Plyn je nejdražší v historii, cena povolenek padá

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 2. 3. 2022 | 10 komentářů
Eskalující válka na Ukrajině žene vzhůru ceny komodit.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

2. 3. 2022 15:23, Šťoural

Ještě že mi to dřevo roste na zahradě zadarmo. V domku mám technickou přípravu na krbová kamna, a tak až bude neúnosné topit moderně a pohodlně elektřinou... No a pak se historie vrátí o 100 let zpátky a budeme si domky vytápět neefektivně, pracně ale levně spalováním dřeva. Má to nepochybně své kouzlo, jen aby unijní hujeři skrze pohádku o Green dealu nezakázali pálení dřeva a pak i dýchání. Ovšem toho bubáka - CO2 - vyrábí skoro vše, třeba pečení chleba (ano ty díry jsou od něj), výroba alkoholu, kompost...

+20
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

21. 3. 2022 11:00 | Elena

Právě jsem dostala zpět svého bývalého manžela pomocí odborníků na kouzla lásky Dr. ISIKOLO. Můj manžel mě opustil kvůli jiné ženě. Byly to jen 3 roky našeho manželství. Nejbolestivější je, že jsem byla těhotná s naším druhým dítětem. Chtěl jsem ho zpátky. Dělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych ho přivedl zpět, ale vše bylo marné, moc jsem ho chtěl zpátky kvůli lásce, kterou jsem k němu choval, o všechno jsem ho prosil, sliboval jsem, ale odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém své kamarádce a ona mi navrhla, že bych měl raději kontaktovat kouzelníka, který by mi mohl pomoci seslat kouzlo a přivést ho zpět, nezbývalo mi nic jiného, ??než to zkusit. Poslal jsem zprávu kouzelníkovi, který se jmenoval dr nkosi, a ten mě ujistil, že není žádný problém a že do 48 hodin bude vše v pořádku. Seslal kouzlo a překvapivě mi po 48 hodinách manžel zavolal. Byl jsem tak překvapen, odpověděl jsem na hovor a jediné, co řekl, bylo, že je mu tak líto všeho, co se stalo. Chtěl, abych se k němu vrátil. kontaktujte DR ISIKOLO pro pomoc nyní. Zde je jeho kontakt. e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete ho také WhatsApp na +2348133261196.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2022 18:29 | Radek

Tto není podněcování k násilí - to je konstatování faktů...
Vždyť ve zprávách na ČT byla reportáž z Ukrajiny, kde z kamionu rozdávali zbraně a dali je každému, kdo natáhl ruku, bez jakékoliv evidence, kontroly dokladů ap.
Navíc, během války patrně spousta zraněných nebo zabitých vojáků svoji zbraň nechá někde ležet - a sebrat ji může kdokoliv. A schovat, prodat, použít na cokoliv...
Nezavírejte před tím oči.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2022 16:43 | Tomáš

Už se blížíme metě 1k€ za 1MWh pro koncáka (včetně daní, poplatků za distribuci..)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2022 9:13 | Pepa

Eko šílenci zapomínají na to, že rostliny potřebují CO2 k růstu a díky vyššímu obsahu CO2 máme vyšší úrodu plodin, stromy rostou v oblastech kde dříve nerostli a hlavně stromy budou mohutnejší a vyšší díky lepší dostupnosti CO2 v ozduší. Taky vyšší teploty znamenají, že máme více oblastí, kde se bude dařit plodinám.


Ti blázni co podporují globální ochlazování si vůbec neuvědomují to, že když se země začne ochlazovat na hodnoty co byli století, zpět tak budeme mít hladomor po celém světě, protože současná teplota a obsah CO2 ve vzduchu dokaže podporovat zemědělství co nás dokáže uživit.


Podporuji čistou krajnu, moře bez plastů, ale omezování CO2 je pitomost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2022 8:00 | Pag

Citace - Šťoural / 02.03.2022 15:23

Ještě že mi to dřevo roste na zahradě zadarmo. V domku mám technickou přípravu na krbová kamna, a tak až bude neúnosné topit moderně a pohodlně elektřinou... No a pak se historie vrátí o 100 let zpátky a budeme si domky vytápět neefektivně, pracně ale levně spalováním dřeva. Má to nepochybně své kouzlo, jen aby unijní hujeři skrze pohádku o Green dealu nezakázali pálení dřeva a pak i dýchání. Ovšem toho bubáka - CO2 - vyrábí skoro vše, třeba pečení chleba (ano ty díry jsou od něj), výroba alkoholu, kompost...
A proto jsem včera kupoval půlku nejlevnějšího chleba v prodejně Náš chléb za 42 korun, my vás ty piliny žrát naučíme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2022 7:55 | Pag

Tak nepodněcujte.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2022 20:41

Citace - Pag / 02.03.2022 18:53

Tak jsme darovali zbraně do války, největší strach mám kupodivu z tisícovek pistolí CZ 82 a z propuštěných zločinců z ukrajinských lapáků. Za pár měsíců nebo let tito zločinci budou přepadat klenotníky, směnárny, banky, jiné obchody, znásilňovat naše ženy a dívky, tak jak činí již dnes, děkujeme umaštěná paní ministr. Uvidíte.
Podněcování k nenávisti je trestný čin.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 3. 2022 18:53 | Pag

Tak jsme darovali zbraně do války, největší strach mám kupodivu z tisícovek pistolí CZ 82 a z propuštěných zločinců z ukrajinských lapáků. Za pár měsíců nebo let tito zločinci budou přepadat klenotníky, směnárny, banky, jiné obchody, znásilňovat naše ženy a dívky, tak jak činí již dnes, děkujeme umaštěná paní ministr. Uvidíte.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2022 17:13

us to nejde uzivit cesi omezuji vareni nekoupouse drahota nas vsechny dostane cesi v bide vlada nestoji za nic zdrazovani v cesku onicem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2022 15:23 | Šťoural

Ještě že mi to dřevo roste na zahradě zadarmo. V domku mám technickou přípravu na krbová kamna, a tak až bude neúnosné topit moderně a pohodlně elektřinou... No a pak se historie vrátí o 100 let zpátky a budeme si domky vytápět neefektivně, pracně ale levně spalováním dřeva. Má to nepochybně své kouzlo, jen aby unijní hujeři skrze pohádku o Green dealu nezakázali pálení dřeva a pak i dýchání. Ovšem toho bubáka - CO2 - vyrábí skoro vše, třeba pečení chleba (ano ty díry jsou od něj), výroba alkoholu, kompost...
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Tomáš Sokol

advokát

Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Tomáš Sokol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services