Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

CENTRAL GROUP zahajuje novou zimní nabídku

| rubrika: Analýza | 5. 12. 2003
<p align="justify">Společnost <strong>CENTRAL GROUP</strong> přichází od prosince se zcela novou nabídkou bytů, rodinných domů a parcel s řadou novinek. Spolu s touto nabídkou je v distribuci i nový <strong>KATALOG BYDLENÍ - Zima 2003/2004</strong>.</p>

Společnost CENTRAL GROUP je již několik let jedničkou na trhu rodinných domů a parcel. V současnosti se rozsahem své nové nabídky bytů stala jedničkou i na bytovém trhu. V Praze nyní společnost nabízí více než 2000 zděných bytů v mnoha lokalitách. Zastoupeny jsou jak levnější byty pro mladé, tak i vysoce luxusní mezonetové byty se střešními zahradami pro ty nejnáročnější.

V současné době společnost nabízí zděné byty v pěti lokalitách v Praze - v Suchdole, na Proseku, v Zahradním Městě, v Horních Měcholupech a ve Vršovicích. Další bytové projekty se připravují. Bytový dům v Dolních Chabrech je již dokončen a k prodeji zde zbývá poslední byt připravený k nastěhování.

Ceny nových zděných bytů se v Praze pohybují od necelých 900 tisíc korun. V přepočtu na podlahovou plochu byty vycházejí od 26.900 Kč/m2. Ceny zahrnují kompletní byt připravený k nastěhování s výjimkou kuchyňské linky, která pro velkou variabilitu v celkové částce započítána není. Ceny jsou garantovány vždy pevné a konečné. Zájem o nové byty je nyní takový, že jich je většina prodána ještě před zahájením vlastní výstavby.

Za pozornost určitě stojí mimořádný vánoční bonus, kterým je bezplatná kuchyňská linka. Společnost CENTRAL GROUP nyní poskytuje klientům zdarma poukázku na kuchyňskou linku v hodnotě 50.000 Kč při koupi bytu 1+kk až 2+kk nebo poukázku v hodnotě 100.000 Kč při koupi většího bytu. Tento mimořádný bonus se týká smluv uzavřených nejpozději do 31.12.2003 a vztahuje se na všechny bytové lokality s výjimkou Prahy 10 - Zahradního Města, kde nyní platí zvýhodněné zaváděcí ceny. Další novinkou od prosince je garance výnosu min. 6% ročně. Při koupi bytu v kterékoliv lokalitě nyní společnost klientům na vyžádání vystavuje písemné garanční prohlášení. To zaručuje, že na žádost klienta od něj CENTRAL GROUP převezme byt kdykoliv v průběhu nebo při dokončení výstavby zpět do nabídky a klientovi se vrátí celá uhrazená částka s výnosem 6% ročně. V rámci soustředěné výstavby jsou v nabídce zděné domy s pozemky v mnoha lokalitách v Praze a okolí. Další domy s pozemky jsou nabízeny v Brně. Vybírat je možné z několika typů řadových domů, dvojdomů nebo samostatně stojících staveb.

V nabídce CENTRAL GROUP se ceny domů s pozemky v Praze a okolí pohybují od 2,5 milionu korun. Ceny zahrnují kompletní dům s pozemkem připravený k nastěhování s výjimkou kuchyňské linky, která pro velkou variabilitu v celkové částce započítána není. Ceny jsou garantovány pevné a konečné i pro případ výrazného zdražení stavebních materiálů na trhu a také pro případ neočekávaných překážek při výstavbě (např. skála při zakládání, vyšší hladina spodní vody apod.).

Investice do koupě nemovitosti je nyní, před vstupem České republiky do Evropské unie, mimořádně výhodná. V řadě lokalit cena domů s pozemky vzrostla o více než pětinu během jediného roku. Ukázkou takové úspěšné lokality je například Hostivice u Prahy. Zájem o nové domy je nyní takový, že většina staveb je prodána ještě před zahájením vlastní realizace.

Společnost nabízí také parcely v mnoha lokalitách v Praze a okolí. Prodej pozemku není vázán na výstavbu rodinného domu od CENTRAL GROUP. Pokud si však klient koupí od společnosti parcelu a do dvou let si objedná výstavbu rodinného domu, získává výrazné cenové zvýhodnění.

Při koupi pozemku má každý zákazník zdarma nárok na kompletní projektovou dokumentaci kteréhokoliv z 19 typových domů z nabídky firmy. V případě koupě parcely v hlavních lokalitách, kde CENTRAL GROUP prodává pozemky (tedy v Praze 10 - Křeslicích a v Hostivici u Prahy) si klienti mohou místo typového projektu nechat zdarma zpracovat architektonickou studii individuálně řešeného domu podle jejich přání.

Ceny parcel ve všech nabízených lokalitách zahrnují i příspěvek na výstavbu inženýrských sítí a komunikací. Cenu lze hradit až po převodu vlastnictví na nového majitele v katastru nemovitostí. Parcelu je možné koupit buď pro vlastní výstavbu rodinného domu nebo jako velmi výhodnou a bezpečnou investici do budoucna.

Od prosince 2003 si každý zájemce může prohlédnout čtyři ukázkové domy společnosti CENTRAL GROUP. Tři domy jsou v Hostivici u Prahy a jedna stavba stojí v Praze 10 - Uhříněvsi. Všechny vzorové domy jsou otevřené každý den, včetně sobot a nedělí, od 9 do 19 hodin. Kromě prohlídky zařízených domů se lze zde také dozvědět všechny informace o nabídce firmy a aktuální stav volných bytů, domů a parcel v jednotlivých lokalitách. Novinkou zimní nabídky jsou také dva řadové ukázkové domy (typy ALFA a OMEGA), které společnost otevřela v prosinci v Hostivici u Prahy.

Aktuální informace včetně stavu prodejů a rezervací najdete na internetových stránkách společnosti http://www.central-group.cz.

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

-6
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK