Churning aneb Jak motivovat vázané zástupce k odírání klientů

Měsíční výpis obchodů na několika desítkách stran. I tak může vypadat churning v praxi. Stačí "správně" motivovat vázaného zástupce a klient je v pasti. Motivace k nadměrnému počtu obchodů nemusí být složitá. Stačí "vhodně" nastavit provizní systém.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

24. 2. 2011 11:18 | Laďka Žáková

Dobrý den všem, zaujal mě tento článek, protože právě zpracovávám diplomovou práci na téma "Pracovní motivace". Kdybyste měli chvíli, prosím vás o vyplnění dotazníku týkajícího se této problematiky. Nezabere vám víc než 5 minut a je anonymní. Předem díky. Dotazník: http://uroven-pracovni-motivace.vyplnto.cz/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 2. 2011 18:45 | Richard

Dobrý den, také díky, dnes mi nějaká paní volala, jak super CV mám a připadala mi taková až moc ukecaná a fajnová na makléře, nakonec jsem souhlasil s pohovorem, .. kašlu na to!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2011 21:56 | Pepa

Dobrý den, zrovna dnes jsem tam byl na pohovoru. Takže Vám děkuji a této společnosti se obloukem vyhnu.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2010 13:19 | Semuli

Zdravím všechny, kteří by se chtěli ucházet o zaměstnání ve společnosti STRATTON PRAGUE. Pracoval jsem tam formou podobné OSVČ a po sladkých řečičkách ohledně výdělku, o různorodosti práce, finanční podpoře v podobě záchranné brzdy, kdyby se Vám ze začátku nedařilo apod. jsem se dostal k telefonu a volal a volal a volal... Pracovní doba od 8 - 17h, s kterou jsem byl obeznámen neplatí. Děláte tam přesčasy téměř do 18h a to Vás k tomu výslovně nutí!Ale zkuste si jít zapálit místo v 10:40 v 10:38 nebo si dělat kafe 2 min po polední pauze! Abych to shrnul - odpracoval jsem tam měsíc a v polovině druhého měsíce jsem očekával peníze. A EJHLE! Nemáte žádného klienta, s kterým byste uzavřel obchod aspoň za milion? To je podle nich zcela běžné (mě lidi odmítali, když jsem s nimi chtěl uzavřít obchod na minimální částce 300 tis, tak nevím, kde ty milionáře hledají) a chcete po nás výplatu? Najednou se všechny lži vyřítili na povrch, vše mi zapřeli a já po odpracovaných 185 hodinách za měsíc, kde jsem mlel do telefonu pořád jedno a to samé, tak jsem dostal nula korun! Takže díky společnosti Stratton jsem docela v maléru, neboť vše, co člověk potřebuje platit, tak nemá z čeho a nikoho to nezajímá. STRATTON = sliby,buzerace,magořina,žádný čas na život a nulová výplata. Věřím, že tento příspěvek pomůže všem, kteří se rozhodují, zda tam mají nastoupit.OPRAVDU TO NEDĚLEJTE!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 10. 2010 18:47 | honza

BFC Capital se přejmenoval na nově vzniklou společnost Capital Quest..
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Dvořáček

podnikatel, Rudolf Jelínek

David Rath

politik a kriminálník

Pavel Dvořáček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
David Rath
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services