Diskuze - mBank - mKONTO

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 69 komentářů)

7. 8. 2020 15:08 | Drahomíra Krákorová

Mbank nabízí 1000 kč když zaplatíte měsíc po založení alespoň 5x kartou a dalších 500 když 5x kartou i příští měsíc. Háček je v tom, že na zaslání mají 60 dní, takže s tou tisícovkou hlavně dopředu nepočítejte. Taky to má ještě nějaké dodatečné podmínky, na kterých o tu odměnu hodně lidí může přijít (například když si zašlete na účet peníze po 8 dnech od založení namísto sedmi). Takže bacha na to.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2020 19:02 | Lubomír

Nic horšího než mbank neexistuje,stačí jen hloupé a nic neřešící aktivace nebo aplikace na zřízení účtu.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2020 8:19 | Linda

Já bych si v mBank nikdy účet nezaložila. Mám s nimi jen tu nejhorší zkušenost. Hlavně ohledně komunikace.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 2. 2020 12:58 | Hana

Vše je zdarma pokud vybíráte z jakéhokoliv bankomatu nad 1500Kč, poplatky za SMS určitě neúčtují.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2019 22:38 | Michal

Všechno špatně, banka se neumi starat o klienty, na pobockach kazdej milej prijemnej ale to je tak vse, jak je potreba neco duleziteho resit tak je problem, vypovedeli me dva ucty, bezny a firemni zadny dluh vuci bance tocil sem tam velky penize, platil vsude mozne jako v kazde jine bance a duvod vypovedi byl nejsky M TRANSFER to mi nikdo na pobocce neumel ani vysvetlit. Muzu opět menit banku vsude menit cisla uctu a vsechny zase informovat o zmene, jen prace a starosti navic, dekuji M bank !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2019 16:31 | Frank

Dobrý den, když jsem zakládal účet u M Bank tak jsem se informoval u nich, že v okolí nejsou dostupné bankomaty jejich banky a bylo mi od M banky řečeno,že mám výběry zdarma.! A teď platím za každý výběr z jiného bankomatu 29,-Kč, takže asi to je to zdarma :)! To samé i za sms o příchozí platbě, za každou od Vás zaslanou sms platím. Tomu říkám podvod na klientech! Nelíbí se mi jak napřed vše zdarma a potom jedna platba za druhou. A takových podvodů s platbami je více zajimavé že na začátku pár měsícu to bylo zadarmo a postupně přibývají platby.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2018 18:09 | m

PŘÍBĚH PRO VŠECHNY, KTEŘÍ ZVAŽUJÍ ÚČET U MBANK – v cizím bankomatu jsem vybíral částku 45 tis. na úhradu dovolené za momentálně výhodnou cenu. Bankomat mi peníze z důvodu poruchy nevydal ale z mého účtu byly strženy do dvou minut. Strženy, ne blokovány! Cizí banka mi vystavila potvrzení, že peníze nebyly vydány a s tímto jsem reklamoval u “své” banky, tedy mBank. Očekával jsem, že to bude otázka několika dnů, max. do 30-ti dnů, jak ukládá zákon. Nikoli. MBank má svá pravidla a sama si určila lhůtu 45 dnů, jak jsem zjistil, jako jediná banka v ČR. Nicméně po uplynutí této lhůty mi oznámili, že na vyřešení reklamace mají až 90 dnů. Po několika urgencích mi 88 den oznámili, že reklamaci uznávají ale že musím jít na jejich pobočku nahlásit číslo účtu, kam mají zaslat peníze, protože jsem účet zrušil. Při rušení účtu jsem ale musel uvést č.účtu, pro případné odeslání peněz. Jel jsem tedy na pobočku mBank, kde se podivovali, proč jsem musel přijet, protože číslo účtu tam mají ode mne uvedené a tedy je nemají kam jinam jak dopsat. Vystavili mi potvrzení a toto jsem opět odeslal na reklamační odd. Očekával jsem, že již nic nebude bránit odeslání mých peněz. Dnes slavím výročí rovných 100 dnů od zadržení mých peněz. Na emaily dostávám odpovědi, že je email přiložen k reklamaci, tel. operátorky mi nedokážou na nic odpovědět a radí čekat. Domnívám se, že např. matka na mateřské, důchodce bez finanční rezervy a pod. se díky službám tohoto ústavu mohou ocitnout ve velkých problémech. Pokud by řešili tento problém rychlou půjčkou, tak případně v tzv. “dluhové pasti”. Smutné je, že s tímto nikdo není schopen nic dělat a mBank se pomocí placené reklamy chvástá svými smyšlenými úspěchy a vstřícností. Lidé… čtěte, než si založíte účet u banky.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 12. 2016 9:23 | Gabriel Pleska

Ale to, co píšete o odchozích platbách platí jen pro spořicí účty, na mKontu jsou pořád všechny zadarmo.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 12. 2016 15:52 | Eva Švarcová

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda, případně jaké, jsou poplatky za platbu platební kartou v zahraničí mimo EU.
S pozdravem Eva Švarcová
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2016 21:00 | Andy

