Fondee zjednodušilo registraci a jde na Slovensko

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 24. 9. 2021 | 12 komentářů
Česká investiční služba Fondee zjednodušila registraci a začíná působit i na Slovensku. Novou formu registrace umožnila Fondee změna brokera, tím je místo původního nizozemského Degira nově J&T Banka.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

30. 12. 2021 21:10, Janek

My máme s manželkou obojí, jak Fondee, tak Portu. Vzhledem k nízkému poplatku dětského účtu (jen 0,25% ročně) jsme zřídili Portu i oběma našim dětem. Snad jim to časem něco vydělá.

Pokud chcete někdo vyzkoušet investování Fondee nebo Portu s benefitem na čtvrt roku zdarma, stačí se zaregistrovat přes moji pozvánku níže:

Portu:
https://www.portu.cz/?pozvanka=kuglerz1027

Fondee:
https://www.fondee.cz/?referral=LBJIGYHC

Registrací přes moji pozvánku získáte Vy i já první 3 měsíce zcela bez poplatku.
Přeji úspěšné investování ať už s Fondee nebo Portu. Ať se daří :)

+5
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

4. 4. 2022 21:38 | Tomáš

Fondee - Jednoduché a srozumitelné i pro začátečníka, pěkné zhodnocení, žádný vstupní a výstupní poplatek, možno začít s vkladem 1000 Kč. Vyzkoušen i výběr prostředků a peníze máte ještě ten den připsané na účtu. Pro vyzkoušení možno využít kod PZMRITJZ při registraci a máte 3 měsíce investování bez poplatků.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2022 18:45 | Adam Bílek

Kód pro Fondee: Tohle je můj referenční kód u Fondee: 5C94QV32R. Proč ho sdílím? Protože když si přes něj vytvoříte investiční účet u Fondee, dostanete bonus: 3 měsíce budete mít u Fondee bez poplatků. A to se vyplatí! https://fondee.cz/?referral=5C94QV32R
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2022 17:24 | Pavla

Pro zájemce můžu poskytnout aktuální referenční kód: CXJGFZI9 na první tři měsíce bez poplatku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2021 21:10 | Janek

My máme s manželkou obojí, jak Fondee, tak Portu. Vzhledem k nízkému poplatku dětského účtu (jen 0,25% ročně) jsme zřídili Portu i oběma našim dětem. Snad jim to časem něco vydělá.
Pokud chcete někdo vyzkoušet investování Fondee nebo Portu s benefitem na čtvrt roku zdarma, stačí se zaregistrovat přes moji pozvánku níže:
Portu: https://www.portu.cz/?pozvanka=kuglerz1027
Fondee: https://www.fondee.cz/?referral=LBJIGYHC
Registrací přes moji pozvánku získáte Vy i já první 3 měsíce zcela bez poplatku. Přeji úspěšné investování ať už s Fondee nebo Portu. Ať se daří :)
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2021 7:20 | Tomáš

Investování s Fondee. Jednoduché a srozumitelné i pro začátečníka, pěkné zhodnocení, žádný vstupní a výstupní poplatek, možno začít s vkladem 1000 Kč. Vyzkoušen i výběr prostředků a peníze máte ještě ten den připsané na účtu. Pro vyzkoušení možno využít kod PZMRITJZ při registraci a máte 3 měsíce investování bez poplatků. Nebo stačí zkopírovat pozvánku https://www.fondee.cz/?referral=PZMRITJZ
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2021 22:23 | Adam Bílek

Tohle je referenční kód do Fondee: 5C94QV32R, který Vám přeposílá Adam Bílek. K čemu je? Když ho zadáte při registraci na www.fondee.cz a založíte si investiční účet, Fondee Vám 3 měsíce nebude účtovat žádné poplatky. https://www.fondee.cz/?referral=5C94QV32R
Doporučuji, funguje skvěle.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2021 21:17 | Martina

