Komerčka zdraží služby, které nešetří přírodu. I některé další

Petr Kučera | rubrika: Co se děje | 4. 2. 2022 | 18 komentářů
Dubnová změna sazebníku nepotěší hlavně klienty, kteří chodí na pobočku. Radost ale může udělat dětem.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 2. 2022 7:58, Václav

A už se také těším, jak vlastníci a vysocí manažeři KB, kteří mají roční uhlíkovou stopu větší než jejich klienti za celý život, opouštějí svá předimenzovaná sídla, soukromé jachty a letadla, prodávají svá luxusní vysokoobjemová vozidla a začnou jezdit na kole, nosit konopné oblečení a žrát kořínky s červama. Jinak by se přeci chovala KB zcela pokrytecky a to přeci nechce, žejo? Žejo?!

+81
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 18 komentářů)

6. 2. 2022 3:46 | Frfla

Přes dvacet let jsem u KB ale to, co předvádí poslední dva roky, mě jako klienta donutilo založit účet jinde , převést aktiva, vybrat termínované vklady (a aniž bych se něčeho doprošoval, dostal jsem mnohem lepší úroky ke zhodnocení převedených peněz, než se mi u KB kdy snilo) a teď už jen dobíhají fixace hypoték (a jejich převedení už mám také nasmlouvané a opět za lepší úrok, než u KB) a nadobro se rozloučíme. Jako sorry, několik produktů, dvě hypotéky, termínované vklady a přes účet mi ročně proteče přes 1 mil. Kč, to není úplně profil chudého klienta... Na koho cílí? Soy boys ze startupů?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 2. 2022 7:01 | X

Od 01.04.2022 bankomaty na kličku. A ještě by si měli ke každé zásuvce pořídit světílko, které blikne když se odebírá zrovna eko elektřina, protože v síti je to samozřejmě odděleno od zlého uhlí a jádra.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2022 17:43 | Matěj

Citace - Tomáš / 04.02.2022 14:01

[mám účet zadarmo a neplatím ani kč za platbu.. Stačí nebýt líný..

To nic nemění na tom, že standardně to banka účtuje.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 14:01 | Tomáš

Citace - Petr / 04.02.2022 13:51

6 Kč u účtu zdarma.

mám účet zadarmo a neplatím ani kč za platbu.. Stačí nebýt líný..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 13:51 | Petr

6 Kč u účtu zdarma.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 12:47 | Tomáš

Citace / 04.02.2022 10:11

:))) KB je takový malý zázrak... Nikdy nepochopím myšlenkové pochody jejích klientů... vždyť ona je drahá i zadarmo...

Existují služby/produkty/vyjímky, které nelze vyjednat v jiné bance. Takže nesuďte lidi aniž by jste o tom měl alespoň základní šajnu
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 12:46 | Tomáš

Citace - Petr / 04.02.2022 07:11

Je škoda, že se najde ještě dost líných lidí, kteří raději platí poplatky než aby účet zrušili a přešli tam, kde poplatky nejsou. Bohužel jsem u těchto loupežníků byl, ale před 12 lety mi došla trpělivost a přešel jsem jinam. Od té doby jsem na poplatcích za účet nezaplatil ani korunu. Jde to vážení. A veškeré mé požadavky na účet také plní, mám zadarmo i stejnou platební kartu, za kterou KB po mě chtěla ročně 800 Kč.

mám účet u KB a neplatím žádné poplatky. Jak je to možné. Ono nesuďte nekoho dokud nevíte proč tam je. Využívám služby KB v takové míře, že mi je nenabídla/nedala za stejnou cenu jiná banka v ČR
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 10:11

:))) KB je takový malý zázrak... Nikdy nepochopím myšlenkové pochody jejích klientů... vždyť ona je drahá i zadarmo...
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2022 9:04 | jindra

tak cíl cíl je jasnej, donutit lidi aby přestali používat hotovost. Takový lidi se pak mnohem snáz kontrolujou a následně i ovládaj...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2022 8:32 | Michal

Jo to je svatá pravda ,to nekecavaji všem aji moji mamce .Nic Českého ať to tady třeba padne, teče jim do bot neví kudy kam ...A co se týče inflace tak navyšování přece spomalí rust ekonomiky u nás je to trochu zase jiná hra ..Nevěřte jim je to tady celý rozkradeny a v tom je ten problém ..Nic neumí je parazitovat na lidu ..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 8:31 | Tomáš Marný

Citace - Petr / 04.02.2022 07:11

Je škoda, že se najde ještě dost líných lidí, kteří raději platí poplatky než aby účet zrušili a přešli tam, kde poplatky nejsou.
Komerčka má (nebo alespoň dřív měla) akce pro VIP zákazníky... S expřítelkyní, klientkou KB, jsme byli např. na pozvání KB v divadle v Plzni a v Ústí, na autodromu v Mostě s bohatým programem, na ochutnávce vín v Žernosekách a dalších akcích, vše pochopitelně s dostatkem jídla a pití...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 8:26 | Tomáš Marný

Citace - Václav / 04.02.2022 07:58

Jinak by se přeci chovala KB zcela pokrytecky a to přeci nechce, žejo? Žejo?!
To je stejné, jako idiotská reklama, že Lidl a Kaufland přešly 100% na obnovitelné zdroje energie... Takže předpokládám, že v noci, kdy nesvítí slunce a nefouká vítr a přečerpávačky tlačí vodu do akumulačních nádrží, vypínají chlaďáky, mrazáky a topení/klimatizaci...
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 8:17 | HonzaV

No tak za mne jasný, banka se chce hlavně zbavit retailu. Akorát se jim zdá lepší to halit do zelených keců, než říct "důchodci a socky, vysmrďte už z poboček, tady jede byznys".
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2022 8:15 | Martin

Přesně,také jsem měl kdysi účet u KB v Přelouči.Když jsem dal výpověď musel jsem před podpisem mluvit s paní ředitelkou,která se divila,proč chci jít k jiné bance a až si to rozmyslím a budu se chtít vrátit tak jako spousta jiných,už nebudu mít tak výhodné podmínky jako jsem měl...hahahaha...zpátky do KB už nikdy!!!
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2022 7:58 | Václav

A už se také těším, jak vlastníci a vysocí manažeři KB, kteří mají roční uhlíkovou stopu větší než jejich klienti za celý život, opouštějí svá předimenzovaná sídla, soukromé jachty a letadla, prodávají svá luxusní vysokoobjemová vozidla a začnou jezdit na kole, nosit konopné oblečení a žrát kořínky s červama. Jinak by se přeci chovala KB zcela pokrytecky a to přeci nechce, žejo? Žejo?!
+81
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2022 7:58 | Haw

Počkat, u KB se platí odchozí platby?? Wtf?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2022 7:47 | Václav

Tak snad to popostrčí dost lidí k tomu, aby konečně za tyto idiocie KB opustili.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2022 7:11 | Petr

Je škoda, že se najde ještě dost líných lidí, kteří raději platí poplatky než aby účet zrušili a přešli tam, kde poplatky nejsou. Bohužel jsem u těchto loupežníků byl, ale před 12 lety mi došla trpělivost a přešel jsem jinam. Od té doby jsem na poplatcích za účet nezaplatil ani korunu. Jde to vážení. A veškeré mé požadavky na účet také plní, mám zadarmo i stejnou platební kartu, za kterou KB po mě chtěla ročně 800 Kč.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Stanislav Bernard

podnikatel, pivovar Bernard

Josef Jeleček

podnikatel, Tedom

Stanislav Bernard
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Josef Jeleček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services