Tak mBanka u mě končí. Změna sazebníku - nyní 29,- Kč za odchozí (jen první je zdarma) i v rámci jejich banky!!!! K platbě kartou v zahraničí (Norsko) si počítají kurz +5% z částky, apod. Tohle byla dobrá banka, ale už je to hodně dlouho. Bič a pryč....
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2016 20:38 | Bogdan

Poraďte prosím: Potřebuju nutně zaslat poštou domů výpis z účtu papírově, ale nemůžu přijít na to, kde se o to žádá, nebo kde to mohu nastavit. Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2016 11:43 | Honzík

Velikonoční akce! Za otevření účtu u Mbank až do konce března 600! Stačí při zakládání konta uvést originální kód, pokud o něj máte zájem napište mi na Harvey.fit@seznam.cz a Mbank Vám po založení účtu připíše těchto 600 na účet.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2015 14:56 | Aneta

Zdravím, chci se zeptat zda jde nastavit aby mi vzdy prisla smska kdyz mi prijde vyplata nebo jiny prijem. Dekuji.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2015 12:15 | koryx

mBank od 10. 8. do 16. 8. 2015 opět dává 500 Kč za nový účet :) více najdete třeba tady http://www.duofinance.cz/ziskejte-u-mbank-500-kc-bonus-za-novy-ucet
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2015 16:55 | Dan

pravidla jsou zde http://www.mbank.cz/informace-k-produktum/dokumenty-ke-stazeni/dokumenty/akce/mBank_pravidla_mKlub_04_2015.pdf
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2015 16:49 | Dan

Pro chytráky . Ano je to promo kód, ale díky tomuto kódu dostane nejen jeho majitel, ale i zakladatel účtu, který ho použije 500Kč zdarma jako bonus, že použil promo akci. Jinak nedostane nic. Tak co je lepší: Nic nebo 2. lidé 500kč? Jinak do 30.4.2015 je zase promo akce klidně použijte kód 608712785 :D
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 11. 2014 23:48 | anonym

"Promo kod" je telefonní číslo, tento uživatel Vás chce zneužít a získat tak 700 Kč ve svůj prospěch. :)
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2014 12:06 | Martin

Kdybyste chtěl někdo založit nové mKonto a získat bonus 500 Kč při založení konta, stačí zadat promo kod 777579761. Osobně mKonto využívám a vše je OK a zdarma. Dále doporučuji využít mSpoření a spořit s úrokem 3%.
-14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2014 17:01 | Čeněk

Dobrý den. Potřebuji na dovolenou v zahraničí kreditní kartu. V Itálii vám na debetní kartu půjčí auto s velkými komplikacemi. V testech vychází dobře kdeditka od mBank. Zažádal jsem tedy o kartu na pobočce Kotva. Neměl jsem zatím účet u mBank.Mám trvalý pracovní poměr s nadprůměrným příjmem. A začal jsem předkládat dokumenty. Kompletní daňové přiznání. Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti, Potvrzení o příjmu na formuláři mBank. ( ten dokonce na dvakrát) Kompletní čtyřměsíční výpis z účtu , který mám u jiné banky. ( co jim je do toho, kde jsem nakupoval benzín) Po měsíčním emailování a 6 návštěvách na pobočce, jsem se dozvěděl, Vaše žádost č. GNI004711216 byla zamítnuta na základě vyhodnocení vnitřních kritérií mBank. Tato kritéria jsou součástí interních bankovních procesů, které si mBank vyhrazuje nesdělovat.
S pozdravem, Tým mBank Chtěl bych všechny odradit od podobné zkušenosti.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2014 11:20 | Jan Šimek

Banka je relativně v pohodě. Hodně lidí si stěžuje na nepřehlednost nového IB, já jsem se v něm zatím vyznal. Je to pouze klasická změna na přechod jednoho IB a upřímně, to že je někdo hloupý a nekouká, kam má, je jeho chyba. Co mě ale mrzí, je, že jsem si před cca měsícem založil mkonto, přičemž mi při zakládání bylo řečeno, že na účtu budu mít 300 za zřízení účtu. Po týdnu jsem přišel na účet a samozřejmě nic. Po mém kontaktování lidí, kteří tam pracují mi bylo sděleno, že se na odměny čeká fronta, neboť lidí je více. Zajímavé je, že jsem si účet založil asi dva dny po začátku kampaně. Po mém mírném naléhání mi byl poslán e-mail, kdy mi bylo sděleno, že mám laskavě počkat a že se mám podívat do podmínek. Samozřejmě chytře v podmínkách je skryto, že odměna se vyplácí až do 60 dnů po založení --- trošičku postrádám smysl fráze odměna za založení účtu. Od té doby ještě nic, tak uvidíme, mají ještě cca měsíc. Líbí se mi také provázání konta s facebookem, ovšem velice by mne zajímala míra ochrany, protože kdyby se mi někdo naboural na profil, tak má i můj účet. Nové IB vcelku ujde, ale má ještě mušky, přičemž všechno se dodělává. Uvidíme na finální verzi.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Janoušek

lobbista, podnikatel a kriminálník

Jan Dienstl

podnikatel, Czech Coal

Roman Janoušek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Dienstl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services