Přes internet lze zřídit už i půjčku

Máte zájem o úvěr nebo kreditní kartu a přitom nejste právě milovníci vyřizování podobných záležitostí na pobočce banky? Citibank nabízí od konce loňského roku možnost sjednání těchto produktů přes internet. Vyzkoušeli jsme, jak nová služba funguje.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

23. 1. 2004 16:25, David

Proč žádná z bank neuvede u svého produktu RPSN? nebo už ten zákon neplatí?

+55
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 13 komentářů)

3. 12. 2021 7:11 | Vivian Letten

Dobrý den všem, kteří čtou tento dopis mého svědectví. Jsem Vivian Letten a jsem z Německa, chci všem říct, jak tento muž pomohl mně a mé rodině z dluhu ve výši 60 000 eur dne 28. 11. 2021, ať mu Bůh dá vše, co si přeje. To je jediná modlitba, kterou se za něj mohu modlit. Spojte se přes e-mail: collinsjamesfinance55@gmail.co mNEBO přes Whatsapp: +8619822901792
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2004 16:38 | Hamoun

Zákon č. 321 / 2001 Sb. hovoří jasně (§4), smlouva musí RPSN obsahovat.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 1. 2004 15:08 | Filip

Systém pořízení se mi zdá docela dobrý. Ale když se mrknu na roční sazbu, výběry z bankomatu a roční poplatky, je to hrozně drahý. Je to dražší než karty úvěrových společností a to obecně panuje názor, že jsou nejdražší. Jak je vidět banka není zárukou levnějšího produktu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2004 10:49 | Dickie

Tak to ať si stěžuje, zákony platí i pro banky! I když si to některé nemyslí...
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 1. 2004 10:16 | Jarmila

Děkuji za odpověď, ale bankovní ústavy RPSN neuvádějí. Dcera si brala půjčku na studijní ceestu WAT a ve smlouvě RPSN uvedena není.
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 1. 2004 16:53 | Aleš

Kdyby byla každá informace považovaná za PR, nedalo by se nic psát, chytráci
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2004 0:36 | citibank.de

Málo vydelávající Ceský Clovek by mel ale mít od americké Citibank vsechno levneji nez clovek v Nemecku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na stránce www.citibank.de se dozvíme , ze za kredit od citibank.de se platí rocní úrok jenom 5,55% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! Pojistení není povinné a jenom ten kredit zdrazuje a v prípede neschopnosti platit ujednané splátky pojistení nepomúze ale ublízí ! Clovek musí tak dlouho smlouvat , az dostane kredit bez pojistení ! Snad v Evropské Unii budou u Citibank stejné poplatky v Cechách jako v Nemecku. Kreditní karta VISA nemá vúbec zádný jednorázový ani rocní poplatek , je zcela zdarma je-li na konte citibank.de stále v akciích nebo v hotovosti alespon 2500 euro , pak jsou i prevody zdarma a není nutno mesícne vúbec nic na konto pridávat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! To konto se jmenuje CITIBEST ! Verstanden ? Hej hosi , hej do Alemanie !!!!!!!!
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2004 16:33 | havliger

RPSN se samozřejmě uvádět musí, obvykle ji finanční ústavy uvedou u konkrétní půjčky. Příklad máme třeba v článku Vánoční dárky na bankovní sekeru, kdy u Citibank v případě výše spotřebitelského úvěru 40 000 Kč, 25 splátek a jejich výše 1 970 Kč, je RPSN 15,93 %.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2004 16:25 | David

Proč žádná z bank neuvede u svého produktu RPSN? nebo už ten zákon neplatí?
+55
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2004 15:48 | Káče

OK, jenže já ten článek jako PR nevnímám. Navíc jsem si všimla, že když něco je PR, tak je to někde mimo v boxu reklama. Občas takhle bývají věci od Central Groupu (jednou jsem to omylem četla) nikoho jiného si teď nevybavuju. Myslím, že tady by si nedovolili vydat PR jako normální článek. Navíc od Citiny jsem tu žádnou reklamní kampaň neviděla, Vy ano?
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2004 15:38 | Marty

Souhlas, až na jedno. Reklama má bejt reklama, články maj bejt články. Kdo to není schopnej rozlišovat, nemá to dělat. Nebo jsou peníze.cz reklamní server?
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2004 14:51 | Káče

To, že podobné služby nabízí GE je napsané už v článku, ale Citi je o trošku lepší v tom, že já jako klient nebudu muset nikam běžet, bankéř poběží za mnou. Mimochodem mě to jako PR nepřijde, jak jinak bych se o něčem takovém dověděla než článkem na netu? Pomíjím možnost jednou za týden či měsíc procvakat všechny weby bank :-). Navíc napadat server, že zveřejňuje texty dle přání inzerentů je ubohé.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2004 14:08 | Jacob

Citibank asi slíbila, že u Vás bude inzerovat, že? Vždyť ten článek není nic nového, je to obyčejné píárko. Tuhle službu má Citina už dlouho (ono to moc nefunguje), a navíc, je to bublina, jak správně píšete, všechno probíhá jen jako ve slibotechně. Předběžná půjčka není půjčka. Takto předběžně půjčky slibuje i GE Capital nebo i jiné banky.
+48
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Václav Kočka

kolotočář a podnikatel

Vladimíra Glatzová

advokátka

Václav Kočka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Vladimíra Glatzová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services