Kdo vyhrál iPOD na Peníze.cz

| rubrika: Co se děje | 4. 12. 2007
Kdo vyhrál iPOD na Peníze.cz
Vyhrát před Vánocemi mp3 přehrávač iPOD nemusí být k zahození. Zvláště, když jen stačí číst články na stránkách Peníze.cz a dobře vyplnit soutěžní kvíz. Který z našich čtenářů měl v listopadu štěstí a iPOD vyhrál?

V polovině listopadu, konkrétně 19.11., jsme dali šanci aktivním čtenářům našeho finančního serveru Peníze.cz vyhrát skvělý vánoční dárek. Soutěžilo se o nejnovější mp3 přehrávač iPod od společnosti Apple. Stačilo jen číst naše články a správně vyplnit kvíz.

V uplynulých několika týdnech se tak iPOD pokusilo vyhrát přes šest set našich čtenářů. Správné odpovědi u všech otázek vyplnilo 247 soutěžících, kteří pozorně četli články o snižujícím se počtu smluv ke stavebnímu spoření, nadšeném vánočním nakupování Čechů, rekordní ceně akcií Apple, odpočtů od daně z příjmů, falešných nadějích spojovaných s eurem, oslabování dolaru a potenciální vážné ropné krizi, či o zvláštnostech zákoníku práce.

Kinetik

Vítězem, který si bude moci ještě před Vánocemi si pustit hudbu z vlastního iPODu, se stal Petr Liška z Havlíčkova Brodu. Protože nás čtenářský zájem o kvíz velmi potěšil, rozhodli jsme se udělat radost ještě pěti dalším čtenářům. Těm posíláme malou pozornost, symbolicky na „peníze“, tedy peněženku. V pětici vylosovaných je: Ladislav Pavelek ze Sázavy, Markéta Vavrová z Liberce, Petr Houžvička z Prahy 6, Anna Ondřejíková z Brna a Viktor Švéda z lázní Lipová.

Děkujeme všem soutěžícím za vyplnění kvízu a těšíme se na další účast v našich soutěžích.
Redakce Peníze.cz.

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.