Diskuze - Podílové fondy

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 99 komentářů)

21. 2. 2008 12:43 | xpavel

kazdopadne to, ze tyhle stranky ted nestoji za nic si uz nemysli jen osazenstvo penize.cz a agentura, ktera tyhle stranky udelala....
ono kdyz si tolik lidi stezuje, tak na tom asi neco bude ne?:-) a neni to o prirozenym kozervatorismu cesky populace vuci zmenam... tahle zmena se proste nepovedla, coz je sice muj subjektivni nazor, ale jelikoz tenhle nazor ma spousta jinych uzivatelu, tak se z toho stava objektivni fakt. Klidne mejte novej design, ale proboha at je to prehledny a funkcni, coz tehnle pripad evidentne neni....

a to ani nemluvim o vcerejsku, kde se nedal odeslat prispevek a furt se objevovala hlaska "chybny kod"....
oooo Boze vrat nam stary penize.cz
+124
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2008 12:19 | stowaway

Ať jste udělali cokoli, projevilo se mi to tím, že v prohlížeči Opera se mi teď tabulky ( třeba přehled fondů ) nezobrazí vůbec - a tedy odpadají starosti s porovnávačem - není do něj co dát...fakt děkuji...:-((
+115
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 2. 2008 11:15 | redakce

Citace - investor / 30.01.2008 11:37

Netroufám si komentovat vzhled,ale z funkčnosti jsem moc smutný. Když si dle svého zadání vytvořím tabulku vybraných fondů a potom si vyberu detail jednoho z nich po návratu do původní tabulky z mého výběru už moje tabulka (vlastní výběr) neexistuje a je tam základní. Rozčiluje mě výběr z tisíců málo přehledných vyriant, které v mém výběru nefungují. Škoda dříve jsem byl spokojený.

Dobrý den, vytváření vlastních výběrů opravdu nefungovalo. Chybu jsme opravili a nyní můžete z vámi sestavené tabulky přecházet na detaily podílových fondů a vracet se zpět, aniž byste o svůj výběr přišli. Rovněž jsme zprovoznili našeptávač, kterým si můžete snadno najít konkrétní fond, který hledáte. Za komplikace, které se po spuštění portálu objevovaly, se omlouváme.
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 2. 2008 15:08 | ingkrtek

To Petr:
....no pokrok je pokrok Petře, to máš pravdu...tady je ale hlavně pokrok v reklamě a prodeji finančních produktů, tak-že hlavně stránky pro jitrničky a negramotné !!!
+127
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2008 16:04

a co teprve ten vecne otravny spam "BOHATNETE S JEDNICKOU" Idioti!!!
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 2. 2008 16:04

a co teprve ten vecne otravny spam "BOHATNETE S JEDNICKOU" Idioti!!!
+66
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2008 17:43

Nejhorší ale je, že se k našim komentářům nikdo ani nevyjádří, že se o Vaše ( naše) názory nezajímají. Jako by tento server vedli Paroubek s Topolánkem -:) !!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2008 11:37 | investor

Netroufám si komentovat vzhled,ale z funkčnosti jsem moc smutný. Když si dle svého zadání vytvořím tabulku vybraných fondů a potom si vyberu detail jednoho z nich po návratu do původní tabulky z mého výběru už moje tabulka (vlastní výběr) neexistuje a je tam základní. Rozčiluje mě výběr z tisíců málo přehledných vyriant, které v mém výběru nefungují. Škoda dříve jsem byl spokojený.
+51
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2008 22:59 | Ert

Prosím Vás, nejenom grafika a organizace, ale ani funkce v pozadí nefungují. Když si zadám vyhledat peněžní fond se vstupním poplatkem = 0, tak by to mělo najít minimálně ČP Invest. Tohle ale evidentně nefunguje. Vraťte se, prosím, k původnímu webu.
+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2008 23:23 | jajsem

ahoj
+97
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2008 23:28 | tlustej

zase někdo chytrej připadám si už jako blázen že nic neměním a všichni dělají něco nového, krásného , přehledného a jinak úžasného ale já se ptám _ komu tim posloužíte...!!!DQXYS
+57
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2008 21:07 | Jan

co Ti za to dali?
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 1. 2008 17:55 | Petr

