Diskuze - mBank - mKONTO

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 69 komentářů)

6. 9. 2021 11:05 | Miroslav

Souhlasím, co teď dělají s aplikací mBank je neskutečné, ještě zkurví mobilní verzi a jdu pryč, nechápu, co tam sedí za programátory idioty. Všechno bylo krásně přehledné, dostupné a nyní děs a hrůza. Jsem u mBank skoro od začátku a budu tady co nevidět končit. Škoda, asi nebudu sám.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 8. 2021 10:30 | 1Mikina

Píši ještě jedenkrát, jsem pitomá, nakonec jsem chtěla účet aktivovat po 46 hodinách, to mělo heslo platit. Nezdařilo se. Volala jsem na linku mBank, slečna příjemná, okamžitě zaslala nové heslo a znova i email. Opět se nezdařilo, vždy zkoušeno vícekrát a slepá nejsem. Takže to bylo pro mne již poslední znamení, nejen negativní recenze, ale vlastní hned počáteční zkušenost. Když jsou takové problémy již zpočátku, jaké by asi byly, kdybych jim svěřila svoje peníze? Nyní budu prohlížet znova banky, ale ani předtím jsem si žádnou nevybrala. Poraďte, s kým máte dobrou zkušenost, mimo Equa, tam účet mám a Equa je skvělá, jsem spokojená již 6 let, uvidíme, co bude, až se to převede pod Reiffku, tam ani náhodou. Storno jsem odeslala a nehodlám se tím již zabývat.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 8. 2021 0:51 | 1Mikina

Já potřebuji druhý účet s platební kartou, mám Equa jako hlavní banku a jsem velmi spokojená již 6 let, ale potřebuji druhý účet a další platební kartu.V Equa to lze, ale vše musí projít přez běžný účet.Již jsem podepsala smlouvu, kterou přivezl kurýr, ale když vidím ty recenze (každá banka má nějakou špatnou recenzi, ale tato 99 %), tak do toho nejdu, stornuju, kartu nevyzvednu, nic nebudu aktivovat. Už jen to, že k otevření emailu potřebuji kód, možná už za těch pár hodin propadl, no já nepustím vše z ruky,jen proto, že zaslali email Doufám, že nebudu za to nic platit, ale i kdyby jo, ušetřím si problémy.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2021 20:28 | Barbora

Dokážete se dostat ke svému účtu? nefunguje mi ani aplikace a nejde to ani přes počítač...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 7. 2021 12:48 | Kristýna

Amatéři neschopní!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2021 16:53 | Neřeknu

MBanku mám cca od r.2012. Líbilo se mi zřízení dalších (emax) účtů, kde jsem měl přehledně rozdělené peníze na dovolenou, na pravidelné roční platby a běžný účet na klasickou spotřebu. Co ale předvádějí poslední cca 3 roky to je vyloženě cesta do pekla. Internetový bankovnictví, to snad dělají schválně aby tam člověk nic neviděl, věčně se jim tam jen točí kolečka, všechno se to načítá a .... a nic. Zrovna teď jsem se snažil převést z jednoho emax účtu peníze na nákup na internetu a zaplatit to online kartou. 6x! jsem se musel přihlásit a odhlásit, 8x jsem musel na platební bráně vyplňovat číslo karty atd ale jen dvakrát mi poslali SMS s kódem. Ani se nedá veřejně publikovat co si teď o Mbank myslím. Nebudu sprostý a radši si přesunu peníze jinam. Sice to budu mít všechno na jedný hromadě, ale aspoň si ušetřím podobný pšonský kratochvíle.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2021 16:40

Mbanku už nikdy šmejdi....
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2021 16:26

Mbanku už nikdy šmejdy.....
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2021 6:24 | Pavel

Účtují si poplatek 200kč za potvrzení, že jste doplatili úvěr. Dle mého názoru zlodějina a nehoráznost. Osobně nedoporučuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2021 10:24

Výběry máte zdarma ze všech bankomatů zdarma za podmínky, že vyberete minimálně 1500,-.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 1. 2021 11:28 | Vladimir

Já mám dobrý zkušenosti s mbank.. Nevím jak provádíte komunikaci s nima, ale pro mne vždycky je ok, a to komunikuji z Facebook.. Jsem z Bulharska a jednou sem cestoval z Bulharsko do ČR, v noci kolem 2 hodin přišla zpráva ze sem provedl platbu?? a já sedím v autobus.. Podíval sem se platil sem něco v Africe????, tak sem napsal Mbank v noci a sem jsi mislel že odpovědět až ráno... Překvapení bylo že otpovedeli v 3.10 a všechno se vyřešilo, za dva dní vrátili peněz a vše ok... Pro mne je to dobrá banka a doporučuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2020 9:43 | Jan Bartončík

19.11.2020 jsem poslal do mBanky e-mail s absolutně jednoduchým ohledně bonusu 1500,-Kč, kterým banka láká klienty. Žádná odpověď. 24.11. jsem dotaz zopakoval a stejně tak 30.11. Tedy dohromady třikrát. A včera, tedy 1.12. opravdu odpověděli. Trochu smutný příběh komunikace s bankou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 11. 2020 15:08 | Bankéř

Dobrý den, RADA VŠEM, kteří by snad v opojení uvažovali o zřízení ČEHOKOLIV v mBank: pokud se chcete vyhnout velkým problémům, VYHNĚTDE SE NEJDŘÍVE mBANK!!! mBANK: neodbornost, nezájem, nekomunikativnost, nevyřizování, nezvedání telefonu, neodpovídání na reklamace, urgence, dotazy, protizákonné zadržování zástavní nemovitosti po splacení úvěru apod.
VAROVÁNÍ: NIKDY mBANK!!!!
Váš Bankéř
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2020 20:22 | Drahomíra Javorska

Presne tak Najhoršia banka máte problém nemoc a tak M bank nezájem Ani či je Corona ani dlhodobá nemoc mBank nepomôže Žiadny odklad ani na tri mesiace ani nižšie plátky nič Neodporúčam
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2020 8:22 | Zuzana

Vyhněte se mBank velikým obloukem. Pro úplně základní a běžný přesun výplaty asi stačí, ale určitě vám to nestojí za to, pokud dojde na nějaký problém. Jejich zákaznický servis má mínusové body, nic nevyřídíte, čekáte, hnus.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 10. 2020 8:48 | Vanerkova Hana

Také mě nalákají,ale žádný bonus nepřišel. Každý říká něco jiného a na infolince také. Ještě prihlaseni strašně dlouho trvalo. Nejsem spokojená.Neuplne informace k fungování účtu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2020 16:18 | Drahomíra Krákorová

No abych to shrnula, dávejte si s nimi pozor na všechno, pročítejte u všeho detailně podmínky, čekejte za vším nějaký háček. Při řešení problému, kdy jste něco přehlédli, počítejte s vadným interním systémem z jejich strany.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2020 16:11

Ještě mě napadá dodat, že při zakládání účtu se mě paní zeptala, jestli chci kartu. Platím všechno hotově, takže jsem o tom asi 5 vteřin přemýšlela. Paní na mě po těch 5 vteřinách vyjela zvýšeným velmi jedovatým hlasem "no jinak se k těm penězům nedostanete", jako kdybych byla úplně blbá. Což asi jsem, jinak bych si mbank nevybrala :D
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2020 15:54 | Drahomíra Krákorová

A ještě jedna poslední věc, ta jejich mlinka není zdarma, platíte to jako běžný hovor, mě to z nějakého neznámého důvodu stálo i víc než běžný hovor. Nechají vás čekat x minut, každá minuta vás bude stát x korun. Mě ten hovor stál něco okolo stovky (nemám žádný tarif jen běžný kredit).
Kdybych tohle všechno věděla dopředu, vybrala bych si jinou banku.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2020 15:46 | Drahomíra Krákorová

A pozor ještě jedna věc, v těch podmínkách je to, že musíte mít otevřený celou dobu cíl na mspoření. Což vám nikdo neřekne a každý to intuitivně zruší. Když tam potom zavoláte, tak řeknou že u sebe to zrušený nevidí. Jestli tím ztrácíte nárok nebo ne nejsou schopní říct, to u sebe taky nevidí.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivan Langer

politik a podnikatel

Petr Kužel

prezident Hospodářské komory

Ivan Langer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Petr Kužel
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services