Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| | 26. 7. 2002 | 9 komentářů
Vzhůru do čtvrtého kola letošního ročníku soutěže Best web 2002. V tomto kole budeme hodnotit stránky úvěrových karet. Můžeme si to dovolit, protože každá z těch velkých má svůj microsite. Tak hurá na to!

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

26. 7. 2002 17:17, TGP

Přijde mi, že předchozí hodnocení byly podrobnější, ale možná je to dáno jen rozdílnou stylistikou. Přeci jen pan Bárta měl svůj specifický sloh a vyhraněný pohled, na který si člověk zvykl. A co vytýkám tomu webu? Především mi na něm přijde nepovedená navigace, není vždy úplně jednoduché dostat se tam, kam člověk chce.

Reagovat

+20
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Stuff 26. 07. 2002 12:38)

Další příspěvky v diskuzi (9 komentářů)

26. 7. 2002 11:24 | TGP

Mákm dvě ale - jednak se mi ten web opravdu nejeví tak skvělý, jak popisujete, a jednak mi dnešní hodnocení přijde mnohem slabší než bývalo zvykem. Ale snad je to jen tím počasím venku...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+10
Líbí
Nelíbí

26. 7. 2002 12:36 | Petra

Velice prehledny, primo k veci, vse srozumitelne.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

26. 7. 2002 12:38 | Stuff

A v čem se vám článek jeví slabší? Zkuste být konkrétnější, určitě to autorovi pomůže pro příště... Co se týče toho, jestli se Vám to líbí nebo ne - takovéhle články jsou právě o vyjádření názoru jednotlivce. Je jasné, že ne vždy se všichni shodují na jednom názoru. Mám na vás ještě jednu otázku : v čem se Vám tedy web nejeví tak skvělí? Trocha konkrétnosti by neškodila, neboť kritizovat a rýpat umí každý...
Reagovat | Citovat

+12
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 26. 07. 2002 11:24)

26. 7. 2002 16:44 | TGP

Proč je ten web graficky tak přeplácaný? A ti šťastní lidé na homepage - to se snad už tři roky nedělá, ne???
Reagovat | Citovat

+10
Líbí
Nelíbí

26. 7. 2002 17:17 | TGP

Přijde mi, že předchozí hodnocení byly podrobnější, ale možná je to dáno jen rozdílnou stylistikou. Přeci jen pan Bárta měl svůj specifický sloh a vyhraněný pohled, na který si člověk zvykl. A co vytýkám tomu webu? Především mi na něm přijde nepovedená navigace, není vždy úplně jednoduché dostat se tam, kam člověk chce.
Reagovat | Citovat

+20
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Stuff 26. 07. 2002 12:38)

31. 7. 2002 0:40 | smutnak

Taky me to prijde ohodne slabsi... A nebude to jen pocasim... Pan Barta to bral komplexne totalne strasne moc hodne... Kdezto ted je to takove trosku slabsi... No boze... Lepsi nez jeste prvni hodnotitel... Ted si ani uz nevzpomynam jak se jmenoval...
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 26. 07. 2002 11:24)

31. 7. 2002 14:59 | Stuff

Máte pravdu, bylo to hodně podrobné - lecky jsem to ani nedočetl. Navíc jsem měl dojem, že pan Bárta nemá v práci moc co dělat, že má čas psát takové elaboráty :-)
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 26. 07. 2002 17:17)

1. 8. 2002 11:01 | Andrea, Pavlína, Iveta, Petra

Ano, souhlasíme a voláme: Bárta zpátky!!!
Reagovat | Citovat

+9
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 26. 07. 2002 17:17)

1. 8. 2002 11:58 | Horackova

Je fakt, že to pan Bárta měl precizní, ale na mě to bylo bohužel moc dlouhé. Někdy se mi stalo, že jsem to ani nedočetla. Tohle je stručnější. Myslím, že se pan Žáček zapracuje. Pár hrátek se slovy a bude to super. :o))))
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Andrea, Pavlína, Iveta, Petra 01. 08. 2002 11:01)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Sokol

advokát

Jaromír Drábek

politik

Tomáš Sokol
ÚSPĚŠNOST
14,58 %

z 48 duelů
Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
23,08 %

z 26 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Přímé daně, Veřejná emise, Likvidita, start-up, eet, fintech, lime, andrej babiš, Jeremy Grantham, dědění ze zákona, energetická koncepce, neplatiči, Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, rozpočtové výdaje, porod, KID, trenér, evropský fond

4C40689, 4P75572, 1U56446, 1SY3450, 0B00000

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK