Diskuze - Podílové fondy

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 99 komentářů)

17. 1. 2008 22:22 | jarda_ptacek

víte o něčem lepším ? www. ... poraďte
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 1. 2008 17:08

Design a koncepci připravila agentura Now Interactive!!!! :-((((
-38
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2008 16:42 | KOSTA

Je problém se vrátit ke "Starému" zpracování? Přehlednost,jednoduchost a kouzlo tohoto serveru je pryč!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2008 16:27 | peca

nevíte někdo, kde najdu podobné stránky, které by informovali člověka o průběhu trhu, tak jak kdysi informovávaly staré www.penize.cz???
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2008 16:22 | peca

Proč? Pro boha proč - takové stránky? Aby se v nich čert vyznal :-( Předešlou verzi stránek hodnotím +10, nynější verzi stránek hodnotím -10.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2008 10:20 | Pavel J.

Můj odborný názor - zadavatel buď zcela opominul analýzu starého webu nebo se nechal totálně zblbnout cool tvůrci a jejich světovostí a vytvořil marketingový paskvil.. Výsledkem je nejen stádový interface "Idnesu" a toužebné očekávání stejné návštěvnosti, ale zároveň rezignace na jakoukoliv odlišnost (kterou obsah jen těžko dohoní).
A protože je v marketingová psychologie můj byznys, dovolím si tvrdit, že kromě fatálních designových seků si tvůrci neuvědomili, že pracují již s profilovaným segmentem a a jeho synergií a ne s obecnou masou, kterou je třeba zpracovat a roztřídit....
Vše ostatní už jsou jen přístavky na špatných základech. Ale stačí relativně málo, najít odvahu se trochu ohlédnout zpět a sebereflexe.
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 1. 2008 21:04 | Hanz

Vážení, pláčeme za staré dobré stránky. Ale myslíte, že si toho páni "tvůrci" nebo objednatelé tohoto "krásného" a "přehledného" vylepšení všimnou? Opravdu se domníváte, že ty naše stesky budou mít vyslyšení? :-) Našli jste tady nějaký spokojený komentář? Kdo zná odpověď?
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 1. 2008 19:34

Milý managemente těchto stránek. Jste tupí, dutí, primitivní nebo debilní????? Kdy dáte do pořádku tyto stránky????? Někdy je dobré přiznat chybu a napravit ji ale to vaše eminence prostě nepochopí. No nezbývá mi než vám popřát konec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 1. 2008 11:09 | Luděk

proč proč proč proč je v tomto webu takový nepořádek, proč je to tak nepřehledné, proč se zde nedá nic najít... já chci zpět své staré dobré peníze.cz..... moc prosím ... tohle to je fakt síla
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 1. 2008 18:18 | Svoboda

nepodařilo se mi po několikerém hledání najít svou osobní stránku - poraďte
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2008 18:10 | Jedlicka

Nechtel jsem tomu ani verit ale takovy zmatek co tady nabizite je az neuveritelny,je to chteny?
+50
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 1. 2008 21:57 | Marek

Hmm .... Co to je za stránky ???? Minulé BYLY LEPŠÍ !!!! :-)
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 1. 2008 13:54 | karel

Kde jsou výkonostní grafy od podílových fondů? Nepřehlednost, rychlá informace je utopie. Původní stránky byly nesrovnatelně lepší.
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2008 13:17 | robin

Přesně tak. Pokud je nějaká firma sebeméně závislá na své internetové prezentaci a chce velice rychle a bezproblémově zkrachovat, pak by si měla vybrat pro "vylepšení" svých webovek stejné odborníky, jako tady na penězích.cz. Předpokládám, že zanedlouho bude tento (dříve skvělý) server nabízet 50 000 Kč každému, kdo je navštíví. Škoda - snad je napadne se vrátit k těm stránkám původním.
+49
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2008 17:54 | jiří

vaše stránky byly přehledné a příjemné, bohužel to už není pravda
-15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2008 20:32 | Radek

S používáním těchto stránek končím. Dostat rychlou aktuální informaci za pár vteřin nelze. Kdo toto vymyslel musí být opravdu ...... Tak se mějte, jsem zvědavý na čísla návštěvnosti po inovaci.
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2008 17:25 | Jiří

Koukal sem na stránky této agentury, to je vtip??
Zajímalo, kolik penize.cz za tento paskvil zaplatili, "mladá perspektivní agentura" evidentně o světě financí neví vůbec nic, protože jinka by tyhle stránky nevypadaly jako Blesk, nebo Idnes.
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2008 13:00 | Oto

Design a koncepci připravila agentura Now Interactive.!!!!! :-((((
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2007 19:28 | slavuja

Nerada se připojuju ke kritickým hlasům, ale musím! Který "odborník" nastavil kurzy podílových fondů na 2 desetinná místa? I v MF Dnes vědí, že to musí být na 4. To snad není možné, že se vydáváte za odborný server. Jdu se podívat na www.fondy, jak radil diskutující přede mnou. Snad to bude lepší a nějaké to portfolio tam taky mají.
-17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2007 10:53 | libor

Zdravim, musim rici ze puvodni penize mi vyhovovali lepe. Cekal jsem par dni zda si zvyknu, ale moje deziluze se jen prohlubuje. Nastaveni je spusta, ale rychly pristup k zakladnim informacim jiz neni mozny. To smeruje na cely web, nikoli jen na tuto cast ktera mne irituje nejvic!!! Myslim ze vylepsovat jednotlive casti by bylo vhodnejsi.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dalík

lobbista a podnikatel

Jan Švejnar

ekonom

Marek Dalík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jan Švejnar
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services