Investování s Fondee. Jednoduché a srozumitelné i pro začátečníka, pěkné zhodnocení, žádný vstupní a výstupní poplatek, možno začít s vkladem 1000 Kč. Vyzkoušen i výběr prostředků a peníze máte ještě ten den připsané na účtu. Pro vyzkoušení možno využít kod PZMRITJZ při registraci a máte 3 měsíce investování bez poplatků.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2021 10:41 | Venda

Podle mě je lepší Portu než Fondee. Můžete si tam totiž volit ETFka podle sebe. Tady připojuji kod pro bezplatné investování na Portu, který garantuje tři měsíce investování bez poplatku: vaclav5441. Za využití mého kódu předem děkuji!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2021 10:35 | Johanka z Parku

Přidávám referenční kód do Fondee, který zajistí jak novým investorům tak mě tři měsíce investování bez poplatků. Referenční kód stačí zadat při registraci účtu ve Fondee a hned se vám zobrazí, že nebudete mít účtovány poplatky. Budu vám vděčná když můj referenční kód při registraci do Fondee použijete. Zde ho tedy přikládám: 9F9KXP6X a držím palce at se vám s Fondee dobře investuje. Mě příjde, že je Fondee jednoduchá a uživatelsky přivětivá aplikace, která zhodnotí penízky lépe než spořicí účet. Ještě jednou díky pokud uvedete můj refernční kód 9F9KXP6X na investování tři měsíce bez poplatků.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2021 9:12 | ZK

Pokud chcete někdo vyzkoušet investování Fondee s 3 prvními měsíci zdarma (bez poplatku), stačí při registraci použít můj referenční kód: LBJIGYHC. Přeji úspěšné investování s Fondee. Ať se daří :-)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 9. 2021 11:13 | TP

Citace - Balů / 24.09.2021 20:37

Nikomu nevnucuji svůj názor, ale každý fond v první řadě myslí na zisk vlastníka, štědře ohodnotit své zaměstnance a nadhaněče, na vkladatele zbydou drobečky v hodnotě 2-5% nebo také ne, takže pokud si mám vybrat nakoupím akcie jistých dividendových titulů a pokud mám ztrátu či zisk je to můj problém, protože jsou to MOJE PENÍZE !!!!!!!!!!! Takže za mne - ani náhodou nedovolím aby na mých penězích vydělával.....tož asi tak...jinak každý svého štěstí strojvůdcem....
Nemohu tvrdit, že nemáte pravdu, ale zapomínáte, že naprostá většina lidí aktuálně není způsobilá sama na finančním trhu působit. Netvrdím tím, že by toho nebyli schopni, pokud by byli do toho ochotni investovat minimálně svůj čas... A pro začátek považuji služby jako Fondee za naprosto skvělou možnost se jak začít s investováním seznamovat... Za relativně malé školné, s minimálním rizikem... Rozhodně je to lepší varianta, než většina jiných "skvělých" investičních příležitostí, které jsou dennodenně laikům nabízeny... A samozřejmě, pokud někdo nabízí službu, dělá to z 99,99% s cílem na tom vydělat. A pokud by nevydělával, nebyla by dlouhodobě ani služba... To co píšete Vy, platí bez diskuze pro podílové fondy, přes Fondee a spol. se řadě poplatků dokážete vyhnout a časem i zjistíte, jak se vyhnout těm zbývajícím...:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2021 20:37 | Balů

Nikomu nevnucuji svůj názor, ale každý fond v první řadě myslí na zisk vlastníka, štědře ohodnotit své zaměstnance a nadhaněče, na vkladatele zbydou drobečky v hodnotě 2-5% nebo také ne, takže pokud si mám vybrat nakoupím akcie jistých dividendových titulů a pokud mám ztrátu či zisk je to můj problém, protože jsou to MOJE PENÍZE !!!!!!!!!!! Takže za mne - ani náhodou nedovolím aby na mých penězích vydělával.....tož asi tak...jinak každý svého štěstí strojvůdcem....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Oldřich Bajer

podnikatel, zakladatel NetCentrum

Jaroslav Brychta

finanční analytik

Oldřich Bajer
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jaroslav Brychta
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services