Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Dluhopis, nebo akcie? Hledáte tip na vyvážený poměr?

| rubrika: FINEXPO | 16. 11. 2015 | 1 komentář
Investujte do fondů, které denně sledují pohyby na trhu. Při odchylce od kurzu investice přesměrují.

Toužíte po nástroji, který za vás vyřeší otázku, zda je vhodná doba pro investici do akcií, nebo dluhopisů? Přejete si také snížit vliv vašich emocí, především strachu z případné ztráty, touhy po zisku nebo nepřesného způsobu myšlení? S ČSOB to jde! Fondy ČSOB Flexibilní portfolio* a ČSOB Flexibilní plán* používají počítačem řízený model, který hodnotí vývoj na finančních trzích a porovnává vhodnost investice do akcií a nástrojů s pevným výnosem. Vybírá složku, která je v danou dobu výnosnější. Finální slovo ale mají renomovaní analytici a portfolio manažeři ČSOB. „Další výhodou flexibilních fondů je fakt, že algoritmický přístup investorům brání chybovat na základě jejich aktuálního emočního rozpoložení,“ upozorňuje Jan Barta, předseda představenstva ČSOB Asset Management, a pokračuje: „Jak již bylo řečeno, výnos klienta je postaven na unikátní kombinaci matematického modelu a práce portfolio manažera. Ten kromě finálního rozhodnutí o směřování fondu vybírá regiony a obory, do kterých fondy investují.“

Rychlá a pohotová reakce v investicích mnohdy znamená rozdíl mezi ziskem a ztrátou. ČSOB Flexibilní plán sleduje spíše konzervativnější přístup a je vhodný pro opatrnějšího investora. ČSOB Flexibilní portfolio se naopak orientuje více na růst a bude vyhovovat odvážnějším investorům. Každý si tak může vybrat, co je přirozenější jeho investičnímu naturelu.

* Jedná se o podfond belgického investičního fondu Optimum Fund.


UPOZORNĚNÍ

Hodnota investice a příjem z ní mohou v čase kolísat. Návratnost investice není zaručena. Tento materiál má pouze informativní charakter a nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku. Podrobné informace včetně informací o poplatcích a rizicích naleznete v dokumentu Klíčové informace pro investory (v češtině) a v dokumentu Jak se stanovuje produktové skóre (v češtině) a/nebo v prospektu fondu (v češtině, ve slovenštině nebo v angličtině), dostupných na http://www.csob.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře.

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

0
Ano
Ne

Diskuze

19. 11. 2015 | 23:08 | josef

Jo to jsou skvele nastroje - kupujete draze, prodavate levne...... více

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK