepisujte smlouvu s touto společností, při splátce 3590kč jsem hradil :
1 - 3600 2 - 8000 3 - 5000 4 - 5000 5 - 3600 6 - 3600 7 - 4000 8 - 3700 9 - 3600 10 - 3000 11 - 4000 12 - 4000
že jsem platil víc? Omyl,podle GE jim dlužím 590kč a dali mě do agentury za 12000 kc.... a kam se dovolate? COI Vám řekne ať jdete na soud, policie Vám řekne ať jdete na soud atd.... a to nemluvim o tom,že jsem treba 6.1. 2015 poslal 3600 a 8.1.2015 mi prisla pokuta, že nemám uhrazeno ...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 9. 2014 20:08 | Ivo

Dobrý den, můžu se zeptat co jste měli za problém?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2014 23:52 | Vít Janša

Pokud uvažujete o koupi auta, doporučuji, nikdy nevyužívejte banku GE Money Auto. Z mé vlastní zkušenosti je to nejpříšernější banka. 3 roky jsem řádně platil úvěr. Pak se mi jedna platba zpozdila o 2-3 dny. Nejprve následuje pokuta 400,- za zpoždění, pak následuje 150,- pokuta, jako úšlý úrok (!), pak následuje telefonát z call centra, kde vás ,,upozorní", že takové chyby mohou vymáhat soudně (chápej, inkvizice, exekuce). Ve smlouvě není uveden telefon, nebo email na konkrétní osobu. Na webu není telefon, nebo přímý email, jen linka na call centrum, kde vám nikdo nic neřekne konkrétně, jen si vás vyslechnou. Vypovědět úvěr předčasně je poměrně komplikovaná a složitá záležitost. Veškeré kličky a chytáky jsou uvedené v jakýchsi všeobecných obchodních podmínkách, ale ty opět nejsou součástí úvěrové smlouvy. S nikým nikdy nejde jednat přímo. Nakonec jsem předčasně vše splatil a utekl. Můj dnešní dojem, tak jak se mnou jednali a jaké pasti mi nastražili je takový. Banka vám půjčí a pak čeká na jakoukoliv vaší chybu. Zdá se, že banka nestojí o řádné splacení úvěru, ale čeká na chyby klienta. Pak ho zničí, protože celý právní rámec mají předem dokonale nastražený jako past a zdá se, že tento způsob je pro banku daleko výnosnější. Pozor, velmi nebezpečná, záludná a podlá banka.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2014 22:08 | Effi

Neuvěřitelná lichva. Potřebuji poradit jak se bránit a co udělat pro to, aby se s touto nebankovní společností jednou provždy zatočilo. Máme úvěr a už se předem obávám následků tohoto rozhodnutí. Jen tak to rozhodně nechci nechat. Předem všem děkuji.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2014 10:53 | Jaryn

Dobrý den,nechci tady dráždit ty co mají problém s touto společností,nejsem ani jejich zaměstnanec,ale jen dlouholetý klient a jsem s touto společností spokojen. Mám od GE MONEY Auto Credit 8 auto na úvěr. Ten řádně vždy splácím a to třeba i 10 dnů před datem splatnosti úvěru.Pokud jsem požádal o TP z důvodu provedení emisí a STK,tak vždy přišel včas(žádám vždy cca 14 dnů před datem STK). Pokud jim napíši e-mail,tak se mi vždy ozvou a vše vyřídí.Dnes jsem již důchodce a v současné době mám od této společnosti opět úvěr na auto. Nyní jsem požádal o provedení výpočtu předdčasného splacení úvěru a to po třech měsících a spočítali mi jen 3000,-Kč za předčasné splacení úvěru k dlužné částce. Jsem opět spokojen.Má výhoda bude,že dnes již nemohu přijít o zaměstnání jako důchodce.Také to bude asi tím,že jsem neměl potíže se splátkami tohoto úvěru. Nechci zde vyvolat přestřelku názorů,ale jen jsem popsal svou zkušenost s touto instituci.Věřím,že máme každý jinou zkušenost mnozí i tu negativní. Děkuji.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 12. 2013 15:19 | Zdenda

Rád bych sdílel vaše ovace na GE Money auto.Auto stalo 54000,akontce 5490 a po 17 splátkách jsem díky ztrátě práce auto vrátil společnosti že na to nemám(spíše mi ho odebrali oni).A najednou mi přišlo že chtějí zaplatit 54000 za to že se mnou ukončili smlouvu a auto si odvezli.Jsou to lumpové jak mají vypadat.Za to že auto jsem používal 17 měs. tak mě to příjde na 140 OOO.A tak má vypadat LICHVA.Hlavně si dejte všichni pozor na ně to samé na banku.Oni vám vstříc nevyjdou.To se nemusíte bát. TAK POZOR
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 12. 2013 15:09 | Jarda

Citace - Mac / 20.09.2013 20:45

Zdravím všechny, co si chtějí vzít úvěr na auto od společnosti GE Money Auto. Nedělejte to!!!! Splácela jsem poctivě úvěr každý měsíc řádně a včas po dobu tří let. Nyní jsem se dostala do platební neschopnosti díky zaměstnavateli, který přestal vyplácet mzdu. Na rady všech finančních poradců jsem GE Money Auto informovala dopředu o nastálé situaci a žádala o odklad dvou splátek. Dnes mi přišel dopis, kterým se mi přímo vysmáli do ksichtu a neopomněli mi připomenout, ze za zpoždění splátek si budou účtovat sankce. Jsou to nelidské hyeny, které se umí vlichotit, ale jakmile po nich člověk něco chce, tak jsou arogantní a nevstřícný. Nikdy nevíte, co se Vám v budoucnu může stát, ale pokud si vemete úvěr od téhle společnosti a stane se Vám, že z nějakého důvodu se přechodně dostanete do problémů, tahle firma Vám ještě hezky podrží hlavičku pod vodou !!!
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 12. 2013 15:58 | Vladislav Císař

Já tedy musím souhlasit s tímto příspěvkum.GE Money mi vždy ůvěr vyřídí bez problémů a velmi ochotně a to už mám u nich snad 10 auto.Horší je pak další komunikace jako např.zaslání Tech.průkazu v případě STK nebo pojistné události.To se dozvíte kolik vás ta služba bude stát ale techničák vám přijde na úplně jiné auto nebo nedorazí vůbec.Pravda ale je že po několika dalších telefonátech se vše doladí.Takže je to někdy pro silnější nervovou soustavu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2013 14:13 | jana

Dobrý den, pokud máte problém s AP Auto Praha, prosím ozvěte se mi na mail. Můžeme se spojit a žalovat je hromadně, těch podvedených bude víc.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2013 14:11 | jana

Dobrý den, mám velmi negativní zkušenost s AP Auto Praha. Podala jsem trestní oznámení pro podezření z podvodu. Raději si to pořádně ověřte.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Řežáb

podnikatel, Socialbakers

Roman Sviták

podnikatel, nakladatelství Grada

Jan Řežáb
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Roman Sviták
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services