Investování do půjček. Jak to funguje

Daniel Tácha | rubrika: Když se řekne | 10. 12. 2020 | 4 komentáře
P2P půjčování a investování se v Česku zabydlelo. Přibývá nejen zprostředkovatelských platforem, ale rozrůzňuje se i jejich nabídka. Na trhu tak dnes najdete i půjčky se zajištěním zástavou nemovitostí nebo movitého majetku nebo třeba půjčky s garancí zpětného odkupu.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

24. 7. 2021 4:06 | UNICREDIT FAST LOAN

Dobrý den všem,
Unicredit nabízí KREDIT ZDARMA za každou úvěrovou transakci. Nevyžadují se od vás žádné zálohy ani poplatky. K získání půjčky potřebujete pouze platný občanský průkaz.
KONTAKTNÍ INFORMACE
E-mail: unicreditfastloan@gmail.com
TELEFON: +17815611941
LINKEDIN: UNICREDIT RYCHLÁ PŮJČKA
TWITTER: @LoanUnicredit
Půjčka s nejlepším úrokem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2020 11:31 | Péťa

Na rozdíl od jiných platforem se mi na Bondsteru líbí, že je primárně v češtině. Kdykoliv jim můžu napsat a oni mi (se zpožděním) odpoví, anebo jim tam můžu zavolat.
0
+-

12. 12. 2020 19:54 | Jiří

Investice u Bondster v EUR s garancí odkupu po 60 dnech, aktuálně více než 60 dnů po splatnosti a peníze nedobytné, Bondster k tomu mlčí, takže za mě neprofesionální jednání popírající vlastní pravidla.
+1
+-

10. 12. 2020 23:05 | David

Bondster hlavně v kříži ukázal, že nedodržuje vlastní pravidla. Z půjček, u níž mělo jít vystoupit kdykoliv, to oficiálně najednou půl roku nešlo. Neoficiálně se dalo domluvit. A jak se v článku uvádí, rozhodně to není vztah rovný s rovným. V podstatě kupujete nezajištěné dluhopisy společnosti, která půjčky prodává.
+2
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 040 325 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Doporučujeme

Kde proboha žili? Fialův plán boje s covidem sází na nemožné

Kde proboha žili? Fialův plán boje s covidem sází na nemožné

Nediskriminovat, ale spojovat. Budoucí vládní koalice Petra Fialy, který bude brzy jmenován...více

Povinné očkování je tu. Můžeme se snad z covidu vyhrabat jinak?

Povinné očkování je tu. Můžeme se snad z covidu vyhrabat jinak?

Dosluhující kabinet vyhlásil další nouzový stav, a kromě toho vytasil zbraň těžkého kalibru...více

„Ať tě znásilní horda migrantů, ty tlustá krávo.“ Musíme si takové komentáře na internetu nechat...

„Ať tě znásilní horda migrantů, ty tlustá krávo.“ Musíme si takové komentáře na internetu nechat líbit?

„Doteď mi chodí výhružky smrtí nebo doporučení, aby mi někdo uřízl hlavu nebo mě znásilnil....více

Je tohle normální?

Je tohle normální?

Spisovatelka a novinářka Markéta Lukášková patří ke generaci žen, které si mockrát vyslechly...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Šmejc

podnikatel, Home Credit

Ladislav Jakl

bývalý tajemník prezidenta

Jiří Šmejc
ÚSPĚŠNOST
51,02 %

z 49 duelů
Ladislav Jakl
ÚSPĚŠNOST
53,03 %

z 66 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services
Nadílka

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.