Kdo vyhrál iPOD na Peníze.cz

redakce Peníze.CZ | rubrika: Co se děje | 4. 12. 2007
Kdo vyhrál iPOD na Peníze.cz
Vyhrát před Vánocemi mp3 přehrávač iPOD nemusí být k zahození. Zvláště, když jen stačí číst články na stránkách Peníze.cz a dobře vyplnit soutěžní kvíz. Který z našich čtenářů měl v listopadu štěstí a iPOD vyhrál?

V polovině listopadu, konkrétně 19.11., jsme dali šanci aktivním čtenářům našeho finančního serveru Peníze.cz vyhrát skvělý vánoční dárek. Soutěžilo se o nejnovější mp3 přehrávač iPod od společnosti Apple. Stačilo jen číst naše články a správně vyplnit kvíz.

V uplynulých několika týdnech se tak iPOD pokusilo vyhrát přes šest set našich čtenářů. Správné odpovědi u všech otázek vyplnilo 247 soutěžících, kteří pozorně četli články o snižujícím se počtu smluv ke stavebnímu spoření, nadšeném vánočním nakupování Čechů, rekordní ceně akcií Apple, odpočtů od daně z příjmů, falešných nadějích spojovaných s eurem, oslabování dolaru a potenciální vážné ropné krizi, či o zvláštnostech zákoníku práce.

Kinetik

Vítězem, který si bude moci ještě před Vánocemi si pustit hudbu z vlastního iPODu, se stal Petr Liška z Havlíčkova Brodu. Protože nás čtenářský zájem o kvíz velmi potěšil, rozhodli jsme se udělat radost ještě pěti dalším čtenářům. Těm posíláme malou pozornost, symbolicky na „peníze“, tedy peněženku. V pětici vylosovaných je: Ladislav Pavelek ze Sázavy, Markéta Vavrová z Liberce, Petr Houžvička z Prahy 6, Anna Ondřejíková z Brna a Viktor Švéda z lázní Lipová.

Děkujeme všem soutěžícím za vyplnění kvízu a těšíme se na další účast v našich soutěžích.
Redakce Peníze.cz.

Investujte do indexu S&P 500!

Investujte do indexu S&P 500!

Zabezpečte svou budoucnost. Investujte do akcií globálních firem jako Apple či Coca-Cola díky fondu EFEKTIKA! S předpokládaným výnosem přes 7 % ročně.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+5
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Roční dálniční známka zdraží. Stát omezí předprodej

7. 12. 2023 | Petr Kučera

Roční dálniční známka zdraží. Stát omezí předprodej

Od března 2024 v Česku výrazně zdraží roční dálniční známka. Desetidenní a měsíční známky naopak zlevní. Současně začne platit jednodenní.

Policie rozbila dva gangy bazarových podvodníků

6. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Policie rozbila dva gangy bazarových podvodníků

Čeští a ukrajinští policisté rozkryli dva gangy takzvaných bazarových podvodníků. Při operacích s krycími názvy RIP a Victory zadrželi na Ukrajině několik desítek lidí, nyní už obviněných. celý článek

Občanka v mobilu už v lednu. Ale nečekejte, že ji úřady hned uznají

6. 12. 2023 | Gabriel Pleska

Občanka v mobilu už v lednu. Ale nečekejte, že ji úřady hned uznají

Zákon, který umožní používat osobní doklady nahrané v mobilu, už čeká jen na schválení senátem a prezidentem. I když ale klasický občanský průkaz nemáte rádi, od žluté nádoby na tříděný... celý článek

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

5. 12. 2023 | Petr Kučera | 1 komentář

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

Nové řešení, které má podstatně rozšířit možnost bezhotovostního placení v Česku, přinese Air Bank pod značkou Cvak. Obchodníkům umožní přijímat platby i bez klasického platebního terminálu. celý článek

Jak si koupit dálniční známku během několika minut?

5. 12. 2023 | PR text

Jak si koupit dálniční známku během několika minut?

Rok 2021 s sebou přinesl podstatné změny pro všechny provozovatele vozidel. Jednou z těch nejpodstatnějších byl konec typických nalepovacích dálničních známek. Jak a kde pořídíte modernější... celý článek

Partners Financial Services