Expobank začala prodávat investice od Portu

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 7. 9. 2020 | 14 komentářů
Expobank od začátku září prodává investice od českého start-upu Portu, který patří do skupiny Wood & Co. Ten pomocí algoritmů investuje peníze do různých ETF fondů na základě údajů z investičního dotazníku.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

22. 11. 2021 16:52, Vašek

Posílám Referenční kód k Portu na 3 měsíce investování bez jakéhokoliv poplatku. Referenční kód je: vaclav5441 a stačí zadat při registraci do Portu. Předem moc díky za využití mého referenčního kódu k Portu i já budu mít díky Vám 3 měsíce bez poplatku.

+29
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 14 komentářů)

15. 1. 2022 12:36 | I. Rusková

Potvrzuji, že s referenčním kódem lze na Portu.cz investovat 3 měsíce ZDARMA bez poplatků. Využijte prosím přímo odkaz: https://www.portu.cz/?pozvanka=ruskovai2B49, případně tento referenční kód při registraci: ruskovai2B49. Přeji úspěšní investování!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2021 19:42 | Petr

Srozumitelnost, profesionalita, vysoké zhodnocení vkladů, velmi nízké poplatky, které lze ještě snížit délkou investice. Doporučuji. Aktuálně 87 000 investorů!!
S kódem vlcekp629D máte 3 měsíce na vyzkoušení zcela zdarma!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2021 16:52 | Vašek

Posílám Referenční kód k Portu na 3 měsíce investování bez jakéhokoliv poplatku. Referenční kód je: vaclav5441 a stačí zadat při registraci do Portu. Předem moc díky za využití mého referenčního kódu k Portu i já budu mít díky Vám 3 měsíce bez poplatku.
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2021 8:44 | Alice

Je to tak, také jsem využila referenční kód a mám tři měsíce zdarma, přidávám svůj kód, pro toho, kdy chce využít tři měsíce bez poplatků koprivovaaAB44 nebo https://www.portu.cz/?pozvanka=koprivovaaAB44 Přeju hodně úspěchů při investování.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2021 14:13 | Lukas

Osobně jsem s portu spokojen, baví mě sledovat vývoj portfolia. Asi se zde nedá vydělat jak na krátkodobějších investicích do jednotlivých akcií, ale na to musí člověk vynaložit mnohem více času a úsilí. Navíc si myslím že je to i dobrý "odrazový můstek" do světa investování.
Portu pozvánka na 3 měsíce zdarma: https://www.portu.cz/?pozvanka=zimmellD1E3
Nebudu Vám lhát, i mě to věnuje 3 měsíce zdarma, takže předem děkuji :)
PS:. pokud neplánujete z portfolia pravidelně vybírat, doporučuji využít slevu až 40% na poplatku za správu dlouhodobých investic
Lukas
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2021 19:20 | Zdenek

Ano, potvrzuji, opravdu to funguje.
Stačí se zaregistrovat přes pozvánku níže: https://www.portu.cz/?pozvanka=kuglerz1027
Získáte první 3 měsíce zcela bez poplatku. Přeji úspěšné investování s Portu :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2021 17:42 | Michal

Když se zaregistrujete přes tento odkaz, budete mít na Portu následující tři měsíce bez poplatku: https://www.portu.cz/?pozvanka=bacamF9CA
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2021 13:55 | Petr

Portu má nyní program pro dlouhodobé investory. Možno ušetřit až 40% poplatků za správu portfolia. Kdo chce jen vyzkoušet, stačí užít zvací kod vlcekp629D a máte 3 měsíce zcela bez poplatků. Přeji úspěšné investování.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2021 16:32 | David

Portu na 3 měsíce zdarma bez poplatků přímý odkaz: https://www.portu.cz/?pozvanka=lamkad20EA referenční kód pro vložení při registraci: lamkad20EA
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2021 0:21 | Jan

Referenční kód: michalcikj5011 ( 3 měsíce bez poplatku na Portu)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2021 0:13 | Jan

michalcikj5011
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2021 10:06 | Vlasta Hrušková

Pokud chcete vyzkoušet Fondee s referenčním kódem, který nabízí možnost investování na čtvrt roku zdarma tak stačí při registraci zadat tento REFERENČNÍ KÓD: 9F9KXP6X . Platforma je ideální pro ty co se s investováním jako já začínají pomalu seznamovat a věřím, že každému nabídne lepší úročení na spořící účty či termínované vklady. Tak ať se Vám při investování daří! Předem děkuji za využití mého referenčního kódu 9F9KXP6X, který mě stejně jako Vám poskytne čtvrtletní využívání služby zdarma.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2021 11:11 | Martin

A pak se rozdělíme o úsporene 1% a 1,25% poplatky na Portu.cz když se registrují pod tvým referenčním kódem.Dtejne bys to zarazilo portu na těch 90dni nabídni a zašli 50% z registrace a usporenych poplatků a budu se registrovat pod tvým kódem email :martin.spacek@seznam.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2021 20:32 | Michal

Pokud uvažujete o registraci na Portu, s použitím referenčního kódu "malymB99B" budete na 3 měsíce osvobození od poplatků (0,89%, 1% nebo 1,29% podle zvoleného produktu). A to se vyplatí :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Toman

advokát

Tamara Kotvalová

podnikatelka, Carollinum

Petr Toman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Tamara Kotvalová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services