Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Zajímá vás, jak lze s ropou vydělat za tři roky 47 %, tedy získat rekordní úročení ve výši 13,70 % p.a.? Investoři a řidiči automobilů, kteří chcete využít tuto poměrně jedinečnou výnosovou šanci, čtěte.

6. 8. 2004 8:33 | Bouček Antonín

Tento článek je reklama nebo popis produktu? Je-li popisem produkty, mohl by mi prosím autor (nebo někdo zasvěcený) prozradit, co se stane, bude-li "deaktivována riziková ochrana"? Přijdu o část zhodnocení, část nominálu nebo všechen nominál? Pochopil jsem správně, že nákupem certifikátu zajišťuji JP Morgan proti poklesu cen ropy?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+29
Líbí
Nelíbí

6. 8. 2004 10:37 | Jan Kolda von Žampach ( řečený Pancíř )

...také jsem tak nad tím hned ráno s otázkami popřemýšlel. Připadá mi to spíš jako nějaká nepovedená loterie, těch 13,7 p.a. jako lákadlo nic moc na to, abych se do něčeho podobného pouštěl - já mám raději nějaký zemitější fundament, když mám pustit peníz.
Když už trochu toho adrenalinu, tak raději OPF IKS-KB Bond Plus nebo, pan Bouček, asi ISČS Trendbond. Nemám pravdu? A více adrenalinu? Třeba, před nějakým krátkým časem, kupovat a pod velmi negativní sentimentem České radiokomunikace za 180,- Kč na akcii, dnes, prosím, je cena kolem 440,- Kč. Byly i lepší doby v ceně kolem 500,- Kč. Já to tehdy pustil o něco málo níže, než je dnešní cena: jsem ale přející ostatním a nemusím mít také úplně vše :-))
Reagovat | Citovat

+29
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Bouček Antonín 06. 08. 2004 08:33)

6. 8. 2004 15:38 | Jan Sladký řečený Kozačka

Ajta, ajta .... hurá dvakrát, zase něco nového, kde se dá nakrásně vydělati... kolikrát toto již člověk prostý vyslechl, kolik lákadel zahlédl... již to pro nás připravili, jen to rychle koupiti... kdo však opravdu na celé věci peníz svůj trhne největší, o tom lépe popřemýšleti za vlahého večera, neboť dle prosté logiky to nebude ten, kdo do toho rybníčku skočí....
Reagovat | Citovat

+34
Líbí
Nelíbí

6. 8. 2004 16:25 | Johanes Amos Comenius

Dokud není kazdý ceský clovek 100% dúkladne poucen o starých základních investicích , jako je : jaké fundamentální vlastnosti by mela mít akcie , aby se dala s dobrým výdelkem více let drzet , ( mnohý clovek je poucen jen napúl a koupí proto fond ) nemelo by se poucovat napúl o nových investicích. A proto peníze.cz by mely míti 1x týdne 1 hodinu v Ceské televizi o akciích domácích i amerických , o analýze fundamentální i technické a taky trochu málo o fondech. A to samé by melo býti v 9. tríde ZDS skol. Nebot dúchod bude za nekolik let jako sociální pomoc.
Reagovat | Citovat

+15
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Richter

politik a podnikatel

Martin Hausenblas

podnikatel a investor, Adler

Milan Richter
ÚSPĚŠNOST
52,04 %

z 98 duelů
Martin Hausenblas
ÚSPĚŠNOST
20,78 %

z 77 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Politický cyklus, Obchodní bilance, PX 50, monte dei paschi di siena, zdravotně postižení, matteo renzi, podnikání, unicredit, vlastní práce, teletrade, elektronické volby, převod peněz, příspěvek na životbytí, iMakers, world elite, škrty v platech, odklad splátek, informační bezpečnost

007JB0ND, 9S16171, 1SD9141, 1SH9758, 4T48586

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK