Kam za akčními nákupy nejoblíbenějšího českého nápoje, piva?

PR článek | rubrika: FINEXPO | 1. 10. 2021
Vysoký nárůst cen energií či obalového materiálu dohnal téměř všechny pivovary, a to nejen v České republice, ke zdražení tekutého chmelového pokladu, piva, až o několik procent. Zájem o akční nabídky týkající se právě piva tak mezi zákazníky značně narostl. Kam se obecně vydat za akčními nákupy lahvového či plechovkového piva?
Kam za akčními nákupy nejoblíbenějšího českého nápoje, piva?

Zdroj: unsplash.com, Elevate

Komerční spolupráce

Supermarkety jako cenově nejvýhodnější možnost

Za nejpřívětivější ceny je balené pivo běžně prodávané v supermarketech, jako je Tesco, Lidl nebo Albert. Stejně tak je k dostání pivo v akci v PENNY, Globusu, Bille nebo Kauflandu. 

PENNY Market

Pivní nabídka PENNY Marketu je více než dostatečná, skládá se například ze Staropramenu, Gambrinusu, Svijan nebo Braníku. O tom, kdy je v PENNY pivo v akci, informuje akční PENNY leták. Pro alkoholické nápoje má PENNY leták vyhrazený samostatnou kategorii, ve které je nejrozšířenější právě pivo.

Co se týká piva ve skle, je k němu připočítána záloha na láhev, o jejíž výši zákazníka opět informuje akční PENNY leták. Prázdné láhve je následně možné vrátit v jakékoliv prodejně PENNY, ať už se jedná o PENNY Pardubice nebo Liberec.

Lidl

Jednou za čas se akční nabídky na chmelový poklad nachází i v Lidl letáku. Ten je k nahlédnutí buď na webu společnosti nebo na stránkách Kaufino.cz. Kromě Lidl letáku je možné slevu na pivo získat i v Lidl aplikaci, ve které jsou několikrát týdně aktualizovány akční nabídky. Za uskutečněný nákup navíc kupující obdrží los, díky kterému může vyhrát například slevu na příští nákup. 

Probíhá-li na prodejně tematický týden, kdy jsou součástí nabídky produkty ze zahraničí, naskýtá se zákazníkovi možnost ochutnání i zahraničních pivních speciálů, a to obvykle za poměrně nízké ceny. 

Albert

Výhodou nákupů v supermarketu Albert je oproti předchozím společnostem možnost zakoupení akčních produktů jak na prodejně, tak v online obchodě. Jestli se v současné chvíli nachází balené pivo ve slevě, se zájemci snadno dozvědí v akčním letáku. Albert leták je k nahlédnutí buď na stránkách společnosti, nebo na kaufino.com/cz/albert. Online nákup s rozvozem v současné chvíli Albert umožňuje v Brně, Ostravě nebo Olomouci. Pivní nabídka je opravdu rozsáhlá, a to jak v alkoholických, tak i nealkoholických verzích.

Další možnosti výhodného nákupu

Pro cenově výhodné pivní nákupy lze využít i služeb ryze online obchodů, jako je Košík.cz nebo Rohlík.cz. V tomto případě může zákazník stanovené ceny zjistit z pohodlí domova, a to bez nutnosti listování v akčním letáku. Existuje i spousta menších pivovarů, které své produkty prodávají za nižší ceny, avšak málokdy tato piva vyjdou cenově lépe než nákup lahvového piva v supermarketu, zato však zákazník ochutná něco nového.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Nejlevnější aplikace na trhu. Zpracujte si daňové přiznání pro fyzické osoby v roce 2024 v jednoduché online aplikaci. Pro naše čtenáře exkluzivní sleva 10 %.

DníHodinMinutVteřin
Slevový kód: PENIZE1O
Vyplnit přiznání

Pokud chcete řešit daně po staru, máme pro vás chytré formuláře.

A tohle už jste četli?

Air Bank a O2 startují Unity, nabídne víc slev od PPF

15. 4. 2024 | Petr Kučera

Air Bank a O2 startují Unity, nabídne víc slev od PPF

Air Bank a operátor O2 rozšíří výhody pro společné zákazníky z řad běžných spotřebitelů. Nově je nabídnou pod značkou Unity, do programu se později zapojí i další partneři ze skupiny... celý článek

Odeslání přes Balíkovnu jen za 30 Kč. Pošta láká na slevu

3. 4. 2024 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Odeslání přes Balíkovnu jen za 30 Kč. Pošta láká na slevu

Po celý duben mohou lidé odesílat zásilky přes službu „Balíkovna na adresu“ jen za 30 korun. Standardní cena je 109 korun pro registrované a 119 korun pro neregistrované uživatele.Speciální... celý článek

Banky lákají na nové bonusy. Tisíce získáte snadno

4. 3. 2024 | Petr Kučera | 4 komentáře

Banky lákají na nové bonusy. Tisíce získáte snadno

Za vyzkoušení účtu nabízejí peníze zdarma. A kromě toho třeba poznáte, že jiná banka je lepší než ta vaše. Koneckonců víc účtů v různých bankách se může hodit vždycky. Kam se teď podívat,... celý článek

Rekordní pokuta pro Elektrolux. Diktoval prodejcům ceny

13. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Rekordní pokuta pro Elektrolux. Diktoval prodejcům ceny

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vyměřil výrobci elektroniky Electrolux rekordní pokutu 125 milionů korun za dlouholeté protisoutěžní jednání. Firma pochybení přiznala a nepodala... celý článek

Řetězce zkoušejí, co jim projde, říká právnička o kouzlení se slevami

8. 2. 2024 | Pavla Adamcová

Řetězce zkoušejí, co jim projde, říká právnička o kouzlení se slevami

Řada obchodníků stále nepočítá slevy tak, jak by podle už rok platných unijních pravidel měla. Cenovkami často matou zákazníky. „Ta vynalézavost je neuvěřitelná,“ říká v rozhovoru Veronika... celý článek

Partners Financial Services