Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 99 komentářů)

21. 8. 2018 11:03 | Jarda

Nikdy si neberte auto na splátky přes tuto společnost. Raději si vyřiďte půjčku jinde, auto, které máte vyhlédnuté zaplaťte hotově nebo převodem a bude VAŠE. Můžete si sním dělat co chcete, pokud je budete chtít prodat, tak je prodáte a nemusíte se na nic ptát, půjčku doplatíte a máte KLID. U této společnosti si musíte najít kupce a požádat o převod a ZAPLATIT dalších nemalé peníze.Při předčasném ukončení smlouvy chtějí úroky doplatit třeba i na 3 roky dopředu. Už nikdy.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2018 10:52 | Jaromír

Ten nejčernější scénář se stal skutečností. Tihle dovedové mi ztratili techničák, a zdá se že nejsem jediný. Domnívám se,že zadržování technického průkazu je protizákonné. Někdo už by měl tyhle praktiky zatrhnout - podat hromadnou žalobu.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2018 8:58

Dobry den, podala jste zalobu?Zvazuji to same a chteka bych vedet jestli to ma vubec nejakou cenu. Dekuju
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 4. 2018 15:55 | Michal

Dobrý den Tuto společnost už nikdy!!! Katastrofa. Po doplacení všech závazků s nich není možné dostat techniky průkaz. Stále opakují že už jej poslaly, ale nejsou schopni dát ani číslo zásilky je to více jak 14 dní a stále nic. Hlavně když se zpozdíte s platbou o den tak už je pokuta. V podmínkách je 5 pracovních dní pro zaslání. Už nikdy více.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2017 15:34 | Simona

Dobry vecer.Presne operatorky neprijemne arogantni a neporadi nepomohou.Nikdo si tak neberte pujcku od nich
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 10. 2017 18:32

Je to vrchol nehoráznosti, technickou musíte samozřejmě mít a nevím za co si to účtují. Již NIKDY tuto společnost, vy jim děláte službu a tak ještě plaťte za odeslaný dopis. Asi jim pošlu fakturu za moje pošovné + náklady.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 9. 2017 18:12 | Dr.XY

Všem poctivým lidem, dávám na vědomí, nikdy si nepučujte do monety na auto. Můj "zážitek" je, že jsem si koupil auto na splátky, částka činila 246 000,-. Měsíční splátka činila 4700,-. Po dobu 2 splátkách (9400,-) jsem se rozhodl odstoupit od smlouvy. Po zaslání zůstatku ke splacení činila částka 243 000,-. Po jejich výpočtech jsem se dostal na 248 500,-, kterou jsem měl doplatit. Z toho plyne že jsem zaplatil dvě splátky (9400,-) + 2400,- poplatek za ukončení smlouvy = 11 800,- jsem hodil žiďákům do tlamy. Závěrem jsem zaplatil více než jsem si ve skutečnosti půjčil. Dejte si všichni pozor na tuto leasingovou banku. Jsou to pěkné ..... !!!!
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 2. 2017 17:53 | francesco

Rád se podělím s ostatními o své špatné zkušenosti s Moneta Auto. Před třemi roky jsem si od této společnosti tehdy pod názvem Ge Money Auto vzal úvěr na zakoupení OA. Po zakoupení auta mi toto bylo po 7 dnech odcizeno a od pojišťovny nedostal nic, neboť v den kdy došlo ke krádeži vozidla mi cca po 3 hodinách poslali z pojišťovny instrukce, jak mám nafotit vozidlo, což byla podmínka, pro možnost uplatnění pojistné události. Krádež jsem řádně oznámil PČR, pojišťovně a rovněž Moneta Auto, která požadovala okamžité vrácení vypůjčené finanční části, což jsem k dispozici neměl (pojišťovna mi odmítla uznat pojistnou událost), a tak jsem je požádal, zda bych úvěr nemohl dál splácet, jak bylo původně ujednáno. Mé žádosti bylo vyhověno a já ačkoliv bez auta, řádně bez prodlev splácím úvěr, který mi naštěstí končí letos v červenci 2017. Před rokem jsme se rozhodli si vzít hypotéku k zakoupení bytu a k mému překvapení jsem zjistil, že jsem v registru dlužníků. Dotazem u Moneta Auto jsem zjistil, že tím, že jsem odmítl uhradit najednou úvěr a i když ho řádně splácím, došlo ke změně původní smlouvy a jsem byl zapsán jako dlužník do registru dlužníků. Hypotéku jsem dostal u jiné banky (nikoliv od mateřské Moneta Bank) a stačilo jim, že jsem z CRD doložil, že úvěr řádně splácím. Moneta Auto ze mne udělala administrativním rozhodnutím dlužníka a musím se ztotožnit s předchozím příspěvkem, že Moneta Auto ze podlá banka, která za lichvářské úroky půjčuje a pokud někdo nechtěně nemůže plnit podmínky úvěrové smlouvy, tak mu hrozí, že se dostane do svízelné situace, kde vítězem je předen Moneta Auto.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 11. 2016 11:42 | Michaela

Ahoj lidi kde je nejaka pobocka ge money auto? Vsude je jen Bank a ty mi reknou ze s tim nemaji nic spolecneho...mam problem jalo x dalsik podnou nechteji poslat Velky.Technicak auto uz mame 2m.splacene..taky.si vymysleli nejaky.nedoplatky atd..ale na email nic..na info se nedovolate a.na online chat nepripojite Jsem z Mlade.boleslavy takze je jedno kde bude pobocka
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2016 16:59 | Sona

Dobrý den, ja dočkala tiez auto od ge money mam aj papier ze auto bolo vyplatené a starešinov vedená ako dlžník. Ako ste to prosim riešili ? Podarilo sa vam to vyriešiť? Dakujem za info.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 12. 2019 19:41 | Petr

Souhlasím s tímto názorem. RPSN přes 40% je lichva/zlodějna!!! Moneta mne hodně zklamala. Mel jsem je za seriózní společnost. Po shlédnutí dnešních Černých ovcí to nelze nazvat, že to je lichva. Nechápu jak taková společnost přistoupila na praktiky Auto Esa, AAA a dalších zlodějů. 0
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2019 19:00 | Josef

Moneta mne hodně zklamala. Mel jsem je za seriózní společnost. Po shlédnutí dnešních Černých ovcí to nelze nazvat, že to je lichva. Nechápu jak taková společnost přistoupila na praktiky Auto Esa, AAA a dalších zlodějů.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2019 10:46 | Mikki

Dobrý den, horší společnost jsem si ani vybrat nemohla. Splácím řádně plus mimořádně splatky. Auto mam skoro po 7 měsících zaplacené. Jaké bylo moje rozčarování,když jsem zjistila,že místo 1 procenta zaplatím ještě 40000 tisíc.At počítám jak počítám nechapu.Za to ,že zaplatíte dřív,jste v této společnosti ještě potrestáni. Zvažují zalobu. Máte někdo zkušenostiMikki
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2019 0:56 | Martin

Kopii smlouvy Vám přece musí poskytovatel poskytnout... Mám smlouvu z roku 2006, jestli Vám to k něčemu bude napište mi na audio.servis@seznam.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 6. 2019 11:44 | Lukas

Mam preuverovani auta a nedostal jsem zaplacenou fakturu tudiz jsem se opozdil o 14 dnu a ihned mel banka dala jine spolecnosti a pokutu 10000kc plus splatku
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 4. 2019 12:27 | Mer

taky už nikdy více. Kupoval jsem si auto, kdy jsem si nakonec vybral o cca 25 tisíc dražší a tak těch dvacetpět tisíc, co jsem neměl v hotovosti, jsem si na radu prodejce ve škodovce, půjčil od MonetaAuto. VELKÁ CHYBA! Proč mi ten pán neřekl, že i když jsem si zaplatil drtivou část kupní ceny ze svého, tak vlastně auto není moje? Seberou mi velký techničák a když si budu chtít udělat technickou, tak je musím požádat a ještě jim za to půjčení zaplatit? A hlavně se nespozdit, to vám volají každou chvíli a vyhrožují sankcemi. COŽE? Tohle je sviňárna, se divim, že je to legální. Půjčím si nějaké drobné na doplacení auta a najednou ŠUP a auto není moje... Darmo mluvit. A to nemluvím o tom, že po přečtení smlouvy se dozvím, že auto mohou kdykoliv prodat, ani se mě nemusí ptát! Když ho chci prodat já, musím se jich uctivě zeptat a oni mi vyhovět rozhodně nemusí!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2019 11:45 | veverka

Prosím, nemáte někdo smlouvu z r. 2004 nebo 2005 nahlédnutí, samozřejmě bez údajů.Nám kdysi auto nejdřív vykradli, pak ukradli, vše jim pojišťovna zaplatila.Jenže jejich silní hoši nám řekli, že nám to ještě spočítají a místo toho, aby dopatili oni nám, tak jsme museli doplatit my jim a cca 50 tis. v exekuci to bylo 110000Kč. Bohužel smlouvu už nemám, možná by se s tím dalo ještě něoo udělat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2019 17:00 | Markéta

Dobrý den, byla.jsem v neschopnosti a nemocenskou jsem dostala az za 4'mesice. Dostala jsem se do skluzu.s dvema.splátkami. komunikuje semnou jakýsi.pan Dias a to pouze sms.!! A navysuje oamzite o.10 tisic. A vyrozuje odebranim vozu. Dluzne spplatky mam jiz uhrazene nicmene ja zamerne na SMS nereaguji. Prijde mi to divne po sms. Pripada mi ze na to nemaji po pravni stránce nárok a proto komunikuji pouze po sms. Uvazuji se sejit s pravnikem a celou věc nechat prezkoumat.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2018 15:44 | Milan

Dobrý den, četl jsem váš příspěvek,a chci se zeptat za co jste měl zaplatit 18000Kč. Děkuji za informaci.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 8. 2018 18:19 | Jarda

Dobrý den, zvažuji také podat žalobu na tuto společnost u ČNB. Převzal jsem úvěr na auto které mám k podnikání, za měsíc nejsem schopen z nich dostat zelenou kartu, už jsem vše vyřizoval i na pojišťovně, ale poslali mi 2x zelenou kartu na bývalého provozovatele. 4x urgence na pojišťovně a 6x na Monetě auto. Za odstoupení od smlouvy chtějí navíc 63 000 Kč. Píšu jim žádosti na email i doporučeným dopisem a nikdo se neozve. Už nikdy takto auto. Raději si vzít půjčku a zaplatit hotově a auto je moje. To je moje rada. Jarda
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radim Jančura

podnikatel, Student Agency

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Radim Jančura
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services