Souhlas, že některé části nových stránek jsou nic moc, ale logo z finančník.cz a podobné? Ty jsi asi hodně velký paranoik :-). Myslím, že už se to tu obecně docela přehání s reakcemi na nový design. Pokrok je pokrok a když má někdo problém s novými věcmi, tak mu asi není pomoci. Začínám si docela zvykat a většina věcí je tu super. Petr
-66
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 1. 2008 17:35 | 'Ukradeny' logotyp

Vase logo podezrele pripomina to z FINANCNIK.CZ
+69
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 1. 2008 19:11

Maj to tady jak v manželství.Co si neuděláš sama to nemáš
+50
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 1. 2008 18:59 | slavuja

Začínám se docela bavit. Už jsem se smířila s tím, že na Peníze se přijdu podívat pouze na některé články. Mám zadané portfolilo a to mi dává opravdu aktuální informace staré tak 3 dny, což při dnešním překotném vývoji je docela sranda. Na to snad ani nepotřebuju internet. Vidím zde paralelu s případem Radiožurnál. Tam chtěla být paní ředitelka také moderní a in a lidi to nějak nechtějí pochopit. Shrnutí: jsem já i vy všichni, kteří si stěžujete, nepřístupná moderním trendům a nechápu, že to všechno tvůrci dělají pro mé dobro. Hledám jinde - zatím jsem nenašla, poraďte
+72
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2008 18:12 | Lamák

Dobrý den,
věřím že pracujete na zlepšení těchto stránek. Tohleto je prostě strašné. Nemusíte být originální. BUĎTE jen výborní
+47
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 1. 2008 18:06 | lino

Uz 30 minut hledam diskuzi k podilovemu fondu sporotrend:o(((( Nechapu, nerozumim,, Stale jsem nenasel.... Bud jsem blby ja nebo tvurce... Odchazím.... Nejhorsi na tom je ze jste byli skvelí nez jste presli na nove stranky:o(((((((((((((((((((
+55
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2008 10:13 | Adam

Bohužel, je to opravdu špatné. Nepřehledné, pomalé, chaos. Jste opravdu na nejlepší cestě tento server zlikvidovat. Moje dopručení: Rychle se vrátit k původní formě a na tento experiment zapomenout, dokud je ještě co zachránit. Jinak si budu muset bohužel najít jiný oblíbený peněžní server. Berte to prosím v dobrém a jako upřímné doporučení.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2008 4:48 | Oto

Design a koncepci připravila agentura Now Interactive:-((((
Kontaktujte nás JEN DO NÁS Now Interactive, spol. s r.o. Sabinova 7/707 130 00 Praha 3
Tel.: +420 222 211 130 Fax.: +420 222 211 400
Peníze.cz, finanční portál jinak

Projekt: Peníze.cz Klient: Salve Group a.s. Cíl projektu: Koncepční a grafický redesign úspěšného finančního portálu s cílem vytvořit nejlepší
finanční magazín na českém internetu Náš otisk: Koncepce, konzultace, modelace, design, XHTML a XSLT šablony, project management
Když jsme v létě 2007 vyhráli výběrové řízení na redesign jednoho z největších finančních
portálů, ještě jsme netušili, že se nám společně s klientem, společností Salve Group CZ,
podaří vytvořit zcela revoluční finanční magazín s prvky všech moderních trendů
stávajícího internetu. Výsledkem 4 měsíční práce byl nejprve nový logotyp a hned poté
12.12. ve 12:12 spuštění nového portálu Peníze.cz. Použili jsme koncepční prvky tzv. webu
2.0 - kombinujeme redakční tematické články společně s uživatelskými vstupy. Uživatelé
mají možnost psát své vlastní články a vkládat fotografie, publikovat rady a tipy,
připravovat ostatním ankety nebo kvízy a celkově tak sdílet s ostatními uživateli v rámci
komunity své znalosti.
Více na: http://nowinteractive.cz/reference.php
info@nowinteractive.cz
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Nečas

politik

Jiří Šimáně

podnikatel, Unimex Group

Petr Nečas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Šimáně
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services