Gaming a chytrá elektronika ve špičkovém designu

PR článek | rubrika: FINEXPO | 10. 10. 2022
Máte pocit, že elektronika a moderní styl nejdou dohromady? Tak to jste nenavštívili žádnou z prodejen Smarty.cz.
Gaming a chytrá elektronika ve špičkovém designu

Zdroj: Smarty BRANDS.

Komerční spolupráce

Ta nejnovější na začátku října otevřela v pražském obchodním centru Černý Most. Je to prostor, který v sobě kloubí prvky elegance, minimalismu a funkčnosti. Cílem architekta Jana Blažka bylo vytvořit místo odlišující se od těch, kde se v průběhu dne běžně nacházíme. Chce vyvolat zvědavost a vtáhnout člověka dovnitř.

Prodejna na první pohled zaujme svým neotřelým barevným členěním. Prostor je rozdělen na dvě části: světlou a tmavou. Vizuálně tak zdůrazňuje spojení dvou odlišných světů. V nabídce naleznete produkty ze Smarty.cz – například mobilní telefony různých značek, sluchátka nebo zařízení chytré domácnosti –, které jsou prezentovány ve světlé části prodejny, i herní zboží od JRC v té tmavé.

„Mým hlavním cílem je vytvořit místa, na která se zákazník bude rád vracet. Základním prvkem je funkčnost a pragmatičnost, vše by mělo být jasné a snadno dosažitelné. Tím se snažím eliminovat negativní emoce, které mohou vzniknout z dezorientace způsobené právě nepřehledností,“ upřesňuje svůj záměr architekt Jan Blažek z Bakof Group.

Nově otevřená prodejna v OC Černý Most se od dalších Smarty.cz obchodů navíc trochu odlišuje. Pracuje totiž s kosodélníkovým půdorysem a vysokými stropy, které v dalších prodejnách nejsou.

Smarty BRANDS.

Sedmá Smarty.cz prodejna v OC Černý Most


Prodejnu s pořadovým číslem sedm otevřelo Smarty.cz v OC Černý Most osmého října. Na slavnostním otevření vedle DJ a chill zóny pro hráče nechyběly ani speciální slevy. Ujít si je nenechaly stovky návštěvníků.

Interaktivní a jednoduchá

Rozložení prodejen vychází z internetového prostředí, na které jsme všichni zvyklí a dobře se v něm orientujeme. „Stejně jako webové stránky e-shopu Smarty.cz je prodejna jednoduchá a přehledná. V přední části najde zákazník nejzajímavější a nejžádanější produkty.

Pokud má zájem o něco specifického, ochotný personál ho přesměruje na správnou sekci nebo produkt přinese,“ vysvětluje majitel Smarty BRANDS. Petr Syrůček. Prostor navíc není narušen žádnými nežádoucími prvky, které by mohly zákazníky rozptylovat od toho, za čím do prodejny přišli.

Prodejny Smarty.cz nemají být jen obyčejnými obchody či výdejnami objednaného zboží. Všechna nabízená zařízení si lze vyzkoušet a prohlédnout. Součástí prodejen je proto i herní koutek. Je možné si v něm vyzkoušet počítače TIGO, herní příslušenství a počítačové hry z nabídky JRC. Díky tomu mohou zákazníci přímo při nákupu porovnat jednotlivé produkty a odejít s takovým, který bude vyhovovat jejich požadavkům.

Smarty BRANDS.

Letošní meta

Smarty BRANDS. koupili síť herních obchodů JRC loni na podzim. První prodejna ve spojení značek Smarty.cz a JRC byla otevřena na začátku května v Praze. Do konce roku bude možné navštívit už jedenáct prodejen po celém Česku. Najdete je kromě Prahy i v Hradci Králové, Olomouci, Liberci a Ostravě. Všechny budou vyvedeny v minimalistickém černobílém designu. Do dvou let bude stát po celém Česku a také na Slovensku už přes 40 prodejen.

„Chceme svým zákazníkům nabídnout prémiovost, poradenství a péči, kterou jim v online prostředí dát nemůžeme. Přítomnost v kamenných prodejnách v obchodních centrech nám pomůže zůstat zákazníkům nablízku a asistovat jim se vším, co mohou potřebovat,“ doplňuje Petr Syrůček. 

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Za zapomenutý mobil tučné výkupné. Co dělat, když vás taxikář vydírá

21. 6. 2024 | Pavla Adamcová | 1 komentář

Za zapomenutý mobil tučné výkupné. Co dělat, když vás taxikář vydírá

Cestování alternativní taxislužbou se může nečekaně prodražit, ukázaly dva nedávné incidenty. V obou případech si cestující v autě zapomněli mobilní telefon a řidiči za jeho vrácení... celý článek

Opravdu chcete platit víc? Spořitelna radí, jak si zvýšit finanční zdraví

20. 6. 2024 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Opravdu chcete platit víc? Spořitelna radí, jak si zvýšit finanční zdraví

Česká spořitelna spustila v mobilní aplikaci George personalizované tipy s cílem zvýšit finanční zdraví uživatelů. Mají jim pomoct s tvorbou krátkodobé a dlouhodobé finanční rezervy,... celý článek

Prošli jsme nový Máj. Už nejsme jen obchodní dům, říká majitel

20. 6. 2024 | Pavla Adamcová, Kateřina Hovorková

Prošli jsme nový Máj. Už nejsme jen obchodní dům, říká majitel

V pondělí 24. června pro veřejnost otevře jedna z nejočekávanějších rekonstrukcí posledních let – ikonický dům Máj na rohu Národní a Spálené ulice v Praze. Podívejte se, jak teď vypadá... celý článek

Ve spořicích účtech ještě budeme agresivní. Petr Borkovec o plánech Partners Banky

20. 6. 2024 | Martin Vlnas

Ve spořicích účtech ještě budeme agresivní. Petr Borkovec o plánech Partners Banky

Nová Partners Banka má za sebou úspěšný start. Jak ho vidí Petr Borkovec, spoluzakladatel finanční skupiny Partners, který teď bude banku řídit společně s Markem Ditzem? Jak udělat... celý článek

Opisování čísla karty skončí do roku 2030, slibuje Mastercard

19. 6. 2024 | redakce Peníze.CZ

Opisování čísla karty skončí do roku 2030, slibuje Mastercard

Placení na internetu v Evropě se do konce tohoto desetiletí obejde bez ručního opisování údajů z platební karty. S takzvanou stoprocentní tokenizací počítá vize, kterou zveřejnila společnost... celý článek

Partners Financial Services