Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 38 komentářů)

31. 5. 2022 17:59 | Petr

Oprava: s nejlépe vychází při porovnání Cofidis.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2022 17:56 | Petr

Zadejte do vyhledávače srovnání půjček. HC jako jediná má uvedené RPSN přes 30 procent. To znamená, že při splácení půjčky na 60 měsíců zaplatí klient přes 100% úrok, tedy dvojnásobek půjčené částky. Nejlépe je ve srovnání Cookies s RPSN s přibližně 12 %.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2022 19:21 | Kateřina

Jak dlouho jdou poštou podklady k podepsání smlouvy děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2022 11:55 | Jana

Už od listopadu řeším vrácení peněz zpět na můj účet. Před měsícem jsem zaslala vše co po mě H.C chtěl včetně výpovědi. Výpověď potvrdili, peníze nevrátili. Nebyla to žádná závratná suma ale 1200 na chodníku nenajdu. Prostě jsou to zloději a lichváři se státním požehnáním.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2022 21:43 | Nespokojený

Upřímně vedle HC i česká státní správa vypadá jako moderní a kompetentní podnik. Jak na hotlince, tak v partnerských pobočkách (Tesco finanční služby) sedí naprosto otrávení a nekompletní jedinci znaveni životem. Nulová ochota cokoliv řešit. Sjednání pujčky vypadá jako středověký rituál, HC nemá vlastní pobočky, takže chodíte k jakýmsi partnerům. Tam zas nic neví, trvá jim hodinu nebo víc vyhrabat nebo vytisknout podklady. Následně je posílají poštou HC, obyčejným psaním. Poštou v roce 2022. Takže tak za dva týdny od sjednání půjčky máte peníze na účtě. Takhle bizarní systém nemá asi žádná banka v ČR, možná ani na světě.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2022 11:12

Zdravím úžasné Homecredit, díky které jsem přišla o práci kvůli tomu, že jsem se tam neměla jak dostat a zabavili mi kvůli jedné splátce auto na leasing :)) a ještě lžete že jste tu minulý týden byli. Leda h*vno :)))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 11. 2021 15:33 | Roman

Lichvarska společnost,pozor na ně.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 9. 2021 20:55

Nepříjemný arogantní lidi vyžadují stále po vás něco a když jim to pošlete stále se jim něco nelíbí
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2021 18:25 | Monika

Dnes mi homecredit z ničeho nic zablokoval správce financí. Důvod byl prý interní, nevíme nic. Nedostanu se tam, mám tam půjčku a věc na splátky. Po zeptání se jako kam a co mám splácet, když neuvidím částky atd mi bylo řečeno, že mi chodí mail. Exekuce ani nic podobného neořipadá v úvahu..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 4. 2021 21:41 | Radek Ruml

Televizi na splatky
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2020 11:48 | Jarda

Dobrý den,jak čtu příspěvky na Home Credit,tak mám zkušenost naprosto stejnou.Jen jednou jsem chtěl úvěr na obyčejnou televizi.Byl zamítnut.Když jsem chtěl po telefonu zjistit důvod,bylo řečeno,že z interních a obecních důvodů.Jednání jejich zaměstnance bylo absolutně neseriozní.Stálé výmluvy a konkrétně neřekl nic.Nakonec položil telefon.Opravdový odborník,který nám má rád pomoci.Nikdy jsem s touto společností nic neměl a také už mít nebudu.Varuji další zájemce,jděte raději ke konkurenci.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2019 8:38 | Jitka

Používám Šikovnou kartu od Home Creditu a jsem moc spokojená.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2017 9:49 | Terka

I já měla vždy dobré zkušenosti s HC,vždy jsem platila včas,práci také mám ..potřebovala jsem půjčit 20 tis.ale zamítnuto,takže už i já končím a chystám se najednou vše doplatit ať je klid.Jo a taky jsem čekala na vrácení úroků za řádné placení,nevěřím,že mi ještě příjdou :-)
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 11. 2016 15:39 | Lucie

I me byla pujcka zamitnuta.Duvod interni kriteria.Rekla bych,ze jsem si od spolecnosti Home credit nekolikrat pujcila a vzdy predcastne splatila a asi to je duvod,ze nejsem nejlepsi klient.Spolecnostem se dari lepe na klientech,kterym napari pokuty pri spatnem splaceni atd.Mela jsem s Home creditem vzdy bezproblemovy vztah,ale ted uz vymenim za jinou spolecnost.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2013 10:25 | Marian

Vytáhli všechny informace a údaje. Pak mi zaslali opravdu "rozumnou" odpověď: Důvod zamítnutí:Klient nesplňuje interní kritéria společnosti.
2x jsem psal co to je a nikdy jsem se odpovědi nedočkal. Nebrat. Cetelem v pohodě.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2011 9:18 | sona

my mame uplně tu stejnou skušenost. ještě nám řekli že si mame pujčit od rodiny
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 1. 2011 9:21 | Víťa

Dobrý den, rád bych reagoval na prohlášení paní Dobšíkové z HC. To co tvrdí paní Dobšíková se absolutně nezakládá na pravdě. Měl jsem problémy se splácením,a chtěl jsem se domluvit s touto firmou na jiném splácení, firma mě sprostě odpálkovala s konstatováním, že porušuji smluvní podmínky. Nedalo se s nimi vůbec o ničem jednat.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2002 10:27 | TGP

Provedl bych mírnou opravu - Home Credit už dávno není dvojkou, Cetelem ho díky silné expanzi v obchodních řetězcích opět předehnal.
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Kočka

podnikatel

Martin Roman

manažer, ČEZ

Jan Kočka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Martin Roman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services