Jaké budou nové Peníze.cz?

| 19. 11. 2007

Na zlepšování obsahu portálu pracujeme neustále. Ale teď k tomu přidáme vskutku revoluční změnu. Od prosince bude mít server zcela nový vzhled, výrazně se změní i způsob, jakým jste s portálem zvyklí pracovat. Abyste se o novinkách dozvěděli včas a první kontakt s novými Penězi.cz pro vás nebyl takový šok, budeme vás ode dneška o chystaných změnách pravidelně informovat.

Dnes si pojďme zodpovědět několik základních otázek, které vás možná napadají:

1. Kdy bude nový portál spuštěn?

Oficiální spuštění je naplánováno na Mikuláše, tedy na 5. 12. 2007. (Samozřejmě si dovedete představit, jak komplexní a složité je předělat celý portál – takže řekněme, že tomuto datu budeme říkat „nejbližší možný termín spuštění“ ;-)).

2. Co se nejvíce změní?

- kompletně nová hlavní stránka, která přinese více informací
- nové uspořádání portálu do sekcí a přehlednější menu
- výborné nové vyhledávání
- vysoká rychlost serveru
- budete se moci zapojit do dění na portálu a přispívat do něj mnohem víc než dnes - BUDE TO VÁŠ PORTÁL
- řada nových nástrojů (o nich vám řekneme o trochu později, aby si je konkurence nestihla třeba „vypůjčit“ ;-)))

3. Proč se změna vlastně dělá a co mi přinese?

Protože současný portál Peníze.cz, stejně jako ostatní finanční servery na českém internetu je koncepčně mnoho let starý. Internet se od té doby změnil. Chceme jít s dobou, vytvářet nové trendy a samozřejmě vám tím chceme nabídnout více možností, jak se dostat k zajímavým informacím a jak tyto informace sdílet.

Největší přínosy pro Vás, našeho uživatele:
- pohodlnější čtení článků a práce s nimi
- rychlejší a efektivnější nalezení toho, co hledáte
- možnost se vyjádřit, kdy budete chtít

4. Proč se nezaměříte více na obsah než na vzhled?

Jednoduše proto, že na obsahu pracujeme průběžně. Teď je na čase tento bohatý obsah lépe uživatelům naservírovat. To ovšem neznamená, že obsah přestaneme dále zlepšovat. Máme vynikající tým redaktorů, kteří neustále zpracovávají nová témata a tým expertů IT, kteří spolu s nimi připravují nové služby.

Chybí Vám u nás něco? Dejte nám vědět!

5. Zmizí něco z portálu?

Ano, zjistili jsme, že některé součásti už nejsou zajímavé a proto budou zrušeny. Ještě před spuštěním vám řekneme, které to budou – takže sledujte Peníze.cz

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.