Raiffeisenbank: Spojení s Equa se povedlo. Chystáme další vylepšení

Olga Skalková | rubrika: Rozhovor | 13. 12. 2022 | 7 komentářů
Rozhovor s Vladimírem Kreidlem, členem představenstva Raiffeisenbank, o migraci klientů Equa bank a dalších plánovaných novinkách.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

13. 12. 2022 9:57, Alanwilder

Fakt vtipné, že klienti z Equabank jsou spokojeni...

+81
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

15. 12. 2022 17:18 | Tomato

Ano, klienti banky Equa jsou spokojeni. Kdyby mi to nebylo blbe a necekal bych na lince rb vic jak 10 minut zavolam jim a smeju se dokud to nepolozi. Pri migraci nemusite nic menit rb se o vse postara. Ad1 kde mam stale platby? Po prolezeni obvyklych polozek jsem bezradny a volam na info rb. Po vic jak 10minutach cekani nez se mne nekdo ujme to vzdavam a nakonec prece jen nachazim ve slozce historie. Ad 2 U pokladny mi sdeli ze ma karta neni akceptovana z duvodu nedostatku penez. Zvlastni penize tam jsou. Volam a tentokrat opravdu vydrzim na lince dokud se mne neujme clovek(mozna zase 10minut) Je mi sdeleno ze muj denni limit byl automaticky zmenen na tydenni. Psychicky to nedavam a volam poradkyni ze chci emigrovat kamkoli kde si klientu vazi. Kdyby existovalo bankovni peklo tak je rb vazny adept a ze by snad prekonal i cp.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 12. 2022 7:37 | Letnice

Já tedy zatím spokojená nejsem. Apka nepřehledná, vše složitě hledám. Chybí mi že se mi neobjevuje jméno příjemce. U equa bank jsem měla uložené účty předchozích plateb, nyní mám snad jen 6.Je toho víc, no snad si zvyknu
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2022 22:58 | CatOnTheMoon

Byla jsem velmi spokojený klient Equa bank, nyní jsem velmi nespokojený klient Raiffeisenbank. Alespoň nám mohli každému poslat nějaký dotazník, zda všechno fungovalo správně, zda nepotřebujeme pomoct a zda jsem spokojení...
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2022 14:14 | Fla

Tohle je vážně otřesná banka. Nedávno byl na seznamu rozvor s jejich neskutečně arogantním šéfem Videm, teď tady tenhle pohádkář. Nikoho asi nepřekvapí, že Raiffeisenbank stále působí v Rusku a zatím jen "zvažují" možnosti, jak odejít. Po 10 měsících je jasné, že nechtějí opustit ruský trh. Odejít od nich jsem tak musel opět já. Kvůli eBank a Zuno již třikrát...
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2022 11:00 | Leonos

"Pokud by se objevil poplatek za výběr z bankomatů v rámci skupiny Raiffeisen v zahraničí, tak ten našim klientům vrátíme." To je fajn, že banka změnila názor, a bude to lidem vracet (i když bohužel asi ne zpětně). Ještě v létě jsem vybírala v Raiffeisenbank v rakouském Linci, s kartou české RB, a chtěli po mě poplatek čtyři eura. A česká banka pak vysvětlovala, že s tou rakoskou nemají vlastně nic společného...
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2022 9:57 | Alanwilder

Fakt vtipné, že klienti z Equabank jsou spokojeni...
+81
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2022 9:21 | MaChal

Esence toho, proč lidé z jiných bank neradi přecházejí k RB. Nezájem dělat věci opravdu dobře (proč to klientům usnadnit?) a prázdná slova bez vztahu k realitě (ne, RB opravdu není "dost unikátní", pokud jde o nulové poplatky za výběr z bankomatů v cizině...)
+40
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jitka Hurábová

podnikatelka, LD Seating

Radim Passer

podnikatel, Passerinvest Group

Jitka Hurábová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Radim Passer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services