Rohlik.cz spouští výdejní boxy i venku. Nákup doručí do hodiny

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 28. 11. 2020 | 3 komentáře
Rohlik.cz spouští výdejní boxy i venku. Nákup doručí do hodiny
Rohlík Point
Zdroj: Rohlik.cz

Minimální hodnota nákupu jen stovka, doprava vždy zdarma a doručení do 60 minut. To nabízejí samoobslužné výdejní boxy Rohlík Point, které online supermarket Rohlik.cz postupně rozmístí v Praze a pravděpodobně i Brně.

První venkovní Rohlík Point funguje od listopadu u stanice metra Střížkov (Prosek Park), druhý u bytového komplexu Garden Towers v Olšanské ulici na Žižkově, třetí se otevře u čerpací stanice MOL na Olbrachtově ulici v Krči. Do roka by takových míst mělo být kolem stovky.

Rohlik.cz už od roku 2018 provozuje víc než třicet výdejních boxů uvnitř budov, ty ale nejčastěji fungují jenom pro zaměstnance firem, v jejichž prostorech jsou umístěné. Několik vnitřních boxů je od loňska dostupných i pro veřejnost, hlavně v obchodních centrech Westfield Chodov a Centrum Černý Most.

Rohlík PointRohlik.cz

Rohlík Point

Do venkovních boxů si můžete objednat nákup už od 100 korun (při doručení domů je minimum 500 korun), doprava je přitom vždycky zdarma. Vyberete si časový interval a pak už jenom čekáte na SMS ohlašující připravení nákupu k vyzvednutí.

Když si nezvolíte jiný čas, objeví se nákup v boxu už do 60 minut od objednání. Na obrazovce zadáte PIN kód, který vám přišel na mobil, a tím odemknete své přihrádky. Poznáte je díky tomu, že se graficky ukážou na displeji a zároveň se rozsvítí.

Součástí Rohlík Pointu je i chladicí sekce, aby mohl být nákup rozdělen na čerstvou a trvanlivou část. Díky tomu si můžete objednávat z kompletního sortimentu Rohlik.cz. Doručený nákup byste si pak z boxu měli vyzvednout během tříhodinového časového rozmezí.

Své výdejní boxy postupně rozšiřují také e-shopy jako Alza nebo Mall, letos v létě je představila internetová lékárna Pilulka a na podzim i doručovací služba Zásilkovna.


Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Srovnávat se vyplatí

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+50
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 3 komentářů
Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

Banky mají víc chránit klienty před podvody. Za první chybu odškodnění, chce EU

29. 2. 2024 | Olga Skalková | 2 komentáře

Banky mají víc chránit klienty před podvody. Za první chybu odškodnění, chce EU

Evropská unie chystá balíček zvaný PSD3/PSR. Má zlepšit ochranu a bezpečnost spotřebitelů. O novinkách, jejichž definitivní podoba teprve vzniká, mluví v rozhovoru europoslanec Ondřej... celý článek

Pozor na nový trik u bankomatů. Platíte za to, co nechcete

27. 2. 2024 | Pavla Adamcová | 2 komentáře

Pozor na nový trik u bankomatů. Platíte za to, co nechcete

Síť bankomatů Euronet v Česku strhává lidem poplatek za službu, kterou si ve skutečnosti neobjednali – nebo ji nakonec ani nedostali. Některým velkým bankám se takové klamání jejich... celý článek

Místo parmazánu levná náhražka. Restaurace šidí hlavně na surovinách

23. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Místo parmazánu levná náhražka. Restaurace šidí hlavně na surovinách

Státní zemědělská a potravinářská inspekce loni kontrolovala dohromady 194 stravovacích provozoven. Zjistila, že nepravdivé a zavádějící informace poskytovala zákazníkům čtvrtina z... celý článek

Z čísla banky volá podvodník. Úřad zpřísní pravidla

23. 2. 2024 | Petr Kučera

Z čísla banky volá podvodník. Úřad zpřísní pravidla

Český telekomunikační úřad (ČTÚ) přichází s konkrétními návrhy, jak bojovat s novým druhem podvodu. Cílem je omezit takzvaný spoofing – kvůli zneužití telefonního čísla má spotřebitel... celý článek

Největší obchodní centra v Česku a kdo je vlastní. Projděte si přehled

22. 2. 2024 | Pavla Adamcová

Největší obchodní centra v Česku a kdo je vlastní. Projděte si přehled

Která nákupní centra patří mezi deset největších v republice? Jaké mají majitele a kolik jich je z Česka? Tady je žebříček.

Partners Financial Services