Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Očima expertů: Do čeho teď investovat?

Ondřej Tůma | rubrika: Očima expertů | 15. 6. 2018 | 6 komentářů
Finanční trhy nezažívají nejlepší období. Kde hledat atraktivní investiční příležitosti a jak se vyhnout průšvihu, který zamává s vaším portfoliem? Zeptali jsme se předních ekonomů, analytiků, investorů a potrfolio manažerů investičních společností.

15. 6. 2018 5:37 | Tomáš Smolík

Na Partners bacha, tam proděláte.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

15. 6. 2018 7:52 | deprese

Investujte do pozemků, to má smysl.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

20. 6. 2018 1:24 | Martin Pulec

redakce: Je to politika blokovani "lajku" blokovanim nebo neschponost?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

21. 6. 2018 21:25 | KarelL.

Souhlasím s Mašátem a osobně si teda nemyslím že s partners proděláte já mám investičního poradce z jejich firmy 4 roky a za tu dobu jsem opravdu neprodělal.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

22. 6. 2018 1:11 | Martin Pulec

KarelL.: ano, já chápu, že vy jako zaměstnanec/poradce jste vydělal, když jste byl svůj vlastní poradce. Nicméně, americké akcie s CAPE 32 jsou samozřejmě tutovka, zmiňované firmy teda budou mít samozřejmě ještě lepší poměr (rozumějme vyšší) poměr :-)
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

22. 6. 2018 22:48 | Uko_Jesita

Investovat do akcií když jsou v bublině, na historických maximech? Zajímavá úvaha, páni análytici..
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 044 524 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Další čtení na flowee.cz

Lidi s depresí lze odhalit rychle. Podle slov, která používají

Lidi s depresí lze odhalit rychle. Podle slov, která používají

„Pak svět zešedivěl, temnota překryla mé štěstí a zbyla jen bolestná prázdnota...“ Spisovatelka...více

Sedm kroků, které pomohou na začátku podnikání

Sedm kroků, které pomohou na začátku podnikání

Spousta lidí v poslední době přemýšlí nad životní změnou. Chtějí být svým vlastním pánem...více

Pěší pouť je ideální lék na negativitu médií. Lidé jsou ve skutečnosti dobří

Pěší pouť je ideální lék na negativitu médií. Lidé jsou ve skutečnosti dobří

Když jsem si přečetla první knihu od Ladislava Zibury, napsala jsem mu a pozvala ho na...více

Zdroj: Logo Flowee

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Kateřina Neumannová

lyžařka a podnikatelka

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

Kateřina Neumannová
ÚSPĚŠNOST
47,58 %

z 124 duelů
Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
96,77 %

z 465 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK