Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 70 komentářů)

8. 12. 2010 15:08 | Pavel Barák

Čerpal jsem úvěr v hodnotě 18000,-Kč, kdy při rychlém splacení nebudu platit ani korunu navíc, ale po roce mi poslali upomínku, že musím doplatit ještě 9700,-Kč, že mi chyběly 2 splátky a že se mi úvěr "překlopil" do standardní varianty. Samozřejmě, že mě na tuto skutečnost nidko neupozornil a vše to nechaly zajít tak daleko, že budu ještě rok platit a to jsem si úvěr bral v 11/2008! Takže z toho plyne, že nemusíte platit nic navíc a nebo taky více jak 50% z částky, kterou jste si půjčily. Proto čtěte smlouvu, kontrolujte si každou splátku, jinak dopadnete tak, že budete platit jak mourovatý a oni se budou vymlouvat na smlouvu a na to, že si za platby ručíte sám, nic vám nedarují. Proto nedoporučuji jednoznačně zlodějina na entou. Hnus. Fuj.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 11. 2010 9:36 | Klobas

Bral jsem si od cetelemu na uver televizi v hodnote 21tis.veskere splatky jsem v terminu uhradil a po skonceni splatek jsem nezavolal na jejich zakaznicke centrum...tim padem mi pani oznamila,ze uver je stale otevreny a ja musim zaplatit dalsich 10tis.postrada to logiku,jsou to zlodeji,zlodeji a jeste jednou zlodeji,nebrat,neverit....cete lemjsou hnusny svine,ktere vrele nedoporucuji:-)preju hezkej den.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2010 18:53 | Paul

Dobry den, chtel bych se zeptat za jak dlouho mi prijde kreditni karta od cetelemu? V unoru jsem si vzal mobil na splatky a nikdo mi nedokazal rict, za jak dlouho asi tak prijde. Dekuji za odpoved
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2010 18:52 | Paul

Dobry den, chtel bych se zeptat za jak dlouho mi prijde kreditni karta od cetelemu? V unoru jsem si vzal pujcku a nikdo mi nedokazal rict, za jak dlouho asi tak prijde. Dekuji za odpoved
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2010 13:16 | KAREL SMID

Dobrá služba,i když se říká na co nemám hotově to nepotřebuji.Ale při opravdu náhlé potřebě je CETELEM po ruce a daleko lepší než si půjčovat u známých.Při včasném splátkovém kalendáři jsou i úroky stravitelné.Dík.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 10. 2009 18:42 | HH

Jste placená za reklamu pro firmu CETELEM?Kupovat darky na splatky je fakt hezká věc+procenta zaplacena navíc+veení karty.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2009 18:40 | Pan X

Dobrý večer paní Helgo pokud Vám karta konči v roce 2011 a je aktivní tak Vám CETELEM zašle novou samy od sebe protože je na tuto věc počítač upozorní.Pokud karta aktivní není tak asi budete muset si vzít nějakou věc na splátky a poté je vydana znova ZDARMA nová karta.nebo jednoduše si zavolat na infolinku pro novou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2009 18:40 | Pan X

Dobrý večer paní Helgo pokud Vám karta konči v roce 2011 a je aktivní tak Vám CETELEM zašle novou samy od sebe protože je na tuto věc počítač upozorní.Pokud karta aktivní není tak asi budete muset si vzít nějakou věc na splátky a poté je vydana znova ZDARMA nová karta.nebo jednoduše si zavolat na infolinku pro novou.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 9. 2009 22:17 | helga

ráda bych věděla jak pokračovat až mi 10/11 skončí platnost karty aura od cetelem,ráda bych pokračovala dálé jakým způsobem kartu opět zprovoznit!Děkuji.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2009 12:06 | veni

Potřeboval bych zjistit jak zrušit kartu beze smlouvy, u stěhování jsme některé doklady ztratili a nevím si rady
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2009 17:07 | Daniel

Řekl bych, že pokud se všechny typy kreditních karet využívají rozumně, bez problémů se vyhnete úrokům.
Měl bych jen jeden malý dotaz na někoho, kdo vlastní aura kartu. Na stránkách cetelemu jsem se dočetl, že na placení přes internet se využívá virtuální karta...Jde mi o to, jestli je u ní také CV2 číslo, nebo jestli je to jen číslo "karty". Pokud se CV2 číslo pokaždé vygeneruje nové, je tato karta pro mě na placení přes internet naprosto nepoužitelná.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2009 20:19 | Tomáš

Jaké je RPSN u Aura karty?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2008 21:09 | vendula

andreo, taky jí mám a když něco nevím, což se mi sem tam stává a nechci to složitě dohledávat ve smlouvám, tak jim do toho cetelemu zavolám a vždycky mi pomůžou. Teďka se mi docela líbí jak ti připíšou nějakou korunu za to že ji použiješ, aspoń to pokryje měsíční výpis a tak...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2008 21:34 | venda

mam kartu uz nekolik let nestezuji si ale chtel bych ji zrusit. nejsem si jisty zda jsem k ni predlety dostaval i smlouvu.jak ji zrusim bez te smlouvy poradte.DIK
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2008 18:22 | ANDREA LIPOVSKÁ

ŽÁDALA JSEM O AURA KARTU A NEVÍM,KDE SE MOHU INFORMOVAT,JAK BYLA MÁ ŽÁDOST POSOUZENA. LIPOVSKÁ,NAR.19.9.1972,R.Č.725 919/4602
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 7. 2006 15:56

Nemohu uvěřit, že si lide od firmy Cetelem na jejich úvěrovou kartu půjčí. Rodiče to udělali a nevěřil jsem vlastním očím. Celkové přeplacení ledničky bylo o 80% z její původní ceny. Prostě už nikdy víc. Musel jsem je poučit a zpočítat jim to. Pak pochopili jakou hloupost udělali. Jedná se o lichvu a divím se, že Ministrestvio financí jen přihlíží... i když... kdo chce vyhazovat peníze oknem, tak prosim, karta od Cetelemu a spol. jsou v tomhle ideální ... J.B
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2001 12:02 | Hana Podleská

Minulý rok jsem nakupovala dárky na splátky a letos to udělám znovu. Byla to radost dopřát dětem všechny věci, které si přály. Spláce jsem to v průběhu roku a ty peníze navíc, co mě to stálo, mi zase až tak nevadily.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2001 10:35 | David Janovský

Jen škoda, že ty úroky jsou tak vysoké :-(((
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2001 9:56 | TGP

Kartu rád využívám, i když je pravda, že ze začátku mě sváděla k nadměrným nákupům. Je to hodně o disciplíně, jinak jsem ale spokojen.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2001 13:35 | TGP

Rychlé a pohodlné. Co dodat?
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Libuše Šmuclerová

ředitelka Ringier Axel Springer

Šárka Grossová

podnikatelka

Libuše Šmuclerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Šárka Grossová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services