Fio hlásí milion klientů. Chystá vkladomaty a úvěry

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 1. 4. 2020 | 4 komentáře
Fio banka, která v květnu oslaví deset let od získání bankovní licence, překonala hranici milionu klientů. Je tak pátou bankou v Česku, která na tuto metu dosáhla.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

15. 4. 2020 1:44 | Rudolf Bolek

, musím napsat že jsem velmi spokojený platby u Fio banky bleskově mi taky okamžitě pošlou výpis když někde něco zašlu jsem velmi spokojen
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2020 13:21 | L.

Fio je fakt děs. Asi největší opruz je, že přes neustále slibování stále nebyli schopni udělat potvrzování plateb z IB přes mobilní aplikaci. Když dlouho slibovanou "novou" aplikaci vydali bez téhle zásadní vlastnosti, tak jsem si myslel, že si z nás dělají předčasný apríl. Takže musíme jak bl*ci stále používat zastaralé, nepohodlné a nebezpečné SMS. Nebo sice o něco bezpečnější, ale o to zastaralejší a nepohodlnější certifikáty.
Kdybych tam nebyl vázaný firemním účtem, tak už dávno zdrhám, až se mi za patama práší. Bank co mají nulové / rozumné poplatky je hromada.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2020 21:24 | moje jméno

Naprostý souhlas - i za mne spokojenost!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2020 0:31 | Dave

Mám u FIO již 5 let - 3 firemní a 1 osobní účet a jsem na 100 % spokojený. Když vidím u ostatních bank ty nesmyslné poplatky tak se jen směju. Měsíčně mi projde rukama cca 15 různých výpisu různých bank a ty poplatky bankám jsou děsivé. Co dodat, hloupej co dává, hloupější kdo nebere....
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Světlík

podnikatel, Vítkovice Holding

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Jan Světlík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services