Ahoj, tady máš platbu. Komerčka varuje před škodlivou zprávou

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 29. 4. 2020 | 7 komentářů
Komerční banka upozorňuje na novou phishingovou hrozbu.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

1. 5. 2020 11:30, Milan

KB ?Momentálně ruším účet !!!!Jak začala epidemie tak mi poslali že dlužím 250 Kč a k tomu pokuta 300 Kč ROZHOVOR OD FIRMY CO VYMÁHÁ KB POHLEDÁVKY SE SE MNOU BAVILA JAK BYCH MĚL IQ VĚTŠÍ OPICE !!!!!! TO CO SE DĚLO MÁM NAHRÁNO !!!

+15
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

6. 5. 2020 8:10 | Fany

Pokud dlužíš, tak ti zrušení účtu nepomůže, stejně tak za čas budeš dlužit i v nové bance. Asi pán z vymahacske agentury věděl proč s tebou mluví jako s někým s IQ opice
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2020 11:30 | Milan

KB ?Momentálně ruším účet !!!!Jak začala epidemie tak mi poslali že dlužím 250 Kč a k tomu pokuta 300 Kč ROZHOVOR OD FIRMY CO VYMÁHÁ KB POHLEDÁVKY SE SE MNOU BAVILA JAK BYCH MĚL IQ VĚTŠÍ OPICE !!!!!! TO CO SE DĚLO MÁM NAHRÁNO !!!
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2020 12:16 | Miloslav

Taky mi chodí furt emaily, že tam a tudle něco dlužím, ať co nejdříve zaplatím, A dokonce u nás byl i nějaký pán a polepil nám věci pěknými nálepkami.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2020 8:08 | vera

Stále chodí nějaké e-maily. Že jsem zdědila nějaké miliony, že někde něco dlužím a ať to rychle zaplatím, také že nějaký muž, kterému se líbím, potřebuje, abych mu poslala dost značnou částku na nějaké jeho potíže. E-maily neotvírám, neodpovídám na ně, neotvírám přílohu, přeposílám je na Policii ČR.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2020 6:22 | Wendy

No ,pokud tohle někdo otevře ,oslovení ahoj ,tak je cvok
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2020 4:46

Citace - Šáfa / 29.04.2020 21:50

Ahoj a dobrý den,před týdnem mě přišla zpráva,že mě aktivovali skoro 3 mega v nějaké bance v cizině.Mám insolvenci na plat a tak je to dost nepravděpodobné.....Nevím co s tím.Nevím,kde vzali můj e-mail.Je to šílená doba,když člověk neví co má a co nemá otevřít:-( Pěkný den a noste roušky:-)¦
Tak si prachy vyber,zapla´t dluhy a pošli exekutora do prdele !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 4. 2020 21:50 | Šáfa

Ahoj a dobrý den,před týdnem mě přišla zpráva,že mě aktivovali skoro 3 mega v nějaké bance v cizině.Mám insolvenci na plat a tak je to dost nepravděpodobné.....Nevím co s tím.Nevím,kde vzali můj e-mail.Je to šílená doba,když člověk neví co má a co nemá otevřít:-( Pěkný den a noste roušky:-)¦
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivo Ulich

bývalý fotbalista a podnikatel

Petr Čech

fotbalová legenda a investor

Ivo Ulich
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Čech
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services