Kdo vyhrál iPOD na Peníze.cz

redakce Peníze.CZ | rubrika: Co se děje | 4. 12. 2007
Kdo vyhrál iPOD na Peníze.cz
Vyhrát před Vánocemi mp3 přehrávač iPOD nemusí být k zahození. Zvláště, když jen stačí číst články na stránkách Peníze.cz a dobře vyplnit soutěžní kvíz. Který z našich čtenářů měl v listopadu štěstí a iPOD vyhrál?

V polovině listopadu, konkrétně 19.11., jsme dali šanci aktivním čtenářům našeho finančního serveru Peníze.cz vyhrát skvělý vánoční dárek. Soutěžilo se o nejnovější mp3 přehrávač iPod od společnosti Apple. Stačilo jen číst naše články a správně vyplnit kvíz.

V uplynulých několika týdnech se tak iPOD pokusilo vyhrát přes šest set našich čtenářů. Správné odpovědi u všech otázek vyplnilo 247 soutěžících, kteří pozorně četli články o snižujícím se počtu smluv ke stavebnímu spoření, nadšeném vánočním nakupování Čechů, rekordní ceně akcií Apple, odpočtů od daně z příjmů, falešných nadějích spojovaných s eurem, oslabování dolaru a potenciální vážné ropné krizi, či o zvláštnostech zákoníku práce.

Kinetik

Vítězem, který si bude moci ještě před Vánocemi si pustit hudbu z vlastního iPODu, se stal Petr Liška z Havlíčkova Brodu. Protože nás čtenářský zájem o kvíz velmi potěšil, rozhodli jsme se udělat radost ještě pěti dalším čtenářům. Těm posíláme malou pozornost, symbolicky na „peníze“, tedy peněženku. V pětici vylosovaných je: Ladislav Pavelek ze Sázavy, Markéta Vavrová z Liberce, Petr Houžvička z Prahy 6, Anna Ondřejíková z Brna a Viktor Švéda z lázní Lipová.

Děkujeme všem soutěžícím za vyplnění kvízu a těšíme se na další účast v našich soutěžích.
Redakce Peníze.cz.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+5
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Skutečné slevy při Black Friday. Podívejte se, kdo nejvíc čaroval

28. 11. 2022 | Jakub Balada

Skutečné slevy při Black Friday. Podívejte se, kdo nejvíc čaroval

Díky Hlídači shopů si můžete ověřit, jaká je skutečná sleva a jestli ji obchodníci uměle nezvyšují. Jakub Balada z datového startupu Apify popisuje, co hlídač zjistil během letošního... celý článek

Odměny pro znalce a soudní tlumočníky se zvýší

25. 11. 2022 | redakce Peníze.CZ

Odměny pro znalce a soudní tlumočníky se zvýší

Od 1. ledna 2023 se zvýší sazby odměn za výkon znalecké a tlumočnické či překladatelské činnosti. Informovalo o tom ministerstvo spravedlnosti. Novelu vyhlášek už odeslalo k publikaci... celý článek

EET definitivně končí. Nevrátí se ani jako dobrovolná

25. 11. 2022 | Petr Kučera | 1 komentář

EET definitivně končí. Nevrátí se ani jako dobrovolná

Podnikatelé se už nebudou muset znovu zapojit do elektronické evidence tržeb (EET), jejímž původním cílem bylo omezit daňové úniky. Definitivní zrušení této povinnosti dnes potvrdili... celý článek

Dlužníkům už zůstává dost. Nezabavitelná částka poroste méně, plánuje ministr

24. 11. 2022 | Jiří Hovorka | 1 komentář

Dlužníkům už zůstává dost. Nezabavitelná částka poroste méně, plánuje ministr

Ministerstvo spravedlnosti chce, aby částka, která zůstává dlužníkům v exekuci nebo v oddlužení, rostla od roku 2023 méně než podle současných pravidel. Návrh na nový výpočet nezabavitelného... celý článek

Pošta znovu zdražuje: dopisy, poukázky i datové zprávy

24. 11. 2022 | Petr Kučera | 1 komentář

Pošta znovu zdražuje: dopisy, poukázky i datové zprávy

Zhodnocení o 21 procent – kdo z vás to má? Známky na dopis jste ještě v říjnu mohli koupit za 19 korun, od února to bude 23 korun.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.