Se spořením Era vám úspory rostou a máte je vždy po ruce

PR článek | rubrika: PR Článek | 14. 3. 2011 | 6 komentářů
Era červené konto, Era termínovaný vklad a Era první konto jsou modernizované spořicí produkty, se kterými můžete naprosto bezpečně a mimořádně výhodně zhodnocovat své úspory.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 3. 2011 16:52, HonzaV

Konverze k FIO nebo MBank: zabere to asi hodinu a půl čistého času, dva dny přemýšlení a dva měsíce souběhu obou účtů. Takže se to jednoznačně vyplatí, i z výchovných důvodů a trochy toho pocitu, že se mnou už nebudou vorat. Přechod vřele doporučuji. A jestli to s výše zmíněmými ústavy nebude to pravé ořechové, tak prostě zase jinam. Představte si, že byste chodil deset let do hospody, kde hostinský je grobián, pivo za nic nestojí, ceny nadprůměrné - ale pokaždé by vám vysvětlovali, jak jste si dobře vybral. Hlasovat nohama. Ostatně - nic jiného nám nezbývá.

Zobrazit celé vlákno

+1
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

18. 3. 2011 6:57 | Mirek

Pokud čtete tento článek, zajisté máte alespoň elementární znalosti pro práci s internetem. Pokud tedy disponujete internetem, potom zjistíte během pár minut, že existují lepší nabídky vkladů u bank.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2011 7:15 | Iveta

No vidíte, a právě dnes je tady článek o přechodu z jedné banky na druhou. Doporučuji požádat NOVOU banku o převod trvalých příkazů a inkasa a ve stávající bance pouze nahlásit zrušení účtu. Ačkoliv myslím že málokdo má nastaveno takové kvantum trvalých příkazů že by to mělo být překážkou jejich jednotlivé zrušení u stávající banky a zadání u banky nové.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 3. 2011 15:12 | p

Také mám u Poštovní spořitelny ten účet "Zadarmo", jehož vedení od 1. 4. 2011 bude stát 50 Kč/měsíc a to není vše, u kontokorentu (pročerpání do mínusu) se zvyšuje úrok z 16,9 % p.a. na 20,9 % p.a. také od 1. 4. 2011. // Mám však i účty u Fio banky a spořící u AXA, tedy do 1. 6. 2011 určitě účet u PS zruším (do 1. 6. 2011 je možno účet u PS zrušit zadarmo), pokud nezmění podmínky a účet nebude opět opravdu zadarmo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 3. 2011 16:53 | HonzaV

Jo a ještě by mě zajímalo, proč můj text nesmí obsahovat středník, takový pěkný znamínko!!!??? Zase nějaká robotí zvůle? :-) Smajlík s přimhouřeným okem by asi taky neprošel.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2011 16:52 | HonzaV

Konverze k FIO nebo MBank: zabere to asi hodinu a půl čistého času, dva dny přemýšlení a dva měsíce souběhu obou účtů. Takže se to jednoznačně vyplatí, i z výchovných důvodů a trochy toho pocitu, že se mnou už nebudou vorat. Přechod vřele doporučuji. A jestli to s výše zmíněmými ústavy nebude to pravé ořechové, tak prostě zase jinam. Představte si, že byste chodil deset let do hospody, kde hostinský je grobián, pivo za nic nestojí, ceny nadprůměrné - ale pokaždé by vám vysvětlovali, jak jste si dobře vybral. Hlasovat nohama. Ostatně - nic jiného nám nezbývá.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 3. 2011 8:00 | Pavel

Bylo nebylo - měl jsem u Poštovní spořitelny účet "Zadarmo", skutečně, tento účet byl zcela zadarmo, zadarmo bylo vedení účtu, zadarmo byly dvě platební karty, zadarmo byly internetové transakce. Pak ale přišlo vylepšení - namísto Poštovní spořitelny se objevilo logo ERA a s ním změny "k lepšímu" - druhá karta je zpoplatněna, účt je zadarmo jen když dodržím průměrný zůstatek nad 15 000 Kč atd., atd. Po dotazu proč se účet Zadarmo, který jsem si zakládal právě proto že byl zadarmo, již zadarmo není mi bylo odpovězeno, dlouhým dopisem ze kterého jsem pochopil, že ČSOB by tak ráda zachovala původní propozice účtu, ale co se dá dělat - zlí dodavatelé služeb neustále zdražují a banka toto již neunese ze svých zisků a musí tedy zdražit služby. Na další dotaz, které služby dodavatelé ČSOB tak razantně (nyní v době krize) zdražili mi již odpovězeno nebylo. Jsem nyní na vážkách, zda se kvůli těm pár trvalým příkazům (a mé lenosti k jejich převedení na jinou banku) vyplatí konvertovat k FIO, MBank či jiným, které dosud ctí že účet zdarma je skutečně zdarma. Tak, jak jsem zběžně četl "výhody" nabízených produktů - pochybuji, že při způsobu chování ČSOB budou proklamované výhody zachovány i v budoucnosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Kuba

politik

Pavel Baudiš

podnikatel, Avast

Martin Kuba
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Baudiš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services