PF 2011 přeje server Peníze.cz

| rubrika: Co se děje | 1. 1. 2011
PF 2011 přeje server Peníze.cz
Jaký byl starý rok a co nás čeká v tom novém s letopočtem 2011? Někdo na přelomu roku bilancuje, jiní si dávají novoroční předsevzetí, další oslavují. Všem čtenářům serveru Peníze.cz přejeme, ať pro ně letošní novoroční přípitek symbolizuje rok plný úspěchů a splněných přání.

Vážení čtenáři!

Děkujeme za přízeň v roce 2010, který byl vzhledem k doznívající recesi a řadě změn, které to pro řadu z Vás přineslo, velmi náročný. Ani rok, který nás čeká, nebude nejspíš jiný. Čeká nás mnoho změn, spojených s řadou úsporných opatření, která se dotknou jak celé české společnosti, tak peněženky každého z nás. Ne náhodou proto jedno z investičních doporučení z nedávno zveřejněného článku na našem webu nabádá: investujte do vztahů.

Věřme nicméně, že nás česká ekonomika, navzdory některým skeptickým předpovědím, znovu příjemně překvapí, a že se to projeví v poklesu nezaměstnanosti a zlepšení celkové nálady v naší zemi. I proto, že se několikrát potvrdilo, že lidská víra skutečně hory přenáší. Ale také, že s úsměvem jde všechno líp.

Server Peníze.cz vám znovu hodlá být v tomto směru nápomocen. Chceme vám svými informacemi, radami a tipy pomoci řešit nejrůznější problémy či složité životní situace, poradíme vám také triky, jak postupovat co nejefektivněji, což ušetří váš čas i peníze.  Velkou měrou by nám k tomu měla pomoci nedávná změna vydavatele.

Již dnes můžete ostatně na stránkách našeho webu najít první inovované kalkulačky, odpovídající realitě roku 2011. Úpravy čekají i ty další. Neméně velkou pozornost hodláme věnovat také naší poradně a vašim tipům.

Nechceme předčasně prozrazovat, co vše nového chystáme, věříme nicméně, že vás tyto změny zaujmou a budou ku prospěchu věci.

Anketa

Myslíte si, že se budete mít za rok lépe než nyní?

Konec starého a začátek nového roku přináší nejen trochu nostalgie, ale také veselejší pohled na svět. Přejeme vám tedy, abyste měli v novém roce co nejčastější důvod k chápavému úsměvu.

Děkujeme všem čtenářům za přízeň i náměty, pečlivě zaznamenáváme i případná kritická slova. Kromě symbolického pozvednutí číše přejeme všem co nejvíce pohody a spokojenosti v roce 2011. A protože v tomto roce proběhne koncem března sčítání lidí, domů a bytů, rádi bychom vám rovněž popřáli, aby, až sečtete koncem roku 2011 veselé či příjemné chvíle jednoznačně převážily nad těmi smutnými nebo nepříjemnými. A stejně tak plusy nad minusy.

Redakce serveru Peníze.cz

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.