Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Zdravotní pojišťovny. Přehled bonusů a návod, jak přestoupit

Na změnu zdravotní pojišťovny je čas do konce září. Poradíme, jak na to. Zároveň vás seznámíme s příspěvky na zdravotní pomůcky nebo prevenci, které tuzemské pojišťovny nabízí.

18. 9. 2018 8:13 | Petr

Vzdyt je to porad to same. Prijde mi, ze u toho clanku jen zmenite datum a date ho sem kazdych pul roku.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

23. 9. 2018 23:04 | Hela

Já v loni přestoupila od Všeobecné k oborovce a musím říct, že jsem za to velice ráda. U oborovky mají spoustu skvělých příspěvků. Už máme mnoho využito, posledně jsem využila příspěvek na rovnátka pro dcěru a jsem rádda, že zrovna takový příspěvek mají, rovnátka nejsou vůbec levná záležitost proto se každá korunka hodila.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

27. 11. 2018 13:29 | Dušan

Jsem s dětmi mnoho let u OZP, ale od té doby co zavedla VITAKARTU online, jsem nedostal skoro žádný příspěvek. Dostanete kredit, ale nevíte o tom a ten Vám propadne jak se jim zlíbí. Ve finále všechny příspěvky na rovnátka, brýle, zubní hygienu atd. si musíte vydělat kontrolou jejich systému (výkonů, nahlašováním doktorů za špatně vykázanou péči...) a velice dobrým plánováním zda Vám stačí vyrobit brýle/rovnátka do doby než o kredity přijdete. Navíc si musíte urgovat, aby Vám zaslali propadlou kartičku pojištěnce. OZP bych už nedoporučoval a už vůbec ne těm, kteří nemají čas dělat práci OZP za ně!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 798 487 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Další čtení na flowee.cz

Co se stane, když dáme přednost diskusi na síti před odborníkem

Co se stane, když dáme přednost diskusi na síti před odborníkem

Minulý týden jsem se rozhodla, že si dobrovolně nechám rozdrásat obličej, potřít si ho...více

Tón hlasu i rychlost mluvení prozradí, jak jste inteligentní

Tón hlasu i rychlost mluvení prozradí, jak jste inteligentní

Podle studie s názvem The Sound of Intellect provedené na univerzitě v Chicagu a publikované...více

Americká novinářka hájí mileniály: Vůbec nejsou rozmazlení

Americká novinářka hájí mileniály: Vůbec nejsou rozmazlení

Federální rezervní systém ( FED ) je centrálním bankovním systémem USA. Jedná se o neziskovou...více

Zdroj: Logo Flowee

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Pitr

podnikatel a kriminálník

Vlasta Parkanová

politička

Tomáš Pitr
ÚSPĚŠNOST
11,11 %

z 9 duelů
Vlasta Parkanová
ÚSPĚŠNOST
23,08 %

z 13 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK