Podpora za zavřené provozovny: Příjem žádostí startuje

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 15. 1. 2021 | 7 komentářů
Podnikatelé se zavřenými provozovnami budou moci od pondělí žádat o peníze z nového dotačního programu nazvaného Covid Gastro - Uzavřené provozovny.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

18. 1. 2021 19:53, Radek

Program nefunguje. Od rána jsem se pokoušel vyplnit a poslat žádost, ale bez úspěchu. První průser byl, že jsem se musel registrovat do dalšího identifikátoru. Tentokrát to je AIS portál. Nechápu, proč se to nedá posílat přes datové schránky. No ale nakonec se mi podařilo na AIS portál registrovat- po několika hodinách.
Žádost samotnou ale nemohu vyplnit. Jen zaměstnance vyplňuji cca tři hodiny a mám vyplněné dva zaměstnance. Máme celkem cca sto zaměstnanců. Takže když nebudu spát, tak budu vyplňovat možná čtrnáct dnů v kuse.
Neřeším teď zda jsou dotace dobře nebo špatně. Řeším to, proč tyhle nástroje nemohou ze strany státu nikdy fungovat? Vždyť co se vyvine na základě poptávky státu, stojí za prd. Ať už to jsou tyhle žádosti, nebo pořadníky na covid.... Je to hnus Kdybych já měl něco takového spustit, tak by to fungovalo. A předpokládám, že za daleko menší peníze.

+11
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

26. 1. 2021 10:57 | Petr

Přesně tak viz dálniční známky 400 mil.za systém.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 1. 2021 5:15 | Michal

Dostanu podporu,když jsem zavřený v lochu ??
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2021 21:35 | Alžběta

Dobrý den, také se marně snažím přihlásit na portál AIS MPO.cz , nejdříve něšly smsky, teď zase stránka hlásí error. Nevíte někdo o nějaké lince, kde by se dalo dozvědět kdy to bude fungovat? Absolutně strašný nepřehledný systém, první žádost covid nájemné jsem vyplňovala 8 hodin, jelikož to 10x spadlo a načítal se každý úkon cca 5-10 minut. Nechápu, že se to nedalo podat jiným způsobem a jednodušeji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2021 21:31 | Gabriela

Portál nefunguje celý den, ani ve večerních hodinách ,kdy bych předpokládala že servr nebude přetížený,technická podpora nereaguje přes den vubec.Když telefon konečně dostne ten správný ton,je přesně 16.05 a dozvite se, že je po pracovní době. Tomu říkám katastrofa pod vedením vlády,rychlá pomoc všem kteří ji opravdu potřebují.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2021 10:09 | Veronika

Přesně tak ten portal nyní vůbec nefunguje. Já už registraci teda měla, z minulých žádostí o dataci na nájemné, ale včera, celodenní snaha podat žádost o covid gastro byla jedna velká katastrofa. Celý den se nemohla načíst ani stránka k přihlášení. Potom asi okolo 5 hodiny, po 10 minutovém chroupání se podařilo.... Začla jsem tedy vyplňovat 1.žásto a po 2 a půl hodinách neustálého přechroupávání informací jsem to zvládla. Nyní zkouším znovu a opět, server hlásí chybu. POPHROMA
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 1. 2021 21:04

Naprosto souhlasím. Dnes nebyla šance žádost vyplnit.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 1. 2021 19:53 | Radek

Program nefunguje. Od rána jsem se pokoušel vyplnit a poslat žádost, ale bez úspěchu. První průser byl, že jsem se musel registrovat do dalšího identifikátoru. Tentokrát to je AIS portál. Nechápu, proč se to nedá posílat přes datové schránky. No ale nakonec se mi podařilo na AIS portál registrovat- po několika hodinách. Žádost samotnou ale nemohu vyplnit. Jen zaměstnance vyplňuji cca tři hodiny a mám vyplněné dva zaměstnance. Máme celkem cca sto zaměstnanců. Takže když nebudu spát, tak budu vyplňovat možná čtrnáct dnů v kuse. Neřeším teď zda jsou dotace dobře nebo špatně. Řeším to, proč tyhle nástroje nemohou ze strany státu nikdy fungovat? Vždyť co se vyvine na základě poptávky státu, stojí za prd. Ať už to jsou tyhle žádosti, nebo pořadníky na covid.... Je to hnus Kdybych já měl něco takového spustit, tak by to fungovalo. A předpokládám, že za daleko menší peníze.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Teplý

podnikatel, Madeta

Eva Jiřičná

architektka

Milan Teplý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Eva Jiřičná
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services