Diskuze - Osobní účty

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 46 komentářů)

4. 11. 2011 9:24 | Carollen

Už asi rok mám účet u Fio banky a nemůžu si na nic stěžovat. Odešla jsem od KB kvůli poplatkům za téměř každou akci, položky, výběry, výpisy, zůstatky apod. Fio má téměř vše zdarma až na nějaké platby do zahraničí nebo výběry z bankomatů.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 8. 2011 10:14 | Beta Lučková

Tak trochu souhlasím. Mám účet u mBanky asi 4 roky, jsem jednoduchý klient, donedávna byly mé transakce zdarma, ale už tomu tak není. Neplatím kartou v obchode tudíž musím platit za výběry z bankomatu, protože zdarma to mají jen ti co mají obrat na karte vyšší než 4000 mesíčne. Bráním se placení kartou, mám ráda fyzické peníze. Jsem z mBank trochu sklamaná, pretože zdarma to už tam neplatí, mají už pár podmínek. Beta.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 7. 2011 8:38 | La_da

Mám účet u mBanky od samého rozjezdu, nezaplatil jsem ještě ani korunu a služby pokrývají mé veškeré potřeby. Spořící mám u Axa, vše bez poplatků, pojištěno, příkazy v rámci banky okamžité, do ostatních bank taky rychle, takže žádný problém. Doporučuji přechod všem chytře uvažujícím lidem.
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2011 21:49 | Václav

Zdravím též - na dotaz Jany: Vklady ve FIO jsou standardně pojištěné, platební karty k účtu mám dvě zcela zdarma, mají síť vlastních bankomatů (poplatek 0) nebo lze udělat výběr z bankomatu ČSOB (6 Kč) ostatní za 30 Kč, obdoba spořitelního Servis 24 je internetové bankovnictví, proti spořce podstatně intuitivnější a přehlednější, z domova jde definovat další subúčty (např. spořící) a převádět mezi nimi on-line, v pohodě jde nastavit jakékoliv hlásiče, tj. denní zůstatky, transakce in/out, od ČS jsem odešel před půl rokem, s FIO jsem nadmíru spokojen. Václav
+437
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 2. 2011 11:43 | klioš

FÍÍÍ . . . a peníze jsou pryč! JOO banka.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2011 8:18 | JANA

Zdravím a mám dotaz na Fío banku,zda je garantována státem a jak to platebními kartami a kde je bankomat na výběr,jestli mají něco takového jako je servis 24,kde mi zasílají zůstatky a příchody peněz*moooooc děkuji JANA
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2010 19:06 | Franta Kopecky

Nejsem bankovním prodejcem , píšu protože me občas nase...ou chytrý řeči českých vševedů který si nevidí na špičku nosu. Vše jsou obvykle kecy, jde o prachy. Bez poplatku a vše zdarma je jediná banka - FIO. Tečka. Bez podmínek a keců kolik jak byk a jestliže pakliže. FIO. Nic jinýho. A můžete si zase chytře kecat. Franta
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 11. 2010 10:04 | Jirka

Jaké má FIO úroky např.ze 100tis.Kč? A jsou tam vklady pojištěné? A jak je to s výběrem z bankomatů - to mohu z kteréhokoliv a bez poplatků?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 11. 2010 9:02 | Káťa

Ještě lepší je FIO banka. Tam taky neplatíte vůbec nic a úroky z vkladu jsou vyšší.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 10. 2010 15:25 | Jan Ackermann

Dobrý den, Váš pocit je správný. Platíte za to, že vaše banka má trvalé obraty a nějaký ten průměrný zůstatek na účtech. A to není výhodné-pro Vás, neboť platíte bance za to, že banka může vydělávat peníze. Ať se tedy s Vámi o svůj zisk banka podělí, to by bylo vyvážené. Zkuste svůj pocit tedy poslechnout a hledejte zda najdete něco více. Podle mého názoru cokoliv co zhodnotí vaše peníze méně než kolik je inflace, tak je špatné. Chce to odvahu opustit známé vody a to co mají všichni ostatní. Vždy posuzujte za co platíte a co Vám to přinese z dlouhodobého pohledu? Mnoho štěstí a krásný den Jan Ackermann
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 9. 2010 8:21 | Maja

Keď máte 100% zľavu na poplatku za vedenie účtu, tak si tam pridajte aj výbery z bankomatu zdarma ako ďalšiu službu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2010 15:32 | jiris15

Dobrý den, mám osobní účet u České spořitelny, balíček na 3 položky a při celkových měsíčních vkladech přes 100000,- Kč mám 100% slevu na poplatcích a ještě vydělávám desítky korun měsíčně na úrocích. Přestože ČS nepatří zrovna k levným bankám, tak to funguje a není to vůbec špatné.Platím pouze 6,- Kč za každý výběr z bankomatu.
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2010 13:16 | daje

Ve spořitelně jsem platil 200 kč měsíčně v Mbank 0kč i když zavedou tzv. poplatky. Není co řešit :)))
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 8. 2010 6:47 | Ládin

Mbank má málo pevných poboček po republice, je to spíše internetové bankovnictví. Vše se dozvíte na stránkách www.mbank.cz Nejlepší banka bez poplatků se kterou jsem se setkal!
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 6. 2010 10:11 | Marešová Marie

Jsem pojišť. zprostředkovatelem /VPA/ a musím mít tzv.transferový účet. Dosud jsem ho měla povinně u RB, nyní však uvažuji o přechod k jiné bance, která by mi ho umožnila zřídit. Zatím mám jedině info o této možnosti u Poštovní spořitelny k postkontu, existuje ještě i jiná možnost?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2010 21:14 | Míla

Neváhej a přejdi k M-bank. Běžný účet naprosto bez poplatků (tedy pokud dodržíš pár pravidel viz jejich web).
Mám u nich účet dva roky a za vedení běžného účtu jsem nezaplatil ani korunu.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2010 10:18 | Jarda

Jsem klientem KB, na běžném účtě jsem stále slušně v plusu, když mi přijde výpis, tak přemýšlým, že změním banku, protože mi každý měsíc odečtou cca 170,-Kč, dalších -200,-Kč za kartu a z 80.000,- mi připíší tučný úrok 0.52 Kč. Zdá se mi to nevýhodné.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2010 14:31 | daniela jošková

Dobrý den, chtěla bych si u vás založit účet BERUŠKA,,zajímá mě co k tomu potřebuji za doklady děkuji a prosim o odpověď,,,
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2010 18:07 | Janča

Jsem klientem mBank už více než dva roky a nemohu si stěžovat. Vedení účtu zdarma, převoby kamkoliv zdarma a tři výběry kdekoliv zdarma!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2010 21:21

Jsem klient též GeMoney banky,ale na jejich jednání si nemůžu vůbec stěžovat.Vždy jsem odcházel velmi spokojeny.Jen co mi vadí poplatek když potřebuji v bance něco zaplatit nebo dát peníze na účty.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Teplý

podnikatel, Madeta

Petr Brůna

podnikatel, Husky

Milan Teplý
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Petr Brůna